Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa

Maria

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia
Dla użytkownika Maria

O mnie

Szanowni Państwo,

jestem magistrem germanistyki UW w Warszawie. Mam uprawnienia i certyfikat UW do nauczania języka obcego poparte praktyczną znajomością nowoczesnych metod dydaktycznych wspieranych stałą współpracą z wydawnictwami językowymi oraz ich koordynatorami. Dzięki doświadczeniu zdobytym jako nauczyciel języka niemieckiego w szkołach języka niemieckiego i języka polskiego dla obcokrajowców w korporacjach oraz firmach zagranicznych wzmocniłam swoje zdolności interpersonalne. Umiem zmotywować uczniów do nauki i to oni oraz ich wyniki są moją najlepszą wizytówką. Jestem osobą dynamiczną i entuzjastycznie nastawioną do swojej pracy. Jednocześnie, jak to wymagają uczniowie, reprezentuję zdrowy rozsądek. Oferuję doskonałe umiejętności nauczania języka w każdej grupie wiekowej i na każdym poziomie nauczania. Jestem nauczycielem kreatywnym i umiem dopasować swoje metody nauczania do potrzeb uczniów.Moje zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy wzmagają u uczniów chęci do rozwijania się oraz wzmacniają ich dobrą samoocenę oraz otwierają ich na nowe perspektywy życiowe. Lekcje prowadzone są ze szczyptą humoru. Jestem nauczycielem o wysokiej kulturze osobistej o czym świadczą moje liczne referencje ze szkół międzynarodowych, renomowanych firm zagranicznych oraz korporacji.

Dzieciństwo spędziłam w Berlinie, wiele lat mieszkałam w Niemczech. Jestem również nauczycielem języka polskiego dla obcokrajowców. Dzięki mojej współpracy z firmami zagranicznymi, ivh przedstawicielami, prezesami, członkami zarządów tak jak MERCEDES, MEDIA MARKT, VOLKSWAGEN BANK, STRABAG doskonaliłam się w pracy jako tłumacz i nauczyciel. Pracując IAS ,w MIĘDZYNARODOWEJ SZKOLE AMERYKAŃSKIEJ rozwijałam moje umiejętności w międzynarodowym środowisku uczniów z każdą grupą wiekową. Jestem nauczycielem z pasją nauczania i zwolennikiem edukacji alternatywnej, która pozwala na rozwijanie wyobraźni i intuicji, uczy twórczego myślenia i przedsiębiorczości. Mam doświadczenie w pracy z każdą grupą wiekową na wszystkich poziomach. Posiadam długoletnią praktykę nauczania obcokrajowców w Niemczech. Uczniowie szybko opanowują znajomość języka obcego w mowie i piśmie zarówno w pracy, w kontaktach międzynarodowych, podczas negocjacji handlowych, jak również w życiu codziennym.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1975 - 06.1979
Uniwersytet Warszawski
Magister
germanistyka - neofilologia Germańska
Kursy i szkolenia
.
1988-1989 Studium Uprawnień Pedagogicznych Uniwersytetu Warszawskiego zwieńczony Certyfikatem uprawnień pedagogicznych do wykonywania zawodu nauczyciela
09.1989
Pedagog licencjonowany
Doświadczenie
01.1990 - aktualnie
Wieloletni lektor języka niemieckiego
Wieloletnie doświadczenie jako nauczyciel języka niemieckiego w polskich i niemieckich szkołach oraz w korporacjach i firmach zagranicznych działających w Polsce

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
16 grudnia 2022

Cena jest wyższa niż podana w ogłoszeniu!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.