Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Rumia
Kosakowo
Reda
Rewa
Mosty
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie!

Jestem absolwentką studiów na kierunkach Filologia angielska oraz Pedagogika. Posiadam 12-letnie doświadczenie w nauczaniu prywatnym, jak i w szkole językowej. Oferuję korepetycje z języka angielskiego na wszystkich poziomach nauczania, na nauce osób dorosłych kończąc. Pomogę w odrabianiu prac domowych, przygotowaniu do testów, poprawek oraz w doskonaleniu najistotniejszych dla ucznia umiejętności, a także dostosuję czas wspólnej pracy oraz materiały do indywidualnych predyspozycji.

Jestem osobą bardzo dyspozycyjną dostępną na lekcje zarówno w dniach powszednich, jak i w weekendy :) Cena w obrębie miasta Gdynia - 60zł/60min, 110zł/120min pozostałe miejscowości do dogadania.

ZAPRASZAM TAKŻE NA LEKCJE ONLINE :) ! 

Zapraszam serdecznie do kontaktu telefonicznego lub mailowego! :)
Dominika

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.