Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Warszawa
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski100 / 60 min

Tom

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Opis ogłoszenia

Jeśli szukasz sposobu by wreszcie nauczyć się MÓWIĆ po angielsku, to moje lekcje są dla Ciebie.

Szukasz intensywnych lekcji tylko po angielsku?

Masz dość powtarzania list słówek i zadań gramatycznych?

Te metody nie działają najlepiej, są nudne i męczące. Jedynym sposobem by rozumieć język i mówić w nim to zacząć to robić z osobą, która poprawi nasze błędy i będzie motywowała nas do dalszej pracy przez ciekawe lekcje.

Angielski przyjemnie i skutecznie!

Udzielam lekcji i konwersacji dla zapracowanych ludzi, lub tych, którzy chcą bardzo produktywnie wykorzystać czas.

Pracuję jako profesjonalny tłumacz i lektor języka biznesowego. Mam wykształcenie metodyczno-tłumaczeniowe.

Doskonale władam brytyjskim angielskim. Pracowałem jako nauczyciel i tłumacz w UK, Polsce a teraz mieszkam i pracuję w Barcelonie. (Uczę głownie konwersacji, komunikacji, Business English oraz przygotowuję do egzaminów i certyfikatów).

Język angielski to moja pasja, podobnie nauczanie, dlatego też moje lekcje są zawsze ciekawe i profesjonalne. Posiadam informacje z zakresu metodyki i psychologi, tak potrzebne w pracy nauczyciela.

Na lekcji używamy tylko języka angielskiego, to najlepszy sposób dla ucznia by opanować żywą, naturalną angielszczyznę.

Nawet początkujący radzą sobie świetnie na moich lekcjach.

W tej chwili oferuję tylko lekcje online (Nie mieszkam w Polsce) Skype/Zoom/Google Meet

Ogłoszenie ważne cały rok. W razie pytań najlepiej napisać email lub zadzwonić (WhatsApp). Przed lekcją proponuję żebyśmy połączyli się i sprawdzili jak działą połączenie.To pozwoli mi także ocenić poziom ucznia (około 15 min gratis).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 08.2005
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Łowiczu,
Licencjat
Filologia angielska (Nauczanie jęz. angielskiego)
10.2004 - 07.2005
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
Filologia angielska (specjalność: Nauczanie jęz. angielskiego)
10.2005 - 07.2008
Uniwersytet Warszawski, Katedra Języków Specjalistycznych
Magister
filologia tłumaczeniowa – języki specjalistyczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2003 - aktualnie
Nauczyciel angielskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2023

Polecam bardzo. Lekcje zawsze dobrze przygotowane i co najważniejsze miałem bardzo dużo materiałów do pracy w domu samodzielnie. Bardzo szybko robiłem postępy i zdałem egzamin lepiej niż przypuszczałem, że kiedykolwiek zdam. mówiliśmy tylko po angielsku i to też zrobiło swoje bowcześniej miałem dużą barierę.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2022

Bardzo fajne i różnorodne lekcje. Dużo pracy domowej choć i tak nie nazwałabym tego pracą domową bo bardzo lubie to robić sama z siebie. Czesto są to jakieś podcasty i video lub ciekawe artykuły do przeczytania a poźniej używamy podobnego słownictwa podczas spotkania. Ogólnie ze wszystkich nauczycieli których miałąm Tom jest najlepszy i z czystym sumieniem wystawiam mu tą opinię.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2022

Zacząłem od angielskiego dla IT bo bez tego ani rusz w moim zawodzie i widzę szybkie postępy. Powinienem na tum wcześniej już popracować ale lepiej późno niż wcale. Teraz z dziewczyna razem się uczymy bo angielski przydaje nam się do wszystkiego i planujemy mieszkać za granica. Lekcje polecam, są super,

avatar
Lukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2022

Bardzo podobają mi się lekcje. Zawsze robimy coś ciekawego wiec czas upływa bardzo szybko. Nie mieszkam w Polsce wiec idealnie się sprawdzają lekcje online. Praktycznie nie muszę już używać polskiego na lekcji, nie wiem jak to się stało tak szybko ale o to mi właśnie chodziło

avatar
Studentka ( Justyna)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2020

Super lekcje. Dynamiczne i produktywne. Teraz ucze sie tylko przez Skype (wiadomo dlaczego) i robie duze postepy bo zawsze mam ciekawa “prace domowa” I mowimy tylko po angielsku. Nawaznoejsze dla mnie jest mowienie i Komunikacja w roznych naturalnych sytuacjach, rowniez w pracy i dlatego jestem bardzo zadowolona z lekcji

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2017

Świetne lekcje. Wszystkie poprzednie opinie się zgadzają. Co najważniejsze dla mnie mówimy z Tomkiem właściwie tylko po angielsku i co bardzo ważne jest dostępny czasowo więc nawet jeśli czasem muszę zostać dłużej w pracy mogę się umowić na inny dzień bo nie lubie tracić lekcji. Świetny nauczuciel dla ludzi, którzy już znają troche angielskiego i chcą szybko uczyć się więcej, np jak ja żeby zdać CAE. Wszytskie opinie an profilu się zgadzają, potwierdzam, co na tej stornie nie jest wcale takie oczywiste.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2014

W zeszłym roku Tomek przygotowywał mnie do matury. Zdałam z łatwością i polubiłam angielski na tyle, ze planuje studia w Londynie. W tym roku mój brat zdaje maturę i oczywiście uczy się u Tomka. Szkoda ze teraz kiedy mieszkam we Wrocławiu nie mogę chodzić na lekcje do Ciebie, wspominam je bardzo miło. Mam nadzieje ze dodając tę opinie publicznie polecę Cię każdemu kto szuka najlepszego i najfajniejszego nauczyciela :) pozdrawiam, Edyta. K.

avatar
slawomir
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2012

Bardzo dobre lekcje z urzyciem autentycznych materialow. Moj poziom angielskiego jest juz wysoki i ciesze sie, ze znalazlem kogos kto mnie poprowadzi dalej. Tomek czesto bywa w Anglii, dlatego posiada mnóstwo materialow do nauki. Polecam kazdemu.

avatar
Sophie
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 grudnia 2011

The best teacher i have met here in Poland. I used to be learning in England and France and I know what I'm talking about.

If you want to speak and use real authentic English go for him!

I recommend Tom to everyone seriously interested in learning English

Sophie

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2010

Świetne lekcje. Włąściwie to są normalne rozmowy jak za granicą, dodatkowo bardzo fajne temety i ćwiczenia, które imitują naturalne sytuacje z życia. Czuję po każdej lekcji, że potrafię coraz lepiej mówić po angielsku i automatycznie rozumiem gramatyke Polecam, lekcje a 6!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2010

Najlepszy nauczyciel jakiego miałam, żałuje, że tacy nauczyciele nie uczą w szkołach częściej. Umiałabym angielski dużo, dużo wcześniej.

Ania M.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.