Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdynia
Gdańsk (Żabianka +3)
Sopot
Chwaszczyno (Chwaszczyno +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski50 - 60 / 60 min

Marta

Opis ogłoszenia

Poprowadzę lekcje z języka polskiego na każdym szczeblu edukacji - od szkoły podstawowej po maturę.

Staram się, by lekcje były przyjemne i ciekawe. Dbam o to, by uczeń czuł się dobrze, swobodnie i miał do mnie zaufanie. Podczas zajęć stosuję zasadę partnerstwa, skupiam się na emocjach dziecka i na jego nastawieniu do nauki. Zachowuję ustalone na początku zasady, robimy przerwy i skupiamy się na podkreśleniu mocnych stron i pracowaniu nad słabościami.

Z wykształcenia jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej, prowadziłam również zajęcia z terapii pedagogicznej. Prowadziłam lekcje indywidualne z języka polskiego dla uczniów w szkole podstawowej oraz przygotowujące do matury. Mam lekkie pióro, doskonale znam zasady pisowni i potrafię tą wiedzą dzielić się z innymi.

Cena zawiera koszty dojazdu do ucznia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.