Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Online
Podkowa Leśna
Brwinów
Żółwin
Pruszków
Nadarzyn
Warszawa (Bemowo)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 / 60 min

Monika

Opis ogłoszenia

Zapraszam na zajęcia języka angielskiego - różne poziomy zaawansowania, materiały do zajęć, przyjazna atmosfera. Przygotowuję także do egzaminów językowych, egzaminu ósmoklasisty i matury. Jestem nauczycielem z kilkuletnim stażem pracy w szkołach językowych. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim, na Wydziale Pedagogiki. Studiowałam również filologię angielską (studia mgr) oraz posiadam certyfikat biegłości językowej (CAE). Praca jest moją pasją, a do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, szukając najlepszych rozwiązań w nauczaniu. 
Zapraszam także w lipcu i sierpniu na kursy wakacyjne. Jeśli chcesz podszkolić swój angielski, przygotować do egzaminu, wyjazdu zagranicznego - napisz wiadomość.

Mam bardzo duże doświadczenie w uczeniu dzieci i młodzieży, dlatego zapraszam rodziców do kontaktu. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.