Emma Kaszuba-Rakowska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Sopot
Gdynia (Centrum +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć!
Mam na imię Emma, obecnie jestem studentką, a w wolnym czasie udzielam korepetycji. Uzyskałam maturę z języka polskiego z bdb wynikiem.
Z natury jestem osobą otwartą, rozmowną, sympatyczną i cierpliwą, dobrze dogaduję się z dziećmi i młodzieżą. Dzielenie się wiedzą to dla mnie przyjemność :)
Podczas pierwszych zajęć ustalam z uczniem nasz cel nauki -  [*czy jest nim egzamin, czy nauka i prace domowe do szkoły. Zapewniam materiały i dobrą atmosferę do nauki. Lekcja nie jest nudna.
*]
Zajęcia prowadzę u siebie w domu, poprzez Skype’a oraz mogę dojeżdżać do wyznaczonych przeze mnie dzielnic Gdyni - ewentualnie rozważę dojazd trochę dalej lub w stronę Gdańska. Godziny i czas do ustalenia. :)

Prowadzę również korepetycje z języka angielskiego i matematyki.

Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 20:00
Wtorek18:00 - 20:00
Środa14:00 - 17:30
Czwartek15:00 - 17:30
Piątek14:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2023 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Kursy i szkolenia
07.2023
General English Course B2
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.