Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Mikołów
Polska
Kraków
Katowice
Częstochowa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Doświadczony nauczyciel nauczania początkowego oferuje pomoc na początkowym etapie nauki(klasy I-III)* nauka czytania* nauka czytania ze zrozumieniem* nauka pisania* matematyka

Zapraszam do kontaktu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 10.2018
Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Pedagogiki i Psychologii
Magister
Pedagogika- Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne
11.2018 - 03.2020
Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Brzegu
Surdopedagogika
11.2018 - 03.2020
Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Brzegu
Tyflopedagogika
Kursy i szkolenia
07.2016
Certyfikat znajomości języka Uniwersytetu Śląskiego- poziom B2
08.2023
"Rekrutacja od A do Z" - Joanny Urbańskiej
08.2023
Way to be HeRo - kurs Karoliny Turostowskiej i Mai Hoppe
08.2023
Wizerunek podczas rozmowy kwalifikacyjnej - webinarium PFP
Doświadczenie
08.2019 - 08.2019
Nauczyciel
Doświadczenie w pracy z dziećmi- 7 lat Doświadczenie w pracy korepetytora języka angielskiego- 6 lat. Magister pedagogiki, czynna nauczycielka od 4 lat. Nauczanie to moja wielka pasja i przygoda, która przeżywam wraz z moimi uczniami.
08.2023 - aktualnie
ZF
Prowadzenie rekrutacji w międzynarodowej korporacji.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

Pani Ola jest osobą tak sympatyczną i promienną że nauka języka angielskiego w Jej wydaniu to sama przyjemność. Mój jedenatolatek z niecierpliwością oczekiwał lekcji angielskiego z Panią Olą, nauka daje mu satysfakcję A nam rodzicom spełnienie 100% oczekiwań. Polecam Panią Olę z czystym sumieniem i życzyłbym sobie i Wam Rodzice aby tacy Nauczyciele pełni pasji i sympati przekazywali wiedzę naszym Pociechom.

avatar
Wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2016

Przesympatyczna i ciepła osoba. Zajęcia prowadzone bezstresowo, ciekawie i w miłej atmosferze. Wybór Pani Oli to był strzał w dziesiątkę. Serdecznie polecam tą osobę.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2016

Super, gorąco polecam. Zajęcia dopasowane indywidualnie do potrzeb i możliwości dziecka, prowadzone w przyjaznej, miłej atmosferze. Nauka poprzez zabawę. Jestem bardzo zadowolona. Pani Ola jest pełną werwy, zapału i pozytywnej energii młodą osobą.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2016

Pani Olusia jest wspaniałą uśmiechnięta osobą emanującą pozytywna energią.Z zapałem , zaangażowaniem a przede wszystkim z profesjonalnym przygotowaniem podchodzi do ucznia traktując go indywidualnie.Potrafi poprowadzić zajęcia,tak by nie były nudne dla ucznia wręcz zaraża pasją do j.angielskiego.Jest bardzo kreatywna co sprawia,że zajęcia są ciekawe.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2015

Bardzo, bardzo gorąco polecam!
Cudownie mnie przygotowała do egzaminu gimnazjalnego...Genialnie tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona i MEGAAwdzięczna. Wyniki z egzaminu miałam rewelacyjne... i to dzieki Olce!! :*

avatar
Oliwia&Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2015

Zdecydowanie polecam! Pani Olenka:) świetnie sprawdza się w roli nauczyciela języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są w miłej, spokojnej atmosferze, bez jakiegokolwiek stresu,każdy temat dokładnie i zrozumiale wytłumaczony. Uważam że nie mogłam lepiej wybrać :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.