Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski70 - 90 / 60 min

Colin Walker

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/516 opinii

Opis ogłoszenia

If you contact me, I will arrange a free 30 min chat where I will check your possibilities and requirements.

I am a very experienced British Native Speaker who is dedicated and passionate about helping you achieve your goals. 

I am located in Warsaw and have 18 years of experience in conversational English.

Are you bored with grammar and textbooks? Well, no worries as I deal with negotiation skills, negotiation scenarios, mock telephone calls, e-mail writing, small talk, all you need to gain in your career.

Some of my past students are: IT programmers, engineers, managers, doctors, lawyers, teachers, and other professional backgrounds. Become better and more confident in English.With up-to-date and engaging material breaking that barrier in speaking

CUSTOMERS

-The National Veterinary Research Institute, Puławy
-The Bulletin of the Veterinary Institute in Puławy
-The Institute of Soil Science and Plant Cultivation-State Research Institute, Puławy
-University of Natural Sciences in Lublin
- SKRIVANEK Poland, Translation services, language solutions
- The Netherlands- Polish Chamber of Commerce Warsaw ‘quarterly magazine’
- Bigletter Translations, Gdańsk
- Fabryka Tłumaczeń sc Wrocław

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota07:00 - 12:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1980 - 06.1986
Cardiff University
Magister
English Literature
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
05.2001 - 06.2007
New English School Lublin
- planning, preparing and delivering lessons. - preparing teaching materials. - helping pupils improve their listening, speaking, reading and writing skills via individual and group sessions.k. - organising and running specialist courses.
09.2007 - 06.2013
Szkoła języków Bambury School: Pulawy
Responsible for student's verbalisation of English Group conversation classes at Scientific institutes and Businesses in and around Pulawy.
01.2016 - 06.2017
TeachU
Teaching English online to students in Poland and abroad. I focused mainly on conversational English allowing people to break the barrier in speaking.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2019

Najlepszy nauczyciel Języka angielskiego ever! Jako dziecko miałem wielu korepetytorów, jednak Colin dopiero pokazał poziom. Zajęcia są bardzo ciekawe, co lekcję inny temat do omówienia. Dla mnie zajęcia skupiały się głównie na mówieniu i spokojnie mogę powiedzieć, że teraz wypowiadam się płynnie w języku angielskim, bez zastanawiania się. Colin jako człowiek jest bardzo interesujący i sympatyczny, można pożartować na zajęciach - oczywiście po angielsku. Polecam 10/10

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2019

Możliwość pobierania lekcji u Colina to jak odkrywanie języka angielskiego na nowo. Profesjonalne przygotowanie i dostosowanie się do potrzeb ucznia to według mnie najważniejsze atuty spotkań. Czas spędzony na konwersacji z Colinem to jedne z najlepszych 60 minut w tygodniu, w przyjemny sposób można pokonać własne bariery w mówieniu po angielsku.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2018

Gdyby była jeszcze wyższa ocena niż bardzo dobry, to na pewno z czystym sumieniem dałabym ją Colinowi. To wspaniały człowiek i nauczyciel. Zajęcia z nim zawsze są interesujące, jest zawsze przygotowany i potrafi wszystko doskonale wytłumaczyć. Szczerze polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2018

Jeżeli poszukujecie świetnego nauczyciela angielskiego to Colin będzie najlepszym wyborem. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie, w bardzo miłej i wesołej atmosferze. Jego podejście jest nieszablonowe, motywujące do coraz głębszego poznawania zagadnień i nauki słówek. Przekazuje wiedzę w kreatywny sposób, pokazuje ze każda osoba potrafi porozumieć się za pomocą angielskiego. Dodaje pewności siebie w posługiwaniu się tym językiem.

W 100 % polecam !

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2018

Przeszłam przez wiele szkół angielskiego. Od niemal 18 lat korzystam z dodatkowych lekcji, dużo podróżuje, mieszkałam przez pół roku za granicą, mam obcojęzycznych znajomych, jednak dopiero lekcje z Colinem sprawiły, że zaczęłam swobodnie mówić po angielsku. Colin jest Brytyjczykiem, więc oczywistym jest, że mówi po angielsku wyśmienicie. Jednak najważniejsze jest jego podejście do ucznia - wyrozumiały, cierpliwy i zawsze z dobrym humorem. Polecam bardzo! 10/10

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2018

Zajęcia z Colinem są przede wszystkim bardzo interesujące. To nauczyciel, który wprowadza w niuanse języka angielskiego, co jest bardzo ważne i wartościowe. Colin to poza tym bardzo fajny, otwarty i ciekawy człowiek o typowym angielskim poczuciu humoru, co także ma ogromnie pozytywny wpływ na jakość naszych lekcji. Jedno jest pewne, jeśli lekcje angielskiego to tylko z Colinem !!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2016

Chociaż uczęszczam na korepetycje do Colina dopiero miesiąc mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest to najlepszy nauczyciel jakiego spotkałam na swojej drodze.
To widać, że Colin kocha to co robi. Bardzo miła atmosfera, tematyka zajęć bardzo zróżnicowana, nauczyciel podchodzi profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem do każdych zajęć. A na dodatek poczucie humoru tylko umila zajęcia:)
Żałuje tylko jednego, że tak późno poznałam Colina i mam nadzieję, że to dopiero początek naszej znajomości:) W 100% polecam!!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2016

Colin znam zarówno jako kolegę po fachu – sama uczę angielskiego – jak i konwersatora, który pomagał mi w podtrzymaniu biegłości i świeżości języka. Rozmawia się z nim ciekawie, z dowcipem ale i z zastanowieniem, w zalezności od umiejętności językowych interlokutora Colin potrafi uprościć bądź podkręcić poziom konwersacji radząc sobie nie tylko ze studentami zaawansowanymi, ale także tymi, co dopiero zaczynają. Fachura, polecam 

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2016

Colin był moim nauczycielem przez kilka lat. Doskonale dostosował lekcje do moich oczekiwań, Zawsze miał przygotowany ciekawy temat do konwersacji, świetny humor, stwarzał przyjacielską atmosferę. W moim przypadku było to istotne ponieważ miałam dużą blokadę na mówienie po angielsku. Bardzo jestem wdzięczna za pomysłowe zorganizowanie nauki w czasie kiedy byłam unieruchomiona. Polecam

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2016

Zajęcia z Colinem Walkerem bardzo pomogły mi przełamać blokadę w rozmowach po angielsku, co było moim głównym problemem w nauce tego języka. Wszystko dzięki jego ciekawemu podejściu do nauki języka. Lekcje, wyglądające jak zwykłe konwersacje znajomych na różne tematy, naturalnie pozwalały poszerzyć słownictwo i nie nużyły jak typowe zajęcia z języka obcego. Szczerze polecam.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2016

Kto z was zna ludzi którzy potrafią płynnie rozmawiać w języku angielskim?
A kto z was zna ludzi którzy wiele lat uczyli się angielskiego i wciąż jest to dla nich wyzwaniem?
A kto z was chce poznać rozwiązanie jak nauczyć się języka angielskiego?
Colin Walker jest nauczycielem j. angielskiego, który posiada wiele umiejętności dzięki którym zdobywanie wiedzy językowej jest przyjemnością. Colin Walker jest Native Speaker'em co pozwala w naturalny sposób rozwinąć twoje umiejętności językowe. Polecam współpracę z Colinem osobom które są nastawione na sukces.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2016

Takiego nauczyciela trzeba szukać ze świecą! Wiele lat chodziłam na konwersacje do Colina, potem już dla przyjemności. Przygotował mnie do zdania FCE. Jest nietuzinkowym nauczycielem, z wieloma pomysłami, otwartym na propozycje i nowe tematy. Sam oferuje wiele różnych pomocy. Konwersacje są przyjemne i wyglądają raczej jak spotkanie dwojga znajomych a nie lekcja z nauczycielem. Dodatkowo za darmo ogromna dawka brytyjskiego humoru :)

Colin Walker

Thank you Asia, I was more than happy to help with your FCE and more happier that we remain good friends. I am so pleased to hear that you are having a new baby and just a thought Colin is a good name. hahaha xx

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2016

Z Colinem "uczyłam" się kilka lat. Szlifowałam język tylko na tych spotkaniach. Pozwoliło mi to na swobodne podróżowanie po świecie, gdzie (o dziwo) byłam chwalona za angielski. A nie byłam pilnym uczniem, ani o zgrozo młodym wiekiem, jedynie duchem. Zatem to zasługa nauczyciela. Mieliśmy wiele wspólnych tematów do "ćwiczenia" po angielsku i jesteśmy przyjaciółmi.

Colin Walker

Anna, don't underestimate yourself your English has improved dramatically over the years and you should feel proud of yourself. The only thing I would say is please remember 'sheet' is pronounced with a long 'eeee'.... :-)

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2016

Bardzo dobry nauczyciel. Polecam gorąco!

Colin Walker

Thank you for your kind words Renata, it was an absolute pleasure teaching you and we have to meet up sometime in

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2016

Świetny humor i bardzo dobre podejście do nauki języka angielskiego, lekcje z Colinem pozwalają szybko zapomnieć o blokadzie językowej. Po każdym spotkaniu wiesz więcej i przede wszystkim nie boisz się mówić.

Colin Walker

Ewa, humour is easy when taking conversation groups with people like yourself and other lovely people in the National Veterinary Institute in Pulawy. I have wonderful memories there and miss you all. :-)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2016

Lekcje z Colinem bardzo szybko i skutecznie pomogły mi przełamać barierę językową przed moim wyjazdem do pracy w UK. Polecam, nie tylko dlatego, że to świetny nauczyciel, ale też dlatego, że można z nim porozmawiać na każdy temat i doświadczyć fantastycznego brytyjskiego humoru, który sprawia że i lekcje, i życie stają się weselsze ;)

Colin Walker

As one of my first private students back in 2002 we have remained friends all these years and I wish your English would become worse again, so we could enjoy these lessons again. But your English is too perfect now, so it's my loss as a student but still my gain as a friend. :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.