Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Żary
Żagań
Zielona Góra
Zgorzelec
Gorzów Wielkopolski
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 - 100 / 60 min

Alicja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Stawiam na skuteczność . Zapewniam indywidualne podejście do każdego ucznia. Udzielam lekcji zarówno dzieciom, jak i osobom dorosłym. Uczę języka od podstaw, a także opracowuję indywidualny program nauczania, dostosowany:
- dla dzieci i młodzieży - do materiału przerabianego w szkole z przygotowaniem do sprawdzianów i egzaminów oraz pomoc przy odrabianiu i zrozumieniu zadań domowych 

- dla osób dorosłych - adekwatny do poziomu znajomości języka
Przełamuję barierę językową, stawiając na liczne konwersacje, samodzielne pisanie tekstów, oraz tłumaczenie tekstów i słuchowisk

Mój sposób nauczania opiera się na praktycznej znajomości języka (wiele lat mieszkałam w USA) oraz doświadczeniu w tłumaczeniach (wielokrotnie obejmowałam stanowisko tłumacza) oraz prywatnym nauczaniu osób dorosłych, młodzieży i dzieci (z pozytywnymi efektami od kilku lat udzielam korepetycji, prywatnych lekcji, a takżę prowadzę zajęcia w szkołach językowych). 

Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług. Lekcje prowadzę ONLINE oraz stacjonarnie w Żarach i okolicach z dojazdem do ucznia.

Jak wyglądają zajęcia prowadzone online?

Format lekcji online nie odbiega znacząco od formatu tradycyjnych zajęć. Najważniejszym celem niezależnie od wybranej metody pozostaje przekazanie uczniowi wiedzy. Jedyną różnicą, a nawet zaletą zajęć online jest stwarzanie większych możliwości nauczycielowi, aby mógł wykorzystać znacznie więcej metod oraz pomocy dydaktycznych, co dla ucznia przekłada się na większą ilość przyswojonej wiedzy. 

Nauczyciel i uczeń widzą się poprzez wideokonferencję, mogą swobodnie ze sobą rozmawiać, pracować nad zagadnieniami oraz wymieniać się potrzebnymi materiałami. 

Korzyści nauczania metodą online:  

- Łatwy dostęp do materiałów
- Wiele dostępnych narzędzi do nauki
- Większy komfort, mniej stresu dla ucznia
- Poprawa umiejętności komunikacyjnych
- Możliwość uczęszczania na zajęciach w dowolnym miejscu
- Oszczędność czasu i pieniędzy 
- Nieograniczone możliwości
- Poprawa umiejętności uczenia się
- Elastyczność

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Jowita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2022

Na korepetycje do Pani Alicji chodzi moja córka. Celem było nadrobienia zaległości szkolnych, których było całkiem sporo. Dzięki Pani Alicji, córka siedząc na lekcjach rozumie przerabiany materiał, a nawet się udziela. Oczywiście wiedza przekłada się na oceny, same piątki, a najważniejsze dla mnie, że wiedza zostaje i dziecko chętnie się uczy. Córka bardzo lubi Panią korepetytor, która kompetentnie przekazuje wiedzę. Jestem zadowolona ze współpracy.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Polecam lekcje z Panią Alicją. Cieszę się, że wybrałem przygotowania do matury właśnie tutaj, ponieważ napisałem w maju maturę na bardzo wysokim poziomie. Polecam wszystkim

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2017

Pani Alicja jest bardzo sympatyczną i cierpliwą osobą,lekcje bardzo przyjemne i można podczas jednej lekcji wynieść dużo wiedzy.Miałam ważny egzamin z języka angielskiego i dzięki Pani Alicji zdałam go perfekcyjnie.Serdecznie polecam i zachęcam do współpracy z Panią Alicją.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.