Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
Online
Podkowa Leśna
Brwinów
Żółwin
Nadarzyn
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 / 60 min

Monika

Opis ogłoszenia

Zapraszam na zajęcia języka angielskiego - różne poziomy zaawansowania, materiały do zajęć, przyjazna atmosfera. Przygotowuję także do egzaminów językowych, egzaminu ósmoklasisty i matury. Jestem nauczycielem z kilkuletnim stażem pracy w szkołach językowych. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim, na Wydziale Pedagogiki. Studiowałam również filologię angielską (studia mgr) oraz posiadam certyfikat biegłości językowej (CAE) wydany przez British Council. Praca jest moją pasją, a do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, szukając najlepszych rozwiązań w nauczaniu. 
Zapraszam także w lipcu i sierpniu na kursy wakacyjne. Jeśli chcesz podszkolić swój angielski, przygotować się do egzaminu, wyjazdu zagranicznego - napisz wiadomość.

Mam bardzo duże doświadczenie w uczeniu dzieci i młodzieży. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Monika
Podkowa Leśna
05-807 Podkowa Leśna
NIP: 5222849537

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.