Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Toruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Filozofia30 - 60 / 60 min

Natalia

Opis ogłoszenia

Jeżeli jesteś zainteresowany, czym są homoiomerie, dlaczego nasza cywilizacja oparta jest na fundamencie racjonalności, jak się ma prawda do dobra czy piękna, zapraszam do zgłębiania tajników kultury europejskiej ufundowanej właśnie na filozofii. Oferuję profesjonalną pomoc w zakresie tej dyscypliny. Moja oferta adresowana jest do wszystkich grup wiekowych. Chętnie w przystępny sposób opowiem dziecku o umiłowaniu mądrości, pomogę gimnazjaliście w zrozumieniu ważnych filozoficznych zagadnień, przygotuję do matury, jak również będę wsparciem dla braci studenckiej napotykającej trudności w obszarze filozofii lub chcącej wiedzieć więcej.
Jako doktor filozofii, a przede wszystkim pasjonatka tej dziedziny zapraszam do współpracy.
Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania. Kontakt telefoniczny pod nr: 535 888 360.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.