Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Korepetytora

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Bełchatów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielskicena do ustalenia

Monika

Opis ogłoszenia

Uczę języka angielskiego od 13 lat. Udzielam korepetycji na wszystkich poziomach od początkującego do zaawansowanego. Uczę uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, technikum, dorosłych. Przygotowywuję do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz egzaminów gimnazjalnych i ósmoklasistów. Zajęcia są dostosowane do poziomu oraz potrzeb ucznia. Podczas lekcji pomagam nadrobić zaległości, przerabiamy bieżący materiał szkolny, odrabiamy pracę domową, przygotowywujemy się do klasówek i kartkówek lub robimy zadania spoza programu szkolnego, jeśli uczeń sobie tego życzy. Posiadam dużą ilość własnych różnorodnych materiałów i korzystamy z nich podczas lekcji, jeśli istnieje taka potrzeba podczas przerabiania materiału szkolnego. Przykładam wagę do tego, aby uczeń uczył się języka ze zrozumieniem i robił nieustanne postępy w nauce szlifując swe umiejętności lingwistyczne, a nie tylko zakuwał na pamięć suche regułki i słówka. Zapraszam na zajęcia uczniów szkolnych jak i dorosłych :) 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.