Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Łódź

O mnie

Jestem nauczycielem akademickim. Mam bogate doświadczenie w pracy z ludżmi.

Dbam o to jak zmotywować drugiego człowieka do osiągnięcia celu, w tym przypadku , nauczenia się angielskiego w stopniu jak najbardziej komunikatywnym.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1993 - 06.1999
Uniwersytet Łódzki
Magister
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.1999 - aktualnie
Centrum Językowe Politechniki Łódzkiej
Uczę języka angielskiego na wszystkich poziomach . Jest to język biznesowo- techniczny. Jestem nauczycielem wymagającym i jednocześnie nie tworzącym barier.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.