Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa

Maria

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia
Dla użytkownika Maria

O mnie

Nauczam języka niemieckiego na najwyższym poziomie. Jestem mgr germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego - certyfikowanym nauczycielem z praktyką nauczania w polskich i niemieckich szkołach.Umów się ze mną a skutecznie podniosę Twe umiejętności językowe na każdym poziomie: szkoły podstawowej, liceum, wyższej uczelni.Starannie rozwijane są wszystkie umiejętności językowe uczniów tj. czytanie, pisanie, mówienie, słuchanie.

Przygotowuję do egzaminów certyfikacyjnych na poziomie B1, B2, C1,C2 , matury, egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminów specjalistycznych.Chcesz rozmowy organizacyjnej -podaj mi swój nr telefonu - wkrótce oddzwonię i błyskawicznie uzgodnimy tok nauczania! Chcesz wstępnych uzgodnień - napisz maila z zapytaniem! Pierwsze spotkanie w promocyjnej cenie. Skorzystaj!WYKSZTAŁCENIEUniwersytet Warszawski- Instytut Germanistyki Wydział NeofilologiiMagisterKURSY I SZKOLENIAStudium Uprawnień Pedagogicznych Uniwersytetu Warszawskiego zwieńczony Certyfikatem uprawnień pedagogicznych do wykonywania zawodu nauczyciela.DOŚWIADCZENIELektor języka niemieckiegoDoświadczenie jako nauczyciel języka niemieckiego w szkołach.DostępnośćPoniedziałek 07:00 – do uzgodnienia

Wtorek 07:00 – do uzgodnienia

Środa 07:00 – do uzgodnienia

Czwartek 07:00 – do uzgodnienia

Piątek 07:00 – do uzgodnienia

Sobota 07:00 – do uzgodnienia

Niedziela 07:00 – do uzgodnieniaZakres lekcjiSzkoła podstawowa

Szkoła średnia

Studium

Studia

Kursy doszkalające zawodowe

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
16 grudnia 2022

Cena jest wyższa niż podana w ogłoszeniu!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.