Emilia Zechman

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Szczecin
Police

Opis ogłoszenia

If you wanna learn how to chat in Polish or know useful phrases to get more friends, or you’re just curious what polish people say about you in their language, contact me! ;) I can teach you basic or more advanced Polish.

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2020

Emilia posiada wysokie umiejętności językowe, potrafi przekazać wiedzę, ma duże doświadczenie, które dopasowuje do uczącego się. Jest skupiona i zaangażowana. Lekcje przebiegają w przyjaznej i motywującej atmosferze. Jest komunikatywna, kompetentna i cierpliwa, lekcje nie są monotonne, jest zawsze przygotowana i pomocna. Widać, że zależy jej na dobrych wynikach ucznia. Gorąco polecam naukę z Emilią.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.