Nina - NC Angielski

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
 
Online
Toruń
Grudziądz
Tuchola
Inowrocław
Brodnica
Kwidzyn
Kartuzy
Aleksandrów Kujawski
Faktura VAT

Nina - NC Angielski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Nina - NC Angielski

O mnie

Uczę osoby w każdym wieku, stacjonarnie (w Toruniu) oraz online. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w zawodzie. Oferuję kursy ogólne i konwersacyjne.

Zapraszam do kontaktu.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 07.2015
UMK
Magister
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
05.2020
Spice Up Your ONLINE Class
Doświadczenie
01.2010 - aktualnie
NC Angielski
Lekcje indywidualne i kursy dla dzieci i dorosłych.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2023

Pani Nina jest bardzo profesjonalna i zaangażowana. Do zajęć zawsze jest perfekcyjnie przygotowana i dba o to, aby były one interesujące i skuteczne. Szczególne cenię sobie indywidualne podejście do ucznia, ze zrozumieniem jego potrzeb i możliwości. Miłe usposobienie i uśmiech lektorki dają poczucie komfortu podczas lekcji, co zachęca do mówienia i zadawania pytań w języku angielskim. Bardzo jestem zadowolona i szczerze polecam.

Nina - NC Angielski

Pani Aneto, dziękuję bardzo za opinię :) Życzę wielu dalszych sukcesów zarówno w życiu zawodomym, jak i prywatnym - w tym w nauce języka. Współpraca z Panią to ogromna przyjemność.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2020

Panią Ninę cenię za cierpliwość. Zajęcia dopasowane do mojego poziomu, bezstresowo i produktywnie. Rzetelna i kompetentna osoba. Po zajęciach człowiek czuje, że robi postępy, a to jest najważniejsze w procesie nauki. Serdecznie polecam!

Nina - NC Angielski

Dziękuję bardzo za opinię i współpracę. Życzę dalszych sukcesów!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2020

Swietne przygotowanie do zajec dopasowane indywidualnie. Widac i czuc, ze lektorce zalezy na postepach klienta.

Nina - NC Angielski

Pani Kasiu, dziękuję za opinię. Jestem pewna, że postępy w nauce angieslkiego przełożą się bardzo pozytywnie na Pani życie zawodowe :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2020

Rzetelność, entuzjazm i chęci Pani Niny są odczuwalne. Widać, że wkłada bardzo dużo pracy w przygotowanie zajęć, są one zawsze skrojone na miarę i dopracowane perfekcyjnie. Nie mogę nie wspomnieć też o zadaniach domowych, które są jakby nie było gratis, bo na ich przygotowanie lektorka na pewno poświęca sporo czasu. W skrócie - cena jak najbardziej adekwatna do oferowanej usługi!

Nina - NC Angielski

Dziękuję bardzo, cieszę się że zajęcia spełniły Pani oczekiwania :)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2020

Lekcje bardzo praktyczne bez typowego powielania utartych schematów z jakimi można się spotkać na zajęciach językowych. Podejście indywidualnie i to jest chyba największy plus zajęć.

Nina - NC Angielski

Bardzo mi miło, gratuluję osiągniętych rezultatów :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.