Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Radom
Kraków
Tarnów
Nowy Sącz
Zakopane
Ostrów Mazowiecka

Veli

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Veli

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Ryszard
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2018

Beli potrafi uczyć w sposób interesujący i niezwykle skuteczny. Jest osobą o bardzo różnorodnych zainteresowaniach, szerokich horyzontach i olbrzymim poczuciem humoru. Lekcje są idealnie dopasowane do potrzeb i możliwości ucznia! Polecam gorąco!

avatar
Evita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2016

Mija właśnie rok odkąd zaczęłam swoją naukę hiszpańskiego pod okiem Beliego i w końcu mogę podzielić się opinią z innymi, którzy ciągle mają wątpliwości którego korepetytora wybrać :) Dobrze trafiliście :) Beli to osoba kompetentna, która swoim entuzjazmem sprawia, że lekcje przebiegają w super atmosferze, a czas mija nie wiadomo kiedy. Jest osobą, która rozbudza ciekawość dotyczącą odmiennej kultury oraz motywuje do dalszej nauki poprzez...różne metody dydaktyczne;) zdecydowanie polecam :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2016

Doskonały nauczyciel, który wnosi do lekcji swoją żywiołowość i poczucie humoru. Są dynamiczne i nie wiadomo jak mija godzina podczas której jest ciągła konwersacja, ćwiczenia. Przygotowuje się do zajęć, dopasowuje tematykę do zainteresowań ucznia, cierpliwie tłumaczy i objaśnia zasady gramatyki. Polecam wszystkim.

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2015

Polecam każdemu! Uczymy sie od jakiegoś czasu, Beli stara się mówic jak nejwięcej to możliwe tylko po hiszpansku, wręcz zaraził mnie tym jezykiem i pomogł mi otworzyc, dzięki czemu postępy są ogromne. Na lekcjach bardzo sympatycznie i wesoło, uzywa różnych metod dydaktycznych konwersacje, gramatyka, gry :)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2015

Beli to kapitalny korepetytor. W trakcie zajęć atmosfera jest przemiła co bardzo sprzyja nauce. Jest nauczycielem zaangażowanym w lekcje i cierpliwie pomagającym przy jakichkolwiek rozterkach. Chwali postępy i widać, że zależy mu na efektach nauki. Na marginesie niezwykle pogodny człowiek, zaraża dobrym samopoczuciem. Podsumowując, ocena wyżej niż pozytywna, chce się chodzić do niego na zajęcia. Polecam zdecydowanie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.