Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Poznań (Podolany)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski40 - 60 / 45 min

Monika

Opis ogłoszenia

Dyplomowany lektor i tutor języka angielskiego, pasjonat z 17-letnim doświadczeniem. Nauka metodą Natural English/Real Life English, z wykorzystaniem autentycznych materiałów zaczerpniętych z filmów, piosenek, podcastów, których nie znajdziesz w księgarniach, ani podręcznikach szkolnych. Po każdych zajęciach dostaniesz do domu plik pdf, bądź dostęp do aplikacji, gdzie znajdziesz słownictwo przygotowane przeze mnie, specjalnie dla Ciebie. U mnie nauczysz się mówić. Gramatyka jest nauczana przy okazji, w konwersacjach. Od samego początku opanowujemy główny cel, dla którego zaczynamy naukę języków obcych: komunikacja, czyli mówienie i słuchanie ze zrozumieniem innych. Jeśli nie masz czasu na dojazdy, możemy umawiać się na zajęcia przez Skype. Nie masz czasu na 1-1.5 godzinne zajęcia jednego dnia, możemy robić krótkie, częstsze, 30-minutowe sesje przez internet.Jeśli potrzebujesz przygotować się do egzaminów: matura/egzamin 8-klasisty, IELTS, Cambridge, itd. - jestem otwarta. Moją pasją jest także pedagogika Montessori. Ukończyłam Anglojęzyczny kurs Montessori PIM, Warszawa. Ukończyłam również kursy Montessori, uprawniające do nauczania dzieci w wieku 0-3, 3-6, 6-12. Oznacza to tyle,że nauczam na wszystkich etapach edukacyjnych. Dla urozmaicenia, prowadzę także naukę języka polskiego dla obcokrajowców - język polski dla cudzoziemców.Zapraszam do kontaktu

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1999 - 06.2002
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie
Licencjat
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
06.2014
Polski Instytut Montessori w Warszawie
06.2015
Montessori dla Najmłodszych
08.2015
Polskie Stowarzyszenie Montessori
06.2016
Wielkie Lekcje Montessori
06.2017
III-stopniowy kurs Stosowanej Analizy Zachowań, Poznań
09.2017
Montessori for Autism - kurs online
06.2018
Dietetyka - Orkiszowe Pola, Poznań
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.