Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Łódź
Kraków
Wrocław
Gdańsk

Izabela

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Izabela

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2020

I truly enjoyed the session with Izabela on interview preparation. I learnt different expressions and phrasal verbs. Thank you!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2020

Iza przygotowała mnie do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim. Rozmowa poszła rewelacyjnie i wreszcie objąłem pierwsze w życiu stanowisko dyrektorskie. Iza jest przemiłą i niezwykle kompetentną osobą, którą z czystym sumieniem mogę polecić.
Bardzo Ci dziękuję. Paweł

Communication Corner

Dziękuje. Powodzenia na nowym stanowisku. Good luck!

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2017

Iza jest bardzo komunikatywną i otwartą osobą, co pozwala jej dostosować się do potrzeb i poziomu uczestnika zajęć. Zajęcia z Izą pomogły mi przełamać barierę w komunikacji po angielsku - w pracy jak również w życiu prywatnym. Podchodziłam do nauki angielskiego już kilkakrotnie, ale dopiero przy Izie zobaczyłam prawdziwy progres i naprawdę po raz pierwszy przestałam się stresować, że muszę z kimś porozmawiać po angielsku. Ale uczulam zainteresowanych, że oprócz zajęć z Izą konieczna jest też praca własna :-) ( ja oglądałam dużo filmów po angielsku, aby codziennie mieć kontakt z językiem). Pomimo zajęć online (a właściwie - z uwagi na ograniczenia po mojej stronie - rozmów telefonicznych z Izą, uzupełnianych użytecznym słownictwem przez Skype/mail) nie czułam bariery w nauczaniu, czy uszczerbku w zajęciach. Wręcz przeciwnie. Uważam, ze jest to bardzo wygodna forma lekcji. Zajęcia z Izą były dla mnie dużą przyjemnością, łącząc naukę z miłą konwersacją z ciekawą i pogodną osobą.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2017

Pani Izabela jest bardzo komunikatywną, sympatyczną osobą, zawsze starannie i sumiennie przygotowaną do zajęć. Może pochwalić się dużym doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego, dlatego potrafi dopasować program nauczania do indywidualnych potrzeb ucznia i jego umiejętności. Ma ogromny talent i umiejętność efektywnego uczenia. Pani Izabela prowadzi swoje zajęcia z pełnym zaangażowaniem i maksymalnym wykorzystaniem zaplanowanego czasu podpierając się wieloma profesjonalnymi materiałami naukowymi. Zajęcia, w których miałam okazję uczestniczyć, w znaczącym stopniu wzbogaciły moją wiedzę i umiejętności. Polecam wszystkim!

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2016

Iza, chciałabym podziękować Ci za pomoc w przygotowaniu do rozmowy o pracę. Dzięki Tobie udało mi się zaprezentować swoje umiejętności i kwalifikacje w j.angielskim w sposób jasny i przekonujący. Dziękuje za cenne uwagi i wskazówki w jaki sposób odpowiadać na pytania, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2016

Każde zajęcia dotyczą innego zagadnienia, przygotowane z dużą starannością, bardzo dużo różnych metod nauczania, otwiera na mówienie w języku angielskim i skutecznie wdraża w życie plan nauczania, polecam

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2015

Polecam zajęcia z Izą. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, dostosowanie zajęć do indywidualnych potrzeb. Dzięki Izie przełamałam barierę w mówieniu! Bardzo ciekawe, niesztampowe zajęcia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.