David Steenkamp Steenkamp

Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Łódź
Faktura VAT

David Steenkamp Steenkamp

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/525 opinii
Dla użytkownika David Steenkamp Steenkamp

O mnie

My name is David. I am a 36 year old South African (born and raised in the winelands of Stellenbosch, South Africa) married to a Polish lady (Anna) whom I met in London, England in 2011. Ania and I lived in the UK for a few years, then Africa, then Poland, then Africa again and now Poland again. We hope to add children to our family of four: me, her, Rocket & Mars - our two cats :)

HOBBIES:

- podcasting, talking to people, exercise, playing with my animals, psychology, sociology, ethics, renovating our old apartment in Lodz

WORK:

- Management in tourism & hospitality (South Africa and UK)

- Management in international corporate business (UK)

- HR (UK)

- Health & Safety (UK)

- Founder and CEO of a ‘NGO-style’ business enterprise in Africa to help disadvantaged people in poverty (South Africa)

- English Teacher (Poland)

- Native Speaker (Poland)

- Podcast (South Africa)EDUCATION:

University of Stellenbosch

Boland College

I-to-I Language Academy

A.I.D. TrainingPS: South Africa was a British colony and our education system models that of England. My English accent would be characterised somewhere between British and Australian with a touch of Dutch.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
02.2005 - 03.2008
University of Stellenbosch, Stellenbosch, South Africa
Licencjat
Industrial Psychology
Kursy i szkolenia
08.2004
Marketing Management
10.2009
Health & Safety in the Workplace (Level 2)
05.2010
Health & Safety in the Workplace (Level 3)
02.2011
First Aid at Work
03.2011
National Certificate for Personal Liquor Licence Holders
03.2011
Fire Marshal
06.2012
TEFL (Teaching English as a Foreign Language)
Doświadczenie
03.2010 - 03.2012
The Soho House Group
Soho House is a chain restaurant and group of private members' clubs originally aimed at those in the arts and media. I worked at BKB in and also at Hoxton Grill in London, UK.
06.2013 - 06.2014
Multi Lingua
I worked as a native speaker, helping Polish people to practice their English and break free from fear in Warsaw.
12.2014 - 06.2020
Secrets of Service
I was a teacher and the CEO of my hospitality academy - trying to provide cost effective training to impoverished people and thereby helping them into employment as our government does not provide much support to the people.
06.2020 - aktualnie
Multi Lingua
I work as a native speaker for Multi Lingua where my responsibilities are to assist adults with business English and communication to help them perform more effectively in regards with their European business endeavors.
06.2020 - aktualnie
Native Speaker (English)
I am working for a language school in Warsaw, Poland and for myself in a private capacity. With Covid, I am working online with students in various locations in Poland.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 25
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2023

Zajęcia z Davem to zarówno zabawa jak i nauka, która pomaga nie tylko w zakresie języka angielskiego, ale także generalnie porozumiewać się w bardziej przejrzysty i sprawniejszy sposób niezależnie od używanego języka ;). 5/5!

David Steenkamp

Thank you Mateusz :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2023

Lekcje z Davidem to duża przyjemność i dobrze zainwestowane pieniądze. Dzięki niemu w ciągu 6 miesięcy zdecydowanie poprawiłem płynność rozmów i nie boję się dyskutować na dowolny temat. W czasie lekcji David posługiwał się wieloma narzędziami dzięki czemu też moje słownictwo się znacząco wzbogaciło

David Steenkamp

Thanks Maciek!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2023

Z Dave'm złapaliśmy od razu świetny vibe! W moim przypadku Dave pomógł zrobić mi krok do przodu po 20 latach używania języka, operowania tym samym słownictwem, w tych samych obszarach tematycznych i nie robienia żadnych postępów. Dziś patrząc wstecz uważam, że w 6 miesięcy progres jest ogromny. Dzięki Dave!

David Steenkamp

You are took kind :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2023

Lekcje bardzo ciekawe, biznesowa tematyka. Dzięki zajęciom oswoiłem się z językiem i używając języka mniej się stresuję. Polecam!

David Steenkamp

Thanks Tomek :)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2021

Bardzo fajny nauczyciel, super rozmówca.
Każde spotkanie z nim mija bardzo szybko. Gorąco polecam

David Steenkamp

Thanks Artur. The topics we cover are extremely interesting!!!

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2021

Najwyższa ocena. Jeśli szukasz świetnego nativa, David to świetny wybór. Profesjonalizm w każdym calu, ciekawe tematy, sympatyczne rozmowy. No i przede wszystkim miły człowiek, Gorąco polecam.

David Steenkamp

Thanks Radek. You are too kind! You are teaching me a lot about life which I appreciate!!!!!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2021

I definitely recommend classes with David. I had conversations on C level including business English. It was always interesting and helpful.

David Steenkamp

Thanks Maciek!!! And thank you for educating me on Polish business.

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2021

Bardzo się bałam lekcji z native speakerem,,zupełnie niepotrzebnie. Na lekcjach z Davem panuje miła,wyluzowana atmosfera, tematy są dopasowane do moich umiejętności, dzięki temu z lekcji na lekcje przełamuje moją barierę i mówię coraz lepiej. Dave to super gość! Polecam z całego serca

David Steenkamp

Thanks Ula. It has been a massive joy to work with you!!!!! :)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2021

David jest profesjonalistą w każdym znaczeniu. Lekcje z nim rozwijają łatwość mówienia, poszerzają słownictwo dając przy tym 100 % satysfakcji, uśmiechu i radości z mówienia w obcym języku. Jeśli potrzebujesz konwersacji, nabrania śmiałości w mówieniu, przełamania barier językowych – David jest naprawdę rewelacyjny. Po pewnym czasie trudno traktować te lekcje inaczej jak spotkanie z dobrym znajomym i rozmowy o życiu, pracy, filozofii czy czymkolwiek chcesz. To nie tylko fantastyczny nauczyciel ale człowiek ciekawy, pełen pasji i ciekawych spostrzeżeń. Serdecznie polecam.

David is a professional in every sense. Lessons with him develop the ease of speaking, expand the vocabulary while giving 100% satisfaction, smiles and joy of speaking a foreign language. If you need conversation, speaking skills, overcoming language barriers - David is really great. After some time it is difficult to treat these lessons as a meeting with a good friend and talk about life, work, philosophy or whatever you want. He is not only a fantastic teacher, but also an interesting person, full of passion and interesting observations. I warmly recommend it.

David Steenkamp

:) Iza, I cannot help but smile for your beautiful words. Thank you very much. I think you make me sound much more interesting than what I am but I will take your compliment ;)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2021

Jako rodzice 12- latka jesteśmy bardzo zadowoleni z lekcji z Davidem. Do tej pory nasz syn nie za bardzo lubil angielski w szkole, stresowała go gramatyka. Lekcje z Davidem pomogły mu przełamać barierę komunikacji i pozytywnie nastawiły do języka. Tematy na lekcjach są dostosowane do jego wieku i zainteresowań. Nasz syn nie może się doczekać kolejnej lekcji i jest bardzo ciekawy co na niej będzie. Naszym zdaniem David to świetny nauczyciel !

David Steenkamp

Thanks Miko. It is wonderful to see young brains absorb information and I do not take the responsibility lightly!

avatar
Maciek 3
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2021

Lekcje z David'em to zdecydowanie najlepszy wybór ! Zaczynając lekcje angielskiego czułem się bardzo niekomfortowo, bo wiedziałem, że nie znam języka na tyle dobrze, żeby posługiwać się nim swobodnie.
David sprawił, że rozmowa po angielsku nie jest męcząca i stresująca, mój zasób słów stale się powiększa i z lekcji na lekcję czuje się coraz pewniej. Jest świetnym nauczycielem, ale przede wszystkim bardzo inteligentnym człowiekiem z poczuciem humoru, który podszedł do mnie zupełnie inaczej niż inni nauczyciele. David kładzie duży nacisk na zmianę mojego podejścia do języka angielskiego i dostosowuje się do moich potrzeb, tak aby lekcje były jak najbardziej efektywne i przyjemne. Super gość, świetnie mi się z nim pracuje i polecam Davida wszystkim, którzy zastanawiają się nad nauką języka !

David Steenkamp

Dude, working with you is a great pleasure! Plus, it is amazing to see how quickly you are improving. Thanks for the review!!!

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2021

David jest zawsze świetnie przygotowany do zajęć przez co zajęcia nigdy nie są nudne. Po każdych zajęciach David przygotowuje listę słówek których nie znaliśmy podczas konwersacji, ułatwia to naukę oraz powtórzenie materiału. Bez wątpienia polecam go jako native speakera!!!

David Steenkamp

Thanks Seba!! I am glad you are noticing my hard work :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2021

Zdecydowanie polecam lekcje z Davidem!Bardzo miła atmosfera, dzięki temu stres odchodzi i można się skoncentrować na nauce. David jest osobą bardzo otwartą dzięki temu kontakt jest zdecydowanie ułatwiony, dużo się rozmawia, lekcje są umiejętnie przygotowane, polecam z czystym sumieniem i zachęcam do skorzystania z lekcji u Davida bo rzadko kiedy trafi się na tak dobrego i pozytywnie nastawionego nauczyciela, nauka angielskiego staje się przyjemnością

David Steenkamp

Thank you very much Aga. Your words are very kind and I appreciate it greatly!

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2020

Świetny nauczyciel dla osób, które mają barierę językową i boją się odezwać, zajęcia są prowadzone w takiej atmosferze, że nawet nie wiesz kiedy stres znika, a ty zaczynasz swobodnie się komunikować. Lekcje przemyślane i dobrze przygotowane, a lektor punktualny i zaangażowany, ma w sobie coś takiego, że głupio przyjść na lekcję nieprzygotowanym. System nauki dostosowany do potrzeb ucznia. Na zajęciach dużo aktualnych tematów i ciekawych dyskusji a wszystko z poczuciem humoru w miłej atmosferze. „Przerobiłam” w swoim życiu wielu nauczycieli i szkół językowych, David należy zdecydowanie do czołówki najlepszych i najskuteczniejszych!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2020

Właściwa osoba we właściwym miejscu :-) David jest w 100% profesjonalistą, mającym plan na każde zajęcia. Swoją osobą sprawia, że czas poświęcony na zajęcia jest bardzo sympatyczny, dla mnie jest to miła godzinna rozmowa jak z kumplem. Zajęcia skupiają się przede wszystkim na mówieniu, na czym mi tak naprawdę zależało, jednak popełniane błędy gramatyczne nie pozostają nie zauważane. Polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2020

Bez wątpliwości polecam lekcje u Davida! Bardzo dużo mówienia :) w tym poruszane są aktualne tematy. David jest prawdziwym pasjonatem tego co robi, potrafi zachęcić mnie do dyskusji, dzięki czemu mogę dużo mówić i ćwiczyć w praktyce. David to profesjonalista, z poczuciem humoru i pasją do nauczania. Lekcje są prowadzone są w przyjemnej atmosferze i są bardzo interesujące. Potrafi pomóc w przełamaniu lęku mówienia, w języku angielskim. To wspaniały nauczyciel i człowiek. Osoba godna polecenia.
1. Prawdziwy profesjonalista i specjalista w swojej dziedzinie.
2. Wysoka kultura osobista i uprzejmość.
3. Cierpliwość, która nigdy się nie wyczerpuje :)
4. Sumienna praca i dokładne wyjaśnienie wszystkiego.
5. Jasne zasady na których współpracujemy.
6. Ciekawe materiały udostępniane przed zajęciami

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2020

Jeśli chcesz spędzić czas na ciekawych i kreatywnych dyskusjach - na każdy temat! - a przy okazji ;) nauczyć się języka angielskiego, koniecznie zapisz się na lekcje z Davidem! Metoda nauczania jest zdecydowanie dostosowywana do indywidualnych potrzeb i możliwości. Pełen profesjonalizm. Na tych lekcjach po prostu chce się mówić, a motywacja do doskonalenia języka jest ogromna:)

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2020

The best teacher ever - he made me believe that I can speak english and now I am working with english language on daily basis. Great sense of humor is a bonus which you receive totally for free. Go for it and book your first lesson with David - You won't regret it!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2020

tryb lekcji jest idealnie dopasowany dla mnie, w trakcie naturalnej dyskusji nauka słownictwa oraz form gramatycznych ale całość lekcji i poruszane tematy bardzo interesujące i bezstresowe. Pozdrawiam:)

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2020

Poleca. Bardzo pomogl mi ogarnac slownictwo jakie potrzebowalem w pracy.

avatar
Edwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2020

Bardzo dobry nauczyciel. Zawsze dobrze przygotowany. Udało mu się przełamać mój wielki strach przed mówieniem po angielsku. Lekcje prowadzone w miłej atmosferze, dlatego też czas mija bardzo szybko.
Polecam

avatar
Jurek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
29 października 2020

Dobry cierpliwy,spokojny nauczyciel ,polecam Jurek Makowski

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2020

Bardzo się cieszę że trafiłem na Davida, lekcje są ciekawe, bezstresowe, nigdy wcześniej nie spotkałem się z takimi metodami nauczania. Zależało mi na słownictwie, wymowie i normalnymi rozmowami o wszystkim. David ma świetne podejście, potrafi uczyć a przy okazji zwiększa moją pewność siebie - to jest da mnie mega ważne, zawsze z tym miałem problem, potrafiłem wszystko sobie w głowie poukładać, ale miałem problem żeby mówić i się przełamać. Dzięki niemu zaczynam rozmawiać z innymi po angielsku i mniej się tym stresuje, przy okazji lekcji mam też możliwość się pośmiać i odstresować. David wielkie dzieki i oczywiśćie bardzo polecam

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2020

David to najlepszy nauczyciel jakiego miałam. Jest zawsze świetnie przygodowy do lekcji. Na zajęciach nigdy nie ma nudy. Tematy, które poruszamy na zajęciach przeradzają się zawsze w interesujące dyskusje. Pod koniec każdej lekcji poświęcamy chwilę czasu na powtórkę nowych słówek, które pojawiły się na lekcji. To rewelacyjna metoda, która utrwala i pozwala lepiej zapamiętać nowy materiał. Polecam go każdemu! Mało jest tak dobrych lektorów jak on!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2020

David od 3 miesięcy jest moim lektorem. Poleciła mi go koleżanka z uczelni.
David jest świetnym rozmówcą! Nie sposób się nudzić. :) Lekcje prowadzone są na luzie. W miłym towarzystwie 60 minut upływa bardzo szybko.
David z zaangażowaniem przygotowuje tematy do dyskusji, tak aby trafić w zainteresowania swoich uczniów. Zawsze punktualny i dobrze zorganizowany.

Co kilka lekcji robimy powtórkę nowych słówek (które David skrupulatnie w czasie lekcji notuje), gdyż to istotny element procesu zapamiętywania.

Pierwsza lekcja jest bezpłatna, więc przekonajcie się sami. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.