Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Warszawa

Anna Kotuła

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/56 opinii
Dla użytkownika Anna Kotuła

O mnie

Jestem wesołą absolwentką studiów International Business and Management. Mam 6 letnie doświadczenie w biurowej pracy we Wielkiej Brytanii. Posiadam najwyższy certyfikat z Business English, najwyższy certyfikat z języka holenderskiego. Jestem też absolwentką Filologii Hiszpańskiej. Mówię również w języku japońskim. Tak jak widać języki to moja wielka pasja i właśnie tę pasję chcę Państwu przekazać.Od 9 lat uczę Business English, marynarzy języka angielskiego (certyfikat Marlins) oraz języka holenderskiego (niderlandzkiego).Zapraszam, zobaczysz jak szybko zaczniesz się swobodnie porozumiewać!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
12.2001
TOEFL (Test of English as a Foreign Language)
06.2003
University of Notre Dame, Indiana, USA
01.2006
Teaching English as a Foreign Langauge (TEFL)
08.2006
Business English Certificate Higher (BEC)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2020

Ania świetnie przygotowuje pod kątem egzaminu. Rozgadałam się też i nie mam już problemu z obcokrajowcami.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2020

Ania przygotowywała mnie do ważnych egzaminów biznesowych i rozmowy o pracę w języku angielskim na szczeblu kierowniczym. Podczas lekcji panuje świetna atmosfera, widać zaangażowanie i profesjonalne podejście do tematu. Doświadczenie biznesowe Ani i elastyczność w prowadzeniu zajęć umożliwiły mi zdobycie niezbiędnych umiejętności, pewności siebie, oraz ostatecznie osiągnącie zamierzonych celów bez zbędnego stresu.

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2015

Ania bardzo mi pomogła w opanowaniu angielskiego do marketingu i sprzedaży. Ma spore doświadczenie ze względu na jej pracę w biurze w Londynie. Bardzo poprawiłam konwersacje, no i zasób słów. Zajęcia były dopasowane do moich potrzeb. Polecam ze względu na profesjonalizm i miłą atmosferę na lekcjach.
Jola

avatar
sim
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
30 grudnia 2014

Bardzo dokładna, szybka i rzetelna pomoc. Można się dogadać ze wszystkim :) Warto zadzwonić. Polecam zajęcia które prowadzone sa w przyjazny i ciekawy sposób zwłaszcza Szeli chodzi o tematykę morską jak dla mnie "była chemia na angielski" .... polecam i pozdrawiam szkoda że trochę plany mi się zmieniły…. pozdr
very Thanks Ann!!!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2014

Szczerze polecam korepetycje u Ani. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, w pełni dostosowane do potrzeb ucznia - także w zakresie godzin, co dla mnie jako osoby zapracowanej miało ogromne znaczenie. Sympatycznie, bez nadęcia, z naciskiem na język mówiony. Skuteczność potwierdzona na egzaminie i w praktyce

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2014

Jestem bardzo zadowolona z zajęć, ponieważ dostosowane są do moich potrzeb. Nie trzymamy się ściśle tematów z ksiązki, tylko omawiamy interesujące mnie zagadnienia przez co lekcje są ciekawe a ja mam okazję wypowiedzieć się na tematy które mnie interesują. Nie trzeba na siłę niczego wymyślać, co daje mi komfort i zadowolenie. Swobodne rozmowy pozwalają pozbyć się lęku przd mówieniem w obcym języku a tym samym służą poszerzaniu słownictwa. Gorąco polecam:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.