Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Wrocław
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski10 - 70 / 60 min

ENGLISHUP

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Centrum języka angielskiego ENGLISHUP przeprowadzi na zlecenie spersonalizowane szkolenie z języka angielskiego pod wskazanym adresem na terenie Wrocławia i okolic lub siedzibie przy ul. Strzegomskiej 204A we Wrocławiu.

Doświadczona kadra lektorów i duża baza dotychczasowych klientów pozwala nam na przeprowadzanie skutecznych kursów językowych.

Na zlecenie sprawdzimy poziom zaawansowania pracowników, opracujemy odpowiedni program nauczania i przygotujemy szkolenie nastawione na zdobycie określonych umiejętności wymaganych w danej branży lub zawodzie!

Napisz do nas - przygotujemy spersonalizowaną ofertę na przeprowadzenie szkolenia językowego

Koszt 60 min. zajęć indywidualnych rozpoczyna się od 50 zł brutto, natomiast przy zajęciach grupowych od 70 zł brutto (grupa max 7 osób czyli 10zł brutto/osoba) , częstotliwość i długość zajęć zawsze dopasowujemy do indywidualnych możliwości oraz potrzeb klienta.

W cenę wliczone są:
- 60 minut zajęć z lektorem j. angielskiego
- Opracowanie programu nauczania
- Materiały dydaktyczne
- Dojazd lektora pod wskazany adres np. siedziba firmy na terenie Wrocławia i okolic lub zajęcia w naszej siedzibie przy ul. Belgijskiej 18
- Monitorowanie postępów w nauce poprzez dziennik zajęć online

Zapraszamy do kontaktu:
englishup pl
TAKEUP pl
+48 53 59 59 59 7

JESTEŚMY PROFESJONALNYM CENTRUM JĘZYKOWYM, ŚWIADCZYMY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI USŁUGI, ZAWSZE WYSTAWIAMY FAKTURY

TAKEUP Sp. z o.o., ul. Strzegomska 204A/15A, 54-432 Wrocław, tel. +48 53 59 59 59 7, NIP: 894 310 89 79, Regon: 367776845, Kapitał zakładowy 15 000 PLN, Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000686298.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

ENGLISHUP
Strzegomska 204a/15a
54-404 Wrocław
NIP: 8943108979

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2018

Polecam wszystkim, którzy chcą efektywnie i dobrze nauczyć się języka. Wspaniali lektorzy, ciekawe zajęcia, świetne dopasowanie zajęć do poziomu osób uczących się, a to wszystko w dobrej cenie. Polecam firmą jak i osobom prywatnym :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2017

Muszę przyznać, że cały czas pozytywnie zaskakuje mnie profesjonalizm i podejście do klienta w englishup. Miałam zajęcia w kilku szkołach językowych ale nigdy nie byłam tak zadowolona jak z tej. Super lektorzy, indywidualne podejście, ciekawe metody nauczania no i co dla mnie równie ważne dobre ceny - czego chcieć więcej? :) W końcu widzę efekty! Są godni polecenia!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.