Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Opole
Gliwice
Tychy
Sosnowiec
Chorzów
Katowice
Bytom
Nysa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zdajesz maturę z matematyki lub fizyki? A może po prostu chcesz nadrobić zaległości, bądź przygotować się do sprawdzianu? Dobrze trafiłeś!
Jestem  absolwentem fizyki  i od  15 lat  udzielam korepetycji z zakresu  matematyki  i  fizyki  na wszystkich poziomach edukacji : od  szkoły podstawowej  do  studiów  włącznie. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, nie uznaję nauki „na pamięć” - wszystkie zagadnienia staram się wytłumaczyć tak, żeby były zrozumiałe, dzięki czemu zajęcia ze mną są  skuteczne . Przychodząc do mnie na zajęcia lub ucząc się ze mną  online  masz pewność, że trafiłeś/aś do właściwej osoby, ponieważ udzielaniem korepetycji zajmuje się   zawodowo - prowadzę firmę w tym zakresie.

Z termodynamiki pomagam z zagadnieniam takimi jaki:
- udziały składników w mieszaninie (masowe, molowe, objętościowe, zastępcza masa molowa, stała gazowa itp.)
- przemiany termodynamiczne (izoterma, izobara, izohora, izohora, izentropa)
- równanie Clapeyrona, prawo Poissona ,
- obiegi termodynamiczne Diesla, otto itp.
- wymiana energii  (praca absolutna, techniczna, ciepło pobrane, oddane, sprawność)
-itp.

Mam wieloletnie  doświadczenie  w przygotowaniu do matury:

 • z matematyki
 • z fizyki

zarówno  podstawowej  jak i  rozszerzonej  (również poprawkowej).
Moi uczniowie uzyskują  wysokie wyniki na maturze , dzięki czemu  dostają się na wymarzone studia .

Pomagam również:

 • zrozumieć bieżący materiał,
 • przygotować się do sprawdzianu, kartkówki
 • nauczyć się jak rozwiązać zadanie domowe

Studentom  pomagam z przygotować się z bieżącego materiału oraz do  kolokwiówegzaminów  z przedmiotów takich jak:

 • analiza matematyczna,
 • algebra liniowa,
 • geometria analityczna,
 • fizyka,
 • mechanika teoretyczna (punkty materialne, tory, prędkości, belki, kratownice itp.)
 • elektrotechnika,
 • mechanika płynów,
 • termodynamika.

Uczę jak w sposób poprawny wykonać  sprawozdania z pracowni fizycznej .

Możliwe są lekcje:

 • indywidualne   140zł/h
 • w grupie  dwuosobowej   80zł/h  za osobę
 • w grupie trzyosobowej 70zł/h za osobę
 • w grupach od 4 osób 60zł/h  za osobę

Nowość:  Korepetycje Online  -  Nie ważne gdzie mieszkasz, możesz się ze mną uczyć!  Nie trać czasu na dojazdy, oferuję profesionalnie prowadzone lekcje z wykorzystaniem witualnej tablicy - uczeń widzi i słyszy wszystko w czasie rzeczywistym. Wystarczy mieć komputer z dostępęm do internetu i zainstalowany program Skype.

Lekcje stacjonarne odbywają się zwykle  w moim biurze  w Opolu (śródmieście), ale istnieje również możliwość (odpłatnego) dojazdu w Opolu i okolicach (do 15km). Sporadycznie udzielam również korepetycji w innych miastach województwa opolskiego i śląskiego (przy okazji zaplanowanych wyjazdów).

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na  tel. 792 545 022  (preferowany) lub o wiadomość na  Skypie: Korepetycje Opole .

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 20:00
Wtorek06:00 - 20:00
Środa06:00 - 20:00
Czwartek06:00 - 20:00
Piątek06:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak
Telesfora 2/12
45-339 Opole
NIP: 7542819065

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2008
Uniwersytet Opolski
Licencjat
Fizyka
10.2008 - 07.2010
Uniwersytet Opolski
Magister
Fizyka
Kursy i szkolenia
01.2020
Supergenius, Londyn, Wielka Brytania
Doświadczenie
09.2008 - 12.2016
Usługi Edukacyjne
01.2017 - aktualnie
Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak
03.2021 - aktualnie
Kuźnia Inżynierów

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 140
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2024

Zapisałam się na kursy maturalne z matematyki i fizyki. Pan Karol bardzo dobrze tłumaczy materiał i ma super podejście do ucznia. Przy trudniejszych zadaniach zawsze stara się pomóc, problematyczne zagadnienia chętnie tłumaczy ponownie w razie potrzeby. Dzięki korepetycjom znacznie poprawiłam się z matematyki, a fizykę na poziomie rozszerzonym udało mi się opanować od zera - w szkole przerabiałam jedynie materiał w zakresie podstawowym. Polecam!

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2024

Kurs z fizyki przygotowujący do matury nauczył mnie wszystkiego czego potrzebowałem na maturze i umożliwił osiągnięcie dobrego wyniku. Możliwość korepetycji online także była dużym ułatwieniem w nauce.

avatar
Mike
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2024

Bardzo, polecam korepetycje z elektrotechniki. Pan Karol solidnie wytłumaczył wszystkie zagadnienia oraz wysłał również mi te materiały abym miał możliwość przeanalizować je jeszcze sam po zajęciach. Dosłownie w kilka dni zrozumiałem cały semestr.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
28 czerwca 2024

Pan Karol jest dobrze zorganizowany, posiada przygotowane przez siebie materiały z teorii, zajęcia są ok. Natomiast w moim przypadku nie podobało mi się, że Pan Karol uparcie nalegał że trzeba zacząć od początku, choć chciałem przerobić konkretne zadania, które występują później na danym przedmiocie. Uległem stwierdzając, że może jednak zawsze taka powtórka coś da, szczególnie że z całego przedmiotu nie czuję się pewnie .Jednak przykro mi, że płacę za lekcję chcąc się nauczyć konkretnych zadań, które boję się, że wystąpią na egzaminie, a tej konkretnej pomocy o którą nalegam nie dostaję. Chciałem by ktoś mi wytłumaczył te zagadnienia w sposób przystępny i prosty, że "to się liczy tak i tak", bez wchodzenia w głęboką teorię, gdyż w przypadku gdy egzamin jest za kilka dni nie możliwe jest przerobić cały przedmiot od nowa. Z Panem Karolem zrobiliśmy przypomnienie wiadomości z początku przedmiotu, gdyż Pan twierdził, że trzeba najpierw początek porządnie zrozumieć i nie wytłumaczy mi tych późniejszych zadań i zagadnień o które prosiłem. Uważam, że można to wytłumaczyć osobie która przerobila te wszystkie tematy na zajęciach i jest świadoma co chce przerobić i czego nie rozumie, mimo że czuje się niepewnie z całości przedmiotu.

Polecam jeśli chcecie od początku do końca przedmiotu uczyć się z Panem Karolem - szczególnie jak posiadacie tablet graficzny, gdyż zajęcia opierają się na tablicy online.
Nie polecam, jeśli chcecie szybkiej, całościowej pomocy przed egzaminem i przerobienia konkretnych zadań.

Cena za zajęcia indywidualne również różni się od tej podanej na stronie - 160 PLN/h

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia z algebry liniowej na poziomie studiów.
Opinia przez Pana dodana jest krzywdząca i nie do końca sprawiedliwa:
1) zgłosił się Pan do mnie 2 dni przed egzaminem - nie miałem wcześniej z Panem zajęć - nie znałem Pana wiedzy, ani umiejętności, więc zasugerowałem rozpocząć od materiału, który powinien być rozwiązywany w pierwszej kolejności na uczelni - i jednocześnie prostszy i szybszy do nauczenia - tym samym dający większe szanse na zaliczenie egzaminu.
2) zaznaczyłem, żeby to Pan wybrał zadania, które mogłyby być dla Pana kłopotliwe - jeśli stwierdziłby Pan, że nic z liczb zespolonych i macierzy, układów równań nie sprawia dla Pana problemu to przeszlibyśmy dalej, ale wybrał Pan zadania... I potrzebował Pan trochę wsparcia przy ich rozwiązaniu... więc nie rozumiem...
3) tak to już z matematyką jest, że żeby rozwiązywać zadania z kolejnych działów, trzeba posiadać, pewną wiedzę i umiejętności z działów poprzednich, w Pana wypadku: żeby rozwiązywać zadania z przekształceń liniowych, baz wektorów własnych itp, trzeba między innymi umieć rozwiązywać równania macierzowe/układy równań i wiedzieć jak je przekształcać - co między innymi ćwiczyliśmy...
4) rzeczywiście jako, że mam ogłoszenia w kilku różnych serwisach to niestety czasem, gdzieś przeoczę zmianę ceny zajęć, ale zawsze moich zaraz po kontakcie informuję o cenie zajęć - nie może Pan powiedzieć, że od razu nie otrzymał Pan tej informacji.
Podsumowując gorąco zachęcam wcześniej zacząć się przygotowywać do egzaminu niż 2 dni wcześniej bo pewność, że omijając pewne zagadnienia można nauczyć może być zgubna...
Pozdrawiam i mimo wszystko trzymam kciuki za powodzenie na egzaminie.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2024

Bardzo polecam. Każdy temat dobrze wytłumaczony, problemy z matematyką zniknęły. We wrześniu napewno skorzystam z korepetycji!

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia z matematyki na poziomie szkoły średniej. Bardzo się cieszę Szymonie, że teraz już nie masz problemów z matematyką.

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2024

Korepetycje bardzo pomocne, dzięki panu Karoliwi zrozumiałam wiele tematów i przestały być one problemem. Polecam!

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia z matematyki na poziomie szkoły średniej. Niezmiernie mi miło, że mogłem pomóc.

avatar
Karola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2024

Polecam innym, pewnie jeszcze skorzystam , świetne tłumaczenie problemów

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia z analizy matematycznej i algebry liniowej, zagadnienia:
-liczby zespolone (postać ogólna, trygonometryczna, wykładnicza, wzór de Moivre’a, pierwiastki i potęgi liczb zespolonych, przedstawianie równań i nierówności w płaszczyznie zepolonej Gaussa itp.)
-funkcja (jednej zmiennej, wielu zmiennych, dziedzina, zbiór wartości, miejsca zerowe, funkcja złożona, ciągła, ograniczona, monotoniczna, trygonometryczna, cyklometryczna, wykładnicza, logarytmiczna, wielomianowa, kwadratowa, liniowa, wymierna, niewymierna, homograficzna, zespolona, badanie przebiegu zmienności, równania i nierówności, inne itp.)
-ciągi (arytmetyczne, geometryczne, inne, monotoniczne, ograniczone, granica, suma, sąsiednie wyrazy itp.)
-granice ciągu i funkcji (w punkcie, jednostronne, obustronne, właściwe, niewłaściwe, twierdzenie o trzech ciągach/funkcjach, asymptoty poziome, pionowe, ukośne, itp.)
-pochodne (jednej zmiennej, wielu zmiennych, pierwszego rzędu, wyższych rzędów, liczone z definicji, z wzorów na pochodne, dzielenie, mnożenie, pochodna funkcji złożonej, twierdzenie l’Hospitala, monotoniczność, ekstrema, wklęsłość, wypukłość, punkty przegięcia, równanie stycznej i normalnej w punkcie, różniczka zupełna, wartość przybliżona itp.)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2024

Bardzo polecam. Każdy temat super wytłumaczony, łatwo wszystko zrozumieć, dzięki przygotowanym przez Pana Karola materiałom z opisem każdego tematu i przykładami (analiza matematyczna 2, matematyka, fizyka)

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury z matematyki i fizyki rozszerzonej, oraz ostatnio przygotowanie do kolokwiów egzaminów z analizy matematycznej, zagadnienia:
-funkcja (jednej zmiennej, wielu zmiennych, dziedzina, zbiór wartości, miejsca zerowe, funkcja złożona, ciągła, ograniczona, monotoniczna, trygonometryczna, cyklometryczna, wykładnicza, logarytmiczna, wielomianowa, kwadratowa, liniowa, wymierna, niewymierna, homograficzna, zespolona, badanie przebiegu zmienności, równania i nierówności, inne itp.)
-ciągi (arytmetyczne, geometryczne, inne, monotoniczne, ograniczone, granica, suma, sąsiednie wyrazy itp.)
-granice ciągu i funkcji (w punkcie, jednostronne, obustronne, właściwe, niewłaściwe, twierdzenie o trzech ciągach/funkcjach, asymptoty poziome, pionowe, ukośne, itp.
-całki (oznaczone, nieoznaczone, pojedyncze, podwójne, właściwe, niewłaściwe, funkcji wymiernych, niewymiernych, trygonometrycznych, całkowanie przez część, przez podstawianie, przez rozkład na ułamki proste, innymi metodami, obliczanie pól, objętości figur płaskich i przestrzennych, ograniczonych krzywymi i prostymi, itp.)
-szeregi (kryteria zbieżności szeregów: Cauchego, Leibniza, Dirichleta, d’Alemberta, Abela, porównawcze, ilorazowe, kondensacyjne, całkowe, warunek konieczny, zbieżność bezwzględna, o szeregach podstawowych, promień zbieżność szeregu itp.)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2024

Wszystko ok

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

zajęcia z elektrotechniki na poziomie studiów - przygotowanie do kolokwiów, egzaminów, zagadnienia:
- obwody i prądu stałego (prawo Ohma, pierwsze i drugie prawo Kirchoffa, opór zastępczy, opór właściwy, konduktancja, różne metody rozwiązywania obwodów - węzłowa, oczkowa, superpozycji, Thevenina, Northona itp., połączenie szeregowe, równoległe, w trójkąt, gwiazdę, moc, źródła sterowane itp.)
- obwody prądu przemiennego jednofazowego i trójfazowego (liczby zespolone, reaktancja pojemnościowa, indukcyjna, impedancja, admitancja, susceptancja pojemnościowa, indukcyjna, wartości skuteczne, maksymalne, postać czasowa, zespolona prądu i napięcia, moc czynna, bierna, pozorna, wykresy czasowe i wskazowe, połączenie w trójkąt, gwiazdę, rezonans prądu i napięcia, czwórniki itp.)
- filtry (dolnoprzepustowy, górnoprzepustowy, zaporowy, pasmowy)
- obwodami o wymuszeniu harmonicznym
- stany nieustalonymi
- czwórniki

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2024

Bardzo polecam, dzięki korepetycjom z panem Karolem zrozumiałem i poznałem lepiej elektrotechnikę.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia z elektrotechniki, zagadnienia:
- obwody prądu stałego (prawo Ohma, pierwsze i drugie prawo Kirchoffa, opór zastępczy, opór właściwy, konduktancja, różne metody rozwiązywania obwodów - węzłowa, oczkowa, superpozycji, Thevenina, Northona itp., połączenie szeregowe, równoległe, w trójkąt, gwiazdę, moc, źródła sterowane itp.)

avatar
Cezary
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2024

Wyjątkowy profesjonalista, dzięki pomocy Pana Karola udało mi się pozaliczać wszystkie przedmioty na bardzo wysokie oceny. Z całego serca polecam!

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do egzaminów wstępnych na studia drugiego stopnia z energetyki z elektrotechniki oraz teorii pola elektrycznego, oraz przygotowanie do kolokwiów i egzaminów zagadnienia:
- obwody prądu stałego (prawo Ohma, pierwsze i drugie prawo Kirchoffa, opór zastępczy, opór właściwy, konduktancja, różne metody rozwiązywania obwodów - węzłowa, oczkowa, superpozycji, Thevenina, Northona itp., połączenie szeregowe, równoległe, w trójkąt, gwiazdę, moc, źródła sterowane itp.)
- obwody prądu przemiennego jednofazowego i trójfazowego (liczby zespolone, reaktancja pojemnościowa, indukcyjna, impedancja, admitancja, susceptancja pojemnościowa, indukcyjna, wartości skuteczne, maksymalne, postać czasowa, zespolona prądu i napięcia, moc czynna, bierna, pozorna, wykresy czasowe i wskazowe, połączenie w trójkąt, gwiazdę, rezonans prądu i napięcia, czwórniki itp.)
- filtry (dolnoprzepustowy, górnoprzepustowy, zaporowy, pasmowy)
- obwody o wymuszeniu harmonicznym
- stany nieustalone
- czwórniki
- linia długa
- synteza dwójników

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2023

Syn korzystał z pomocy Pana Karola systematycznie przez 2 lata (7 i 8 klasa) i taką formę współpracy polecamy, a najlepszą opinią będzie wynik egzaminu ósmoklasisty z matematyki ... 100%.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty oraz zajęcia bieżącego materiału z matematyki.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2023

uczestniczyłem w korepetycjach Pana Karola z zakresu fizyki rozszerzonej i uważam, że doskonale mnie przygotował do matury z tego przedmiotu. Bardzo polecam

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury rozszerzone z fizyki.
Gratuluję Maćku bardzo dobrego wyniku ! Teraz już tylko wystarczy studiować na wybranym przez Ciebie kierunku! :)

avatar
Ignacy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2023

Zgłosiłem się do Pana Karola jako maturzysta piszący fizykę. Podłoże teoretyczne, które oferuje Pan Karol jest na najwyższym poziomie, a dzięki jego korepetycjom napisałem maturę wyżej niż myślałem i zrozumiałem fizykę zdecydowanie bardziej, polecam.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury rozszerzone zi fizyki.
Gratuluję Ignacy świetnego wyniku, miłego studiowania na AGH! :)

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2023

W 8 miesięcy intensywnej współpracy z P. Karolem udało się nadrobić materiał przeznaczony na 4 lata z rozszerzonej Matematyki i Fizyki, dzięki efektywnej metodzie nauczania.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury rozszerzone z matematyki i fizyki.
Gratuluję Igorze bardzo dobrych wyników i jestem pewny, że rekrutacja na studia w UK pójdzie po Twojej myśli.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
23 czerwca 2023

Z Panem Karolem postanowiłem skontaktować się w sprawie pomocy związanej z fizyką na poziomie studiów. Zwabiony wieloma pozytywnymi opiniami na tym portalu, nie zwlekałem z prośbą o korepetycje. Pan Karol niemal momentalnie się zgodził. Sprawa była dosyć trudna i pilna, bowiem na przygotowanie do poprawy dwóch wejściówek z fizyki miałem dosłownie jeden dzień. Mimo tego, Pan Karol się zgodził.
Co do części teoretycznej, nie mam zastrzeżeń. Korepetytor miał materiały, które mogły pomóc w zrozumieniu materiału.
Niestety gdy nadeszła pora na część praktyczną, w której to ja rozwiązywałem zadania, bardzo się zawiodłem. Miałem wrażenie, że Pan Karol w ogóle nie jest skoncentrowany na korepetycjach, bowiem w tle było słychać jak po prostu robił coś innego. Nie było to trudne do domyślnie się, ponieważ nawet jeśli popełniłem błąd, Pan Karol mi go wytknął po dość długim czasie, nie wspominając na tym, że na platformie do wspólnej tablicy, widać jak ktoś jest na innej karcie. W moim odczuciu niestety nie były to skuteczne korepetycje. Nie oczekiwałem cudów, ale oczekiwałem choć trochę zaangażowania. Nie jestem pewny, czy to był po prostu gorszy dzień, lecz zaczynam wątpić w rzetelność tych wszystkich opinii. W pewnym momencie głównym moim odczuciem był fakt, że Pan Karol jest ze mną „za karę”. Po moich przemyśleniach niestety uważam, że 3 godziny spędzone na spotkaniu to był stracony czas, nie mówiąc już o niemałej kwocie. Spodziewałem się większego zaanagażowania. Być może to tylko moje odczucie, ale szczere. Mam nadzieje, że następna osoba, która zdecyduje się na korepetycje z Panem Karolem, będzie miała lepsze odczucia.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Korepetycje z fizyki na poziomie akademickim:
- Rzuty pionowy, poziomy, ukośny
- różniczka zupełna
- funkcje trygonometryczne
Student jak sam stwierdził, zgłosił się do mnie dzień przed poprawą dwóch wejściówek.
Odpowiadając na zarzuty:
1) Rzeczywiście ze względu na remont budynku, w którym mieści się moje biuro i towarzyszący temu hałas przeprowadziłem wyjątkowo zajęcia online w moim domu - korzystając z wysokiej jakości słuchawek z mikrofonem - w mojej ocenie odgłosy z zewnątrz powinny być marginalne - ale jeśli Pan coś więcej słyszał niż tylko mój głos to przepraszam.
2) To, że widział Pan inną otwartą tablicę z czyimś innym imieniem i nazwiskiem na tablicy to świadczy tylko o tym, że wcześniej miałem zajęcia z inną osobą i zapomniałem zamknąć kartę - insynuowanie, że miałem jednocześnie z Panem i kimś innym zajęcia jest co najmniej niedorzeczne - musiałem Panu przecież zrobić kilkadziesiąt minut wstępu teoretycznego, żeby w ogóle mógł Pan zacząć rozwiązywać zadania... więc nie wiem jak - i dlaczego miałbym jednocześnie z kimś innym robić w tym samym czasie lekcje...
3) Zawsze, podczas zajęć mam 100% koncentracji - to moja praca, jeśli nie od razu zwróciłem Panu uwagę i dopytywałem o to gdzie Pan popełnił błąd wynikało, to z tego, że chciałem, żeby to Pan świadomie konstruował zależności niezbędne do rozwiązania zadania...
4) Uważam, że nieuczciwe jest z Pana strony pisanie, że zajęcia ze mną były stratą czasu - dostał Pan ode mnie moje autorskie materiały, z wyprowadzeniem i wytłumaczeniem, w których dla każdego rzutu poziomego, pionowego, ukośnego były pokazane zależności jak obliczyć, zasięg, wysokość maksymalną, prędkość końcową itp...
następnie podczas części praktycznej jak się okazało... pomimo sześciogodzinnej przerwy pomiędzy pierwszą godziną zajęć, a pozostałymi dwoma godzinami... nie poświęcił Pan czasu, żeby przeanalizować i postarać się przyswoić wiedzy, która została Panu wyłożona w najprostszy możliwy sposób... więc nie powinno być dla Pana zaskoczeniem, że rozwiązywanie zadań podczas pozostałych dwóch godzin zajęć nie szło Panu gładko... Mogę tylko podejrzewać, że podobnie było z kolokwium...

Pozdrawiam i polecam wcześniej zacząć się przygotowywać do kolokwiów i egzaminów - a nie obarczać winą za problem z ich zaliczeniem - korepetytorów - osoby starające się pomóc.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2023

Pan Karol ma profesjonalne i kompetentne podejście do ucznia, jest wyrozumiały. Tłumaczy na wszelkie sposoby, tak by uczeń zrozumiał dany materiał, który jest omawiany na lekcji.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia z matematyki na poziomie szkoły średniej.
Gratuluję Julio wytrwale i regularnie pracując zdecydowanie poprawiłaś swoje oceny. Udanych wakacji i do usłyszenia w przyszłym roku szkolnym.

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2023

Super nauczyciel bardzo pomógł mojemu synowi

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia z elektrotechniki, zagadnienia:
- obwody prądu stałego (Prawo Ohma,I i II Prawo Kirchoffa, dzielnik prądu, bilans mocy itp.)
- obwody prądu sinusoidalnie zmiennego (reaktancje, impedancje, konduktancje, susceptancje, moc czynna, bierna, pozorna, rozwiązywanie obwodów z wykorzystanie liczb zespolonych i bez nich, wykresy wskazowe-wektorowe itp.)

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2023

Bardzo polecam! Indywidualne podejście, zrozumiale, i przejrzyście prowadzone zajęcia. Bardzo pomagają udostępniane notatki.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia z elektrotechniki, zagadnienia:
- obwody prądu stałego (Prawo Ohma,I i II Prawo Kirchoffa, dzielnik prądu, bilans mocy itp.)
- obwody prądu sinusoidalnie zmiennego (reaktancje, impedancje, konduktancje, susceptancje, moc czynna, bierna, pozorna, rozwiązywanie obwodów z wykorzystanie liczb zespolonych i bez nich, wykresy wskazowe-wektorowe itp.)
- obwody trójfazowe (układy symetryczne i niesymetryczne, trójprzewodowe, czteroprzewodowe, połączenie gwiazda-gwiazda, gwiazda-trójkąt, napięcie niesymetrii itp.)
- obwody magnetyczne (prawo Ohma i prawa Kirchoffa dla obwodów magnetycznych, reluktancja, przepływ, itp.)
- filtry (dolnoprzepustowe, górnoprzepustowe, zaporowe, pasmowe, układy typu T i typu pi, parametry łańcuchowe, częstotliwość graniczna itp.)
- metoda prądów oczkowych
- metoda potencjałów węzłowych

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2023

Na korepetycje z Panem Karolem zapisałam się jako osoba, która była kompletnie zniechęcona do przedmiotu jakim jest fizyka i miałam ogromny ze zrozumieniem jakiegokolwiek zagadnienia z nią związanym. Już po kilku tygodniach zajęć zaczęłam sobie radzić zarówno z teorią, jak i z zadaniami na różnym poziomie trudności, ale też fizyka nie wydawała mi się tak skomplikowana, jak kiedyś. Korepetycje przyniosły także skutki, które były obrazowane przez coraz lepsze oceny w szkole ( 1 klasa liceum ). Serdecznie polecam.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Bardzo się cieszę Michalino, że przekonałaś się, że fizyka może być interesująca i gratuluję wszystkich piątek, które zaczęłaś otrzymywać w tym semestrze.
Zajęcia z fizyki na poziomie szkoły średniej, zagadnienia:
- wektory (dodawanie, odejmowanie, rozkład na składowe itp.),
- kinematyka ruchu postępowego i obrotowego(droga, położenie, przemieszczenie, prędkość, szybkość, przyśpieszenie, ogólne równanie ruchu, ogólne równanie prędkości, przyśpieszenie dośrodkowe, okres itp.)
- dynamika (zasady dynamiki Newtona, tarcie, siła dośrodkowa, układ inercjalny i nieinercjalny, układy mas połączone liną itp.)
-praca, moc, energia (energia kinetyczna, potencjalna, zasada zachowania energii, dwie definicje pracy itp.)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2023

Polecam, Pan Karol skutecznie pomógł mi przygotować się do zaliczenia kursu Elektrotechniki.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Gratuluję zaliczenia przedmiotu :)
Przygotowanie do kolokwiów i egzaminu z elektrotechniki na poziomie studiów, zagadnienia:
- Prawo Ohma,
- I i II Prawo Kirchoffa
- dzielnik prądu
- bilans mocy
- metoda potencjałów węzłowych
- metoda prądów oczkowych

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2023

bardzo polecam zajęcia z Panem Karolem. pomógł mi nadrobić materiał z matematyki na studiach, co poskutkowało zdaniem egzaminu w pierwszym terminie! Pan tłumaczy trudny materiał w sposób bardzo zrozumiały:)

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Super, że udało się od razu zaliczyć!
Przygotowanie do kolokwiów i egzaminu z analizy matematycznej na poziomie studiów, zagadnienia:
- funkcje i ich własności,
- granice ciągów i funkcji,
- pochodne i ich zastosowania,
- całki

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Bardzo polecam gdyby nie Pan Karol nie udałoby mi się zadać dobrze matury i dostać na studia. Nigdy się nie nudziłem i nauczyłem się więcej niż mogłem przypuszczać.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury z matematyki i fizyki gratuluję Michale dobrych wyników, miłego studiowania! :)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2022

Bardzo polecam! Super klimat zajęć, nowoczesne podejście do nauki, wygodne formy uczestnictwa w lekcjach oraz zrozumiały przekaz.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury z fizyki, cieszę się, że możliwość uczestnictwa w lekcjach zarówno stacjonarnych w moim biurze jak i online oraz dostęp do nagrań lekcji przypadły Ci do gustu, gratuluję Dawidzie bardzo dobrego wyniku, miłego studiowania! :)

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2022

Zawsze miałem problemy z matematyką. Próbne matury napisałem na 31 i 29%, miałem obawy, że nie zdam matury, kilka miesięcy współpracy z Panem Karolem poskutkowało wynikiem 62% na maturze podstawowej z matematyki. Szczerze polecam

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury podstawowej z matematyki, cieszę się Olku, że udało nam się nadrobić zaległości z matematyki, miłego studiowania na Uniwersytecie Jagiellońskim! :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

SZCZERZE POLECAM! Pan Karol ma ogromną wiedzę i dar do jej przekazywania. Zajęcia z nim to czysta przyjemność. Z jego pomocą zdałam maturę z fizyki na 72%.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury z fizyki, gratuluję Aniu bardzo dobrego wyniku, miłego studiowania! :)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Dzięki Panu Gochniakowi udało mi się napisać maturę rozszerzoną z matematyki na 84%. Nie musiałem niczego wkuwać na pamięć i wszystko zostało logicznie wytłumaczone. Bardzo serdecznie polecam!

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury z matematyki, gratuluję Dawidzie świetnego wyniku, trzymam kciuki za rekrutację na studia! :)

avatar
Olivia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Bardzo polecam!!!! Dzięki Panu Karolowi mi się uzyskać 100% z podstawy i satysfakcjonujący wynik z rozszerzenia:)
Polecam wszystkim, którzy potrzebują nadrobić pandemiczne zaległości, a zależy im na dobrych wynikach!

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury z matematyki, gratuluję Olivio świetnych wyników, miłego studiowania! :)

avatar
Julian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2022

Bardzo przystępnie wytłumaczone, każdy jest w stanie zrozumieć. Gorąco polecam!

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia z analizy matematycznej, algebry liniowej, elektrotechniki, zagadanienia:
1) Analiza matematyczna:
całki (oznaczone, nieoznaczone, pojedyncze, podwójne, potrójne, wielokrotne, właściwe, niewłaściwe, funkcji wymiernych, niewymiernych, trygonometrycznych, całkowanie przez część, przez podstawianie, przez rozkład na ułamki proste, innymi metodami, obliczanie pól, objętości figur płaskich i przestrzennych, ograniczonych krzywymi i prostymi)
2) Algebra liniowa:
macierze, wyznaczniki (dodawanie, odejmowanie i mnożenie macierzy, metoda Sarrusa, rozwinięcia Laplace’a, metoda eliminacji Gaussa, rozwiązywanie układów równań liniowych Cramera różnymi metodami, rząd macierzy, wyznaczanie macierz odwrotnej różnymi metodami)
3) Elektrotechnika:
obwody prądu stałego (prawo Ohma, pierwsze i drugie prawo Kirchoffa, opór zastępczy itp.)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2022

Wiedza przekazana w jasny i konkretny sposób oraz dostęp do notatek z których można bardzo dobrze się przygotować

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia z algebry liniowej, tematyka:
- liczby zespolone (postać ogólna, trygonometryczna, wykładnicza, wzór de Moivre’a, pierwiastki i potęgi liczb zespolonych, przedstawianie równań i nierówności w płaszczyznie zepolonej Gaussa itp.)
- macierze, wyznaczniki (dodawanie, odejmowanie i mnożenie macierzy, metoda Sarrusa, rozwinięcia Laplace’a, metoda eliminacji Gaussa, rozwiązywanie układów równań liniowych Cramera różnymi metodami, rząd macierzy, wyznaczanie macierz odwrotnej różnymi metodami)
- geometria analityczną w przestrzeni , ( wyznaczanie współrzędnych, długości wektora, dodawnie, odejmowanie, mnożenie wektorów, iloczyn skalarny i wektorowy, równania odcinkowe, kierunkowe, ogólne, parametryczne, krawędziowe prostej w przestrzeni, równania ogólne i odcinkowe płaszczyzny, wektor normalny, pola trójkąta, równoległoboku rozpiętego na wektorach, objętość czworościanu, równoległościanu, krzywe stożkowe: okrąg, elipsa, hiperbola, parabola itp.)
- przestrzenie liniowe (przestrzenie liniowe, podprzestrzenie, liniowa zależność i niezależność wektorów, baza i wymiar przestrzeni, generatory przestrzeni liniowych, bazy przestrzeni liniowych, współrzędne wektora w bazie, itp.)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2021

Karol przygotowywał mnie parę lat temu do rozszerzenia z matematyki od podstaw. Myślę, że jest to jeden z najlepszych korepetytorów w naszym okręgu przez to jak w stanie jest wytłumaczyć człowiekowi wszystko, ale i nawiązać z nim luźny kontakt, przez co zajęcia nie są sztywne. Serdecznie polecam!

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury rozszerzone z matematyki, zajęcia z analizy matematycznej.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2021

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji, miałem spory problem z mechaniką płynów. Po kilku spotkaniach udało się opanować materiał i co najważniejsze zaliczyć kolokwium :)))

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do kolokwium z mechaniki płynów na poziomie studiów, zagadnienia:
- równanie Bernoulliego
- napór hydrostatyczny na ściany płaskie i zakrzywione
- prawo Archimedesa (siła wyporu, metacentrum)
- równania Reynoldsa
- zastosowania powyższych równań w nauce, technice

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2021

Zajęcia przeprowadzone w zrozumiały sposób, wszystkie zagadnienia ze statyki co do których miałem wątpliwości zostały mi wytłumaczone w prosty sposób.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do kolokwium z mechaniki - statyki na poziomie studiów, zagadnienia:
- wyznaczanie reakcji w belkach podpartych i obciążonych w różny sposób (z przegubami i bez, podpory stałe, ruchome, obciążenie ciągłe, siły skupione)
- wyznaczanie reakcji w układach przestrzennych
- wyznaczanie sił i reakcji w hamulcach
- zadania układami mas na równi pochyłej i tarciem

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2021

Bardzo polecam korepetycje. Zagadnienia z elektrotechniki wyjaśnione w prosty i przyjemny sposób, a po zajęciach można jeszcze powtórzyć sobie je przez przygotowane przez Pana materiały. Forma zajęć online bardzo wygodna.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Gratuluję zaliczonego egzaminu! :)
Przygotowanie do egzaminu z elektrotechniki na poziomie studiów, zagadnienia:
- dzielnik prądu
- obwody prądu stałego
- obwody prądu przemiennego
- źródła sterowane
- metoda superpozycji
- twierdzenie Thevenina
- metoda małosygnałowa

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2021

Zajęcia podczas kursu maturalnego z fizyki były prowadzone w większości praktycznie, co pozwoliło na wyrobienie sobie techniki rozwiązywania zadań z różnych działów.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury z fizyki. Gratuluję Pawle świetnego wyniku! :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

W tym roku korzystałam z kursu maturalnego z fizyki. Zajęcia prowadzone były w bardzo przyjemnej atmosferze. P. Karol bardzo profesjonalnie prowadził zajęcia, super tłumaczy. Na zajęciach rozwiązywaliśmy różne typy zadań, z których niektóre były w szkole pominięte, a na maturze się przydały. Korzystałam z zajęć stacjonarnie i online. Zajęcia online nie ustępowały w jakości zajęciom stacjonarnym. Dzięki tym korepetycjom świetnie zdałam maturę z fizyki. Wszystkim, którzy chcą zdawać na maturze fizykę, polecam ten kurs.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury z fizyki. Gratuluję Weroniko 80% na maturze z fizyki - miłego studiowania! :)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2021

popieram

avatar
Stefan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2021

Polecam korepetycje w Kuźni Inżynierów, efektywne zajęcia, bardzo mobilizujące do pracy. Zajęcia przebiegają bardzo sprawnie, nie ma problemu ze zrozumieniem tematu czy zadania. Wszystkie kolokwia z obwodów elektrycznych po korepetycjach w Kuźni zaliczyłem w pierwszym podejściu.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia z elektrotechniki na poziomie studiów materiał:
- stany nieustalone
- twierdzenie Thevenina
- dzielnik prądu
- obwody prądu przemiennego
- przebiegi odkształcone - harmoniczne

avatar
Brandon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2021

Bardzo fajny korepetytor. Przygotowany nawe na ostatnie chwilowe prozby o zajecia 2 dni pozniej. Tlumaczy plynnie i zrozumiale wzory i sposoby dzialania i robienia zadan z np kolokwium. Polecam

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia z teorii sygnałów na poziomie studiów materiał:
- wartość skuteczna sygnałów o różnych kształtach - wyprowadzenie na podstawie całkowania
- wartość średnia sygnałów o różnych kształtach - wyprowadzenie na podstawie całkowania
- interpretacja obliczonych wartości

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Bardzo polecam korepetycje u Pana Karola, syn jest mega zadowolony. Nigdy nie odmówi i zawsze znajdzie czas.Super

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2021

Wspaniały korepetytor, każda lekcja jest przygotowana i prowadzona na najwyższym poziomie, wszystkie tematy są starannie i wyczerpująco omawiane, atmosfera podczas zajęć jest przyjazna, serdecznie polecam.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury z fizyki.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2021

Korepetytor zdecydowanie wart swojej ceny. Bardzo cierpliwy i pomocny. Każdy temat dokładnie został wytłumaczony. Same lekcje w dogodnych godzinach. Bardzo polecam.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia z analizy matematycznej na poziomie studiów, tematyka:
- funkcje (jednej zmiennej, dziedzina, zbiór wartości, miejsca zerowe, funkcja złożona, ciągła, ograniczona, monotoniczna, trygonometryczna, cyklometryczna, wykładnicza, logarytmiczna, wielomianowa, kwadratowa, liniowa, wymierna, niewymierna, homograficzna, zespolona, badanie przebiegu zmienności, równania i nierówności, inne itp.)
- granice ciągu i funkcji (w punkcie, jednostronne, obustronne, właściwe, niewłaściwe, twierdzenie o trzech ciągach/funkcjach, asymptoty poziome, pionowe, ukośne, itp.)
- pochodne (jednej zmiennej,pierwszego rzędu, wyższych rzędów, liczone z definicji, z wzorów na pochodne, dzielenie, mnożenie, pochodna funkcji złożonej, twierdzenie l’Hospitala, monotoniczność, ekstrema, wklęsłość, wypukłość, punkty przegięcia, równanie stycznej w punkcie, różniczka zupełna, wartość przybliżona, zastosowania w fizyce, itp.)
- całki ( nieoznaczone, pojedyncze, funkcji wymiernych, trygonometrycznych, całkowanie przez część, przez podstawianie, przez rozkład na ułamki proste)
- inne

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2021

Wspaniały korepetytor, bardzo dobrze wytłumaczył mi zagadnienia z zakresu termodynamiki. Cierpliwy, umiejący podejść do ucznia w odpowiedni sposób. Zajęcia przeprowadzone na skype były bardzo fachowe. Serdecznie polecam!

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia z termodynamiki na poziomie studiów, zagadnienia:
- przemiany termodynamiczne (izotermiczna, izobaryczna, izotermiczna, adiabatyczna)
- prawo Poissona
- I zasada termodynamiki (praca, ciepło, energia wewnętrzna, stopnie swobody)
- entropia
- zastosowania całkowania w zadaniach z termodynamiki

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2021

Świetny korepetytor. Znalazł dla mnie termin nawet mimo napiętego grafiku i mojego zgłoszenia się na ostatnią chwilę.
Pan bardzo dobrze tłumaczy i szczegółowo wszystko opisuje. Przez 2.5h zrobiliśmy ponad 30 trudnych zadań z elektrotechniki z wyprowadzeniem wszystkich wzorów, rysunkami i szczegółowym wytłumaczeniem zagadnień. (zadania z zakresu materiału 2 roku elektrotechniki).
Polecam każdemu! Na pewno ponownie zgłoszę się na korepetycje do Pana Karola jeśli znowu będę miała jakiś problem z elektrotechniką.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia z elektrotechniki na poziomie studiów materiał:
- równania czwórników (postać hybrydowa, łańcuchowa)
- stała czasowa
- filtry RC
- dzielnik prądu
- dzielnik napięcia
- obwody prądu przemiennego (rezonans, impedancja zastępcza, admitancje zastępczą, metoda węzłowa, oczkowa)
- wzmacniacz odwracający

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2021

Profesjonalnie i szybko wytłumaczone zagadnienia z elektromagnetyzmu na poziomie studiów. Dobre notatki i komentarze niezbędne do pełnego zrozumienia. Sprawny kontakt przez Skype. Bardzo polecam!

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do zaliczenia z fizyki z działów elektrostatyka, elektryczność i magnetyzm na poziomie studiów, zagadnienia:
- postać wektorowa prawa Biota - Savarta oraz siły Lorentza
- Siła elektromotoryczna indukcji wzajemnej dwóch cewek w której jedna przez jedna przepływa wyrażony w sposób eksponencjalny
- obwody prądu stałego
- energia kondensatora
- siła elektromotoryczna samoindukcji
- siła wywierana przez strumień fotonów
- prawo Coulomba

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2021

Bardzo sprawnie i dobrze zostałem przygotowany do zaliczenia.
W jasny i klarowny sposób została przekazana wiedza :)
Polecam

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do zaliczenia z fizyki na poziomie studiów, tematyka:
- Ruch harmoniczny (równania ruchu, prędkości, przyśpieszenia, wahadło matematyczne, ruch masy na sprężynie itp.)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2021

Bardzo dobre przygotowanie do sesji, na pewno będę korzystać z tych korepetycji w przyszłości ;)

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do zaliczenia z analizy matematycznej na poziomie studiów, tematyka:
- granice
- pochodne
- badanie przebiegu zmienności funkcji (parzystość, monotoniczność, ekstrema, asymptoty, wykres itp.)
- wielomian Taylora
- Twierdzenie Fermata (warunek konieczny istnienia ekstremum lokalnego)
- definicja Cauchego granicy właściwej funkcji
- różniczka zupełna funkcji i jej zastosowanie (wartość przybliżona funkcji)

avatar
Amadeusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2021

Bardzo dobre przygotowanie do zaliczenia. Polecam!

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do zaliczenia z mechaniki płynów, zagadnienia:
- prawo Archimedesa, pływanie ciał o różnym kształcie zanurzonych jednocześnie w kilku cieczach
- prawo Pascala, ciśnienie hydrostatyczne wywierane na ciało wypełnione inną cieczą podczas pływania w jeszcze innej cieczy.

avatar
Maks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2020

Świetny korepetytor. Przygotował doskonale do matury z fizyki jak i matematyki. Przyjemnością było uczęszczać na lekcje jak i widzieć ogromne postępy w nauce. Nie można było trafić lepiej :)

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury rozszerzonej z matematyki i fizyki:
Gratuluje Maks dobrych wyników z matur, miłego studiowania! :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2020

Polecam każdemu! Zajęcia prowadzone bez zarzutu. Wszystko wyjaśnione bardzo dobrze. Nie wyobrażam sobie mojej matury bez tych zajęć!

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury rozszerzone z fizyki:
Gratuluję Julio bardzo dobrego wyniku 78% i tego, że dostałaś się na swoje wymarzone Europejskie studia optyki i optometrii na Uniwersytecie Warszawskim! :)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2020

Fizyka po zajęciach z Panem Karolem stała się nie tylko łatwiejsza, ale również przyjaźniejsza, a to wszystko poskutkowało dobrym wynikiem na maturze. Polecam wszystkim serdecznie korepetycje z Panem Karolem :)

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury z fizyki:
Serdecznie gratuluję Mikołaju, dzięki swojej ciężkiej pracy uzyskałeś dobry wynik na maturze, a dzięki temu dostałeś się na swój wymarzony kierunek studiów czyli Cyberbezpieczeństwo na Politechnice Wrocławskiej. :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2020

Przez ostatni rok szkolny miałem okazję uczęszczać na kursy maturalne u Karola z rozszerzonej matematyki i fizyki. W ciągu tego roku przyswoiłem materiał z tych przedmiotów nie bazując w ogóle na wiedzy ze szkoły (która bardzo często jest niepełna i źle tłumaczona). Na zajęciach panuje bardzo przyjemna atmosfera zarówno na tych w biurze jak i online. Praca jest dobrze zaplanowana a materiał tłumaczony w sposób taki, że każdy bez problemu go zrozumie. Serdecznie polecam! ;)

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury z matematyki i fizyki.
Gratuluję Kuba bardzo dobrych wyników z matur, 67% z matury z fizyki to niezły wynik a 100% z matmy to powód do dumy! Trzymam kciuki za rekrutację :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Dzięki Karolowi w rok poprawiłem maturę z matematyki rozszerzonej z 30% na 84%. Polecam z całego serca , zawsze zrozumiale wytłumaczony materiał , zaangażowanie na wysokim poziomie. Dzięki temu prawdopodobnie dostanę się na swoje wymarzone studia. Jeżeli komuś zależy na solidnym przygotowaniu się do matury ten Pan będzie najlepszym wyborem!!!

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury rozszerzonej z matematyki.
Serdecznie gratuluję Michale bardzo dobrego wyniku i trzymam kciuki za rekrutację na studia! :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Super korepetytor. W trzy miesiące perfekcyjne przygotowanie do matury. Polecam wszystkim którzy potrzebują pomocy z fizyki.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury z fizyki.
Gratuluję Marku dobrego wyniku, cieszę się, że jesteś zadowolony z współpracy, tak jak rozmawialiśmy na pewno gdybyś zgłosił się wcześniej udałoby nam się jeszcze więcej przerobić i jeszcze bardziej podciągnąć wynik. Trzymam kciuki za rekrutację na studia! :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Super korepetytor. Uczęszczałem zarówno na elektrotechnikę jak i matematykę. Mogę śmiało polecić pana Karola. Z nie jednych opresji związanych z nauką tych 2 przedmiotów mnie wyciągał.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia na poziomie szkoły średniej z elektrotechniki oraz matematyki.

avatar
kajetan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Bardzo przyjemna współpraca i szybka nauka. Wszystko zostało mi jasno wytłumaczone dzięki czemu projekty i kolokwia pozaliczałem praktycznie bezproblemowo.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia na poziomie studiów wyższych z:
1) termodynamiki:
- przemiany termodynamiczne (izoterma, izobara, izohora, izohora, izentropa)
- równanie Clapeyrona, prawo Poissona,
- obiegi termodynamiczne Diesla, otto itp.
- praca absolutna, techniczna, ciepło pobrane, oddane, sprawność itp.
2) mechaniki i wytrzymałości materiałów:
- belki ( reakcje, momenty gnące, siły tnące, rozciągające wykresy itp.)
- kratownice (metoda Rittera, metoda równoważenia węzłów)
- układy przestrzenne (reakcje i siły wewnętrzne)
- projektowanie wymiarów przekroju belki zginanej
- wykresy momentów skręcających i kąta skręcania naprężeń normalnych
- rozszerzalność termiczna układu prętów z obciążeniem

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2020

Przychodząc na pierwsze zajęcia miałam dość spore braki (znałam tylko Prawo Ohma i Kirchhoffa), podczas gdy za 2 tygodnie miałam egzamin z elektrotechniki. Mimo sporej ilości materiału do omówienia, dzięki Panu Karolowi wszystko stało się jasne, a egzamin zdałam w pierwszym terminie. Bardzo polecam!

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia na poziomie studiów wyższych z elektrotechniki, tematyka zajęć:
-Obwody prądu stałego (prawo Ohma, pierwsze i drugie prawo Kirchoffa, opór zastępczy, opór właściwy, konduktancja, różne metody rozwiązywania obwodów - węzłowa, oczkowa, superpozycji, Thevenina, Northona itp., połączenie szeregowe, równoległe, moc, itp.)
- obwody prądu przemiennego jednofazowego (liczby zespolone, reaktancja pojemnościowa, indukcyjna, impedancja, admitancja, susceptancja pojemnościowa, indukcyjna, wartości skuteczne, maksymalne, postać czasowa, zespolona prądu i napięcia, moc czynna, bierna, pozorna, wykresy czasowe i wskazowe, połączenie w trójkąt, gwiazdę, rezonans prądu i napięcia, czwórniki itp.)
- filtry (dolnoprzepustowy, górnoprzepustowy, zaporowy, pasmowy, częstotliwości odcięcia)
- stany nieustalonymi (metoda klasyczna i operatorowa)
- linia długa

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2020

Polecam Pana Karola, materiał tłumaczony bardzo jasno i dokładnie

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia na poziomie studiów wyższych z elektrotechniki, tematyka zajęć:
-Obwody prądu stałego (prawo Ohma, pierwsze i drugie prawo Kirchoffa, opór zastępczy, opór właściwy, konduktancja, różne metody rozwiązywania obwodów - węzłowa, oczkowa, superpozycji, Thevenina, Northona itp., połączenie szeregowe, równoległe, moc, itp.)
- obwody prądu przemiennego jednofazowego (liczby zespolone, reaktancja pojemnościowa, indukcyjna, impedancja, admitancja, susceptancja pojemnościowa, indukcyjna, wartości skuteczne, maksymalne, postać czasowa, zespolona prądu i napięcia, moc czynna, bierna, pozorna, wykresy czasowe i wskazowe, połączenie w trójkąt, gwiazdę, rezonans prądu i napięcia, czwórniki itp.)
- filtry (dolnoprzepustowy, górnoprzepustowy, zaporowy, pasmowy, częstotliwości odcięcia)
- stany nieustalonymi (metoda klasyczna i operatorowa)

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2020

Polecam Pana Karola , dzięki niemu zdałem egzaminy z matematyki i mechaniki ogólnej na I roku studiów na Politechnice Opolskiej.
Super atmosfera na zajęciach , sposób prowadzenia zajęć, wiedza i umiejętność jej przekazywania - na najwyższym poziomie!

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia z analizy matematycznej i mechaniki na poziomie studiów wyższych:
Tematyka zajęć z analizy matematycznej:
-granice ciągu i funkcji (w punkcie, jednostronne, obustronne, właściwe, niewłaściwe, twierdzenie o trzech ciągach/funkcjach, asymptoty poziome, pionowe, ukośne, itp.)
-pochodne (jednej zmiennej, pierwszego rzędu, wyższych rzędów, liczone z definicji, z wzorów na pochodne, dzielenie, mnożenie, pochodna funkcji złożonej, twierdzenie l’Hospitala, monotoniczność, ekstrema, wklęsłość, wypukłość, punkty przegięcia, równanie stycznej i normalnej w punkcie, badanie przebiegu zmienności funkcji
Tematyka zajęć z mechaniki:
- statyką (wyznaczanie reakcji, sił rozciągnający, momentów gnących sił tnących w belkach, ramach, rozwiązywanie kratownic różnymi metodami, tarcie ślizgowe, toczne, środek ciężkości bryły, figury płaskiej itp)
- kinematyka (ruch prostoliniowy, krzywoliniowy, harmoniczny, toczny, złożony, równania toru, prędkości, przyśpieszenia, rysowanie wektorów, prędkości kątowe, przyśpieszenia kątowe, dośrodkowe, styczne, całkowite, itp)
- dynamika (prawa/zasady dynamiki Newtona, w ruchu postępowym i obrotowym itp.)

avatar
Mariiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2020

Korepetycje przebiegły bardzo pomyślnie Pan Karol to bardzo dobry nauczyciel który potrafi przekazać posiadaną wiedzę.
Bardzo polecam.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia z algebry liniowej, zakres materiału:
-przechodzenie z jednej postaci liczby zespolonej do innej postaci (algebraiczna, trygonometryczna i wykładnicza)
-sprzężenie liczby zespolonej
-potęgowanie liczb zespolonych (wzór de Moivre'a)
-interpretacja graficzna liczba zespolonych oraz równań i nierówności zawierających liczby zespolone
-rozwiązywanie równań kwadratowych i wielomianów w płaszczyźnie zespolonej

avatar
Arianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
10 czerwca 2020

Zajęcia zaczęły się 3 minuty po czasie, a zakończyły 6 minut wcześniej. Pan niestety przez 1.5 godziny zrobił z nami 2 przykłady, bardzo wolno (rozumiem że pan chciał byśmy zrozumieli aczkolwiek sądzę iż przesadzał z ilością powtarzania materiału) a mieliśmy do przerobienia 4 tematy z równań różniczkowych z czego zdążyliśmy przerobić 2 tematy po jednym przykładzie. Miałam niestety wrażenie że Pan specjalnie przeciąga, aczkolwiek może to moje osobiste odczucie. Po 1.5 godzinie w grupie trzyosobowej od osoby Pan wziął 75zł co niestety przerosło oczekiwania względem zajęć.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Studenci przyszli do mnie, informując mnie, że wiedzą jedynie jak się rozwiązuje najprostszy typ równań różniczkowych o rozdzielonych zmiennych.
Nigdy wcześniej nie miałem z nimi zajęć, więc nie miałem pojęcia jak stoją z wiedzą (z liczenia całek, pochodnych, własności logarytmów itp.).
W związku z powyższym zadania rozwiązywałem w najprostszy znany mi sposób, krok po kroku, z dużą ilością komentarzy, wypisywaniem własności logarytmów, pochodnych i całek i zapisanym schematem rozwiązywania. Oczywiście to wszystko przełożyło się na czas rozwiązywania, ale ponieważ zgodnie z informacją od nich otrzymaną nigdy wcześniej nie rozwiązywali zarówno równań różniczkowych liniowych ani równań różniczkowych Bernoulli'ego, uznałem to za stosowne, żeby potem nie usłyszeć, że nie rozumieją rozwiązywanych przykładów.
Gdy zaproponowałem, że może sami spróbują zrobić po przykładzie obliczeniowym, żeby to utrwalić usłyszałem, że "szkoda czasu".
Państwo wysłali mi materiał z równań różniczkowych z całego semestru i liczyli chyba na to, że w przeciągu 1,5h wszystko przerobimy. Zamiast kilkudziesięciu/kilkunastu godzin ćwiczeń na studiach rozumiem, że wszystko miało być zrobione w 1,5h, jestem dobry w tym co robię, ale niestety nie zaginam czasoprzestrzeni :)
Co do zarzutu czasowego, 3min spóźnienia wynikały z dokańczania przykładu z wcześniejszym uczniem, natomiast wiedziałem, że w 9min jest niewykonalne wytłumaczenie kolejnej metody rozwiązywania równań różniczkowych krok po kruku i chciałem o tyle przedłużyć kolejne zajęcia...

avatar
Jessica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2020

Jestem na pierwszym roku studiów na kierunku inżynieria bezpieczeństwa, po dwóch semestrach nauki fizyki z Panem Karolem mogę stwierdzić, że było warto! Pan Karol ma bardzo dobry kontakt z uczniem, zajęcia odbywają się za każdym razem w miłej i luźnej atmosferze, co jest ważne, ponieważ człowiek nie krępuje się by powiedzieć, że po prostu czegoś nie rozumie. Pan Karol świetnie sobie radzi w takich sytuacjach i potrafi przełożyć język fizyki na język polski wraz z ciekawymi, praktycznymi przykładami, które otaczają nas na co dzień. Cieszę się, że trafiłam na korepetytora z doświadczeniem, który niejednokrotnie poprawiał wykładowców. Dzięki Panu zaliczyłam ćwiczenia z fizyki! Dziękuje bardzo i serdecznie wszystkim polecam!

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia z fizyki na poziomie studiów wyższych, zakres materiału:
- Kinematyka
- Dynamika
- Praca, moc, energia
- Grawitacja
- Elektrostatyka
- Hydrostatyka, elementy hydrodynamiki
- Fizyka współczesna (kwantowa, jądrowa, atomowa)
itp.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2020

Zajęcia odbywały się w atmosferze sprzyjającej nauce. Rozwiązywanie wielu zadań oraz wykłady teorii pozwoliły na znakomite przygotowanie do matury.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury rozszerzonej z matematyki i fizyki,

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2020

Polecam, dla studentów i nie tylko. Duża wiedza z strony prowadzącego, wszytko wytłumaczone w prosty sposób.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

W zeszłym roku przygotowanie do matury z matematyki.
Obecnie na poziomie studiów przygotowywanie z bieżącego materiału, a następnie do kolokwiów, egzaminów z przedmiotów:
- Analiza matematyczna (granice ciągu, funkcji, pochodne, całki i ich zastosowania itp.)
- Algebra liniowa z geometrią analityczną (liczby zespolone, macierze i wyznaczniki oraz ich zastosowania, równania płaszczyzn, prostych, wektorów przestrzeni itp.)
- Fizyka (Kinematyka, Dynamika, Praca - Moc - Energia, Bryła Sztywna)
- Pracownia Fizyczna (nauka jak w poprawny sposób wykonywać sprawozdania z pracowni fizycznej: tj. nauka wykonywania w wykresów, liczenia niepewności pomiarowych, zapisywania wniosków).

avatar
Manuel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2020

Jestem na pierwszym roku studiów o kierunku automatyka i robotyka i po pierwszym semestrze mogę stwierdzić, że było warto! Pan Karol ma bardzo dobry kontakt z uczniem oraz potrafi znaleść dodatkowe terminy zajęć w nagłych sytuacjach. Dzięki Panu zdałem analizę matematyczną, algebre liniową oraz fizykę.
Polecam! 5/5 ⭐

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie z bieżącego materiału, a następnie do kolokwiów, egzaminów na poziomie studiów z przedmiotów:
- Analiza matematyczna (granice ciągu, funkcji, pochodne i ich zastosowania itp.)
- Algebra liniowa z geometrią analityczną (liczby zespolone, macierze i wyznaczniki oraz ich zastosowania, równania płaszczyzn, prostych, wektorów przestrzeni itp.)
- Fizyka (Kinematyka, Dynamika, Praca - Moc - Energia, Bryła Sztywna, Hydrostatyka itp.)

avatar
Seba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2020

W prosty sposób pan Karol wytłumaczył mi ciężkie zagadnienia z elektrotechniki

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do egzaminu z elektrotechniki na poziomie studiów wyższych, zagadnienia:
- wyznaczanie równań impedancyjnych, admitancyjnych, łańcuchowe proste i odwrotne, hybrydowe proste i odwrotne dla czwórników typu T i typu PI
- dzielnik prądu i napięcia
- stany nieustalone w obwodach liniowych - metoda operatorowa
- obwody magnetyczne, prawa Ohma, Kirchhoffa dla obwodów magnetycznych

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2020

Polecam uczęszczam na mechanikę i jestem bardzo zadowolony

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia z mechaniki na poziomie studiów wyższych - przygotowanie do kolokwium zaliczeniowego oraz egzaminu - zagadnienia:
- belki
- ramy
- układy przestrzenne
- hamulce

avatar
Eryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2019

Bardzo polecam Pana Karola. Dzięki panu zdałem egzamin poprawkowy z Podstaw elektrotechniki. Super korepetycje przez Skype. Wszystko zostało lepiej wytłumaczone niż na wykładach, wszystko na temat. Zawsze punktualnie i miła atmosfera. :)

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia z elektrotechniki na poziomie studiów wyższych - przygotowanie do egzaminu poprawkowego- zagadnienia:
- metoda superpozycji
- dzielnik prądu
- czwórniki, trójniki wielobiegunniki
- układy nieliniowe
- stany nieustalone metodą klasyczną i operatorową
- obwody prądu przemiennego
- filtry analogowe
- linia długa

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

bardzo bardzo polecam dzięki panu Karolowi zdałem poprawkę bez problemu wystarczył tydzień nauki

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Serdecznie gratuluję! :) Przygotowanie do egzaminu poprawkowego z elektrotechniki na poziomie szkoły średniej.

avatar
daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2019

Serdecznie polecam pana Karola. Zajęcia konkretne, na temat, dużo przykładów, korepetycje zapewniły świetne zrozumienie materiału.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Serdecznie gratuluję zdanej poprawki! :) Przygotowanie do egzaminu poprawkowego z elektrotechniki na poziomie szkoły średniej.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2019

Karol jeszcze za czasów świętej pamięci gimnazjum pomógł mi zrozumieć fizykę, której w szkole niestety nie potrafił wytłumaczyć nikt. Kilka lat później przygotowywałem się do matury rozszerzonej z matematyki: podstawa 100%, rozszerzenie 84%, dzięki czemu dostałem się na informatykę na PWr. Bez pomocy Karola o takim wyniku mógłbym jedynie pomarzyć.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej z matematyki. Gratuluję Paweł, dzięki swojej pracy osiągnąłeś to na czym Ci zależało - dostałeś się na swój wymarzony kierunek! :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2019

Dopiero na zajęciach u pana Karola, zrozumiałem jak fizyka jest prosta i fascynująca. W sposób bardzo dokładny są tłumaczone wszystkie zagadnienia związane z fizyką i samą maturą.Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu kto ma problemy z fizyką, lub chce jeszcze bardziej poszerzyć swoja wiedzę.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury z matematyki i fizyki. Cieszę się, że spodobała Ci się fizyka i gratuluję 78% z fizyki i 93% z matmy.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2019

Zajęcia na bardzo dobrym poziomie, konkretnie, na temat, dużo zdjęć, informacji, przykładów, fizyka aż "sama wchodzi do głowy" polecam wszystkim

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury z fizyki, gratuluję 68%! :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2019

Serdecznie polecam pana Karola, w 7 miesięcy nauczyłem się więcej niż przez 3 lata nauki w szkole, potrafi zaciekawić i ma indywidualne podejście do każdego. Z takim nauczycielem sukces murowany!

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury z fizyki, 68% to bardzo dobry wynik! :)

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2019

Pan Karol pokazał mi fizykę z zupełnie innej perspektywy niż to robią w szkole, korepetycje są na najwyższym poziomie i dzięki niemu mogę pochwalić się wysokim wynikiem matury z fizyki.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury rozszerzonej z fizyki. To dzięki swojej ciężkiej pracy zdobyłeś 88% - jeszcze raz serdecznie gratuluję! :)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2019

Nie umiem pisać opinii, ale umiem matematykę, bo Pan Karol dobrze tłumaczy. Polecam.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury z matematyki. Gratuluję 94% z podstawy! :)

avatar
Maksymilian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Polecam! Bardzo zindywidualizowane podejście do potrzeb kursanta/ucznia/studenta , świetny sposób nauczania i sympatyczna atmosfera. Zdecydowanie polecam wszystkim, bo oprócz dobrego przygotowania do matury, Pan Karol potrafi naprawdę zainteresować fizyką.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury rozszerzonej z fizyki. Gratuluję wytrwałości to dzięki niej uzyskałeś 83%! :)

avatar
Zbyszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Ja tam na korkach bawiłem sie bardzo dobrze i bardzo dużo sie nauczyłem.
Najlepszymi cechami pana Karola moim zdaniem są systematyczność i racjonalne podejście co w w przypadku przedmiotów ścisłych jak fizyka czy matetematyka jest jak najbardziej porządane.
Mówiąc najprościej, polecam.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do matury rozszerzonej z fizyki. Cieszę się, że się dobrze bawiłeś podczas naszych zajęć i gratuluję 78%! :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2019

Korepetycje zapewniają świetne zrozumienie materiału w przyjaznej atmosferze. Dzięki nim polepszyły się moje oceny, a na każdym sprawdzianie jestem pewniejsza swoich możliwości.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia z matematyki na poziomie szkoły średniej.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2019

Bardzo dobry korepetytor. Miła atmosfera zajęć i wyrozumiałość

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do egzaminu poprawkowego z mechaniki na poziomie studiów, zagadnienia: kratownica przestrzenna (3d), belka, rama, hamulec.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2019

Zajęcia w miłej atmosferze, pełne zaangażowanie, szybki kontakt. Polecam w 100%.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2019

Bardzo polecam zajęcia z Panem Karolem, ponieważ dzięki indywidualnemu podejściu do ucznia potrafi wytłumaczyć w prosty sposób najtrudniejsze tematy matematyczne. Metody nauczania są na wysokim poziomie, a matematyka staje przyjemniejsza i łatwiejsza.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia z matematyki na poziomie szkoły średniej. Gratuluję Marysiu, że dzięki swojej ciężkiej pracy z zagrożenia na pierwszy semestr udało się zakończyć rok oceną dobrą z matematyki! :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Pan bardzo dobrze tłumaczy, dostosowuje się do tempa ucznia. Dobrze zna się na obwodach. Polecam wszystkim.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia z elektrotechniki na poziomie studiów. Zagadnienia z obwodów prądu przemiennego:
- Twierdzenie Thevenina
- Metoda prądów oczkowych
- Metoda potencjałów węzłowych
- Bilans mocy

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2019

Bardzo dobry nauczyciel, super podejście do ucznia, skutecznie przekazuje wiedzę, efekty widać bardzo szybko, dziękujemy za pomoc i do zobaczenia we wrześniu...

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z matematyki.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2019

Świetny nauczyciel, ma bardzo dobre podejście do ucznia i bardzo dobrze przygotowuje do wszelkich egzaminów. Świetnie tłumaczy, a także ma świetne techniki tłumaczenia zagadnień które sprawiają kłopot. Serdecznie polecam.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia z analizy matematycznej, algebry liniowej, fizyki i pracowni fizycznej na poziomie studiów.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2019

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, Pan Karol posiada wszechstronną wiedzę i pomógł mi nie tylko z zagadnieniami z matematyki ale i z mechaniki teoretycznej oraz wytrzymałości materiałów. Polecam sredecznie

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia z analizy matematycznej, algebry liniowej, fizyki, mechaniki, wytrzymałości materiałów na poziomie studiów.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2019

Miałem z Panem korepetycje z elektrotechniki, nie będę pisał czy ślicznie pięknie ładnie. Po prostu warto. Jestem zadowolony w 100%.

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Zajęcia z elektrotechniki na poziomie studiów.
Prąd stały:
- Metoda prądów oczkowych
- Metoda potencjałów węzłowych
Prąd przemienny:
- Prawa Kirchhoffa
- Bilans mocy

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2019

Bardzo polecam Pana Karola. Profesjonalne podejście i miłą atmosfera :) W przyszłości napewno jeszcze skorzystam z pomocy :)
Pozdrawiam :)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2019

Serdecznie polecam Pana Karola. Fachowo pomógł mi z wieloma zagadnieniami związanymi z fizyką i matematyką na poziomie studiów. Ciężko dziś o tak dobrego i rzeczowego korepetytora.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2019

Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego studenta przy tym Pan Karol wyśmienicie przekazuje wiedzę. Jednym słowem polecam.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2019

Pan Karol jest bardzo dobrym i bardzo cierpliwym korepetytorem wobec swoich uczniów. Pan Karol znakomicie tłumaczy różne tematy. Zajęcia u Pana Karola polecam każdemu uczniowi lub studentowi. Pan Karol jest jednym z najlepszych korepetytorów.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2019

Świetnie wytłumaczone metody, prosto, przejrzyście, w godzinę udało mi się zrozumieć więcej niż przez kilka godzin zajęć na uczelni. Miły człowiek i genialny nauczyciel. Jak najbardziej polecam każdemu !

avatar
Denis
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2018

Byłem u wielu korepetytorów którzy ogłaszali się w tym portalu, ale tak profesjonalnego i rzetelnego podejścia nie spotkałem jeszcze u nikogo. Pan zawsze przygotowany. Polecam każdemu. Kilka lekcji i materiał staje się jasny.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2018

Bardzo polecam korepetycje u Pana Karola. Miła atmosfera podczas zajęć i wszystko zrozumiale wytłumaczone ;)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2018

Dzięki Panu Karolowi po raz drugi już zaliczyłam egzamin poprawkowy z fizyki na ocenę dobrą. Świetny nauczyciel i wspaniały człowiek! :-)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2018

Brałam u Pana Karola korepetycje online. Nawet gdy występowały problemy ze strony mojego komputera (problem ze Skype) Pan Karol zawsze miał w zanadrzu jakąś alternatywę, aby zajęcia się odbyły. Co do samych zajęć, pomogły mi bardzo, co zaowocowało pozytywną oceną z poprawki.

Bardzo, bardzo Panu dziękuję i pozdawiam
Natalia

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2018

 Zajęcia przebiegają w bardzo miłej i luźnej atmosferze, wyznaczanie terminów spotkań nie stanowiło żadnych problemów. Krok po kroku dokładnie wszystko wyjaśnia, dodatkowo pokazuje inne sposoby rozwiązania danego zadania. Gdybym miałem wybrać ponownie to na pewno wybrałbym Pana Karola!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2018

Pan Karol potrafi w zrozumiały sposób przekazać wiedzę która z resztą ma bardzo rozległą i z różnych dziedzin. Zaliczyłem kolokwium na które mnie przygotował. Miła atmosfera na zajęciach, dotrzymywanie terminów i ogólnie wszystko spoko.
Gorąco polecam!

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2018

Bardzo polecam korepetycje u Pana Karola! Potrafi wytłumaczyć ciężkie zadania i zagadnienia w przystępny sposób dla najbardziej opornych :) Na zajęciach panuje miła i swobodna atmosfera, co sprzyja przyswajaniu materiału. Serdecznie polecam dla mających trudności z zaliczeniem przedmiotów na studiach inżynierskich ;)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2018

Pan Karol bardzo pomógł mi zrozumieć fizykę, na zajęciach jest bardzo wyrozumiały i spokojny. W ciekawy sposób analizuje działy i krok po kroku je tłumaczy. Poza materiałem szkolnym stara się odpowiadać na każde pytanie jakie zadaję podczas zajęć.

avatar
Max
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2018

Korepetycje u Pan Karola pomogły mi w zrozumieniu jak i późniejszym zaliczeniu trudnych przedmiotów na moich studiach z Mechaniki i Budowy Maszyn. Pan Karol wykazał się bardzo wysoką cierpliwością i potrafi zachęcić do nauki. Wszystkie zagadnienia, zadania i algorytmy obliczeniowe zostały wytłumaczone tak, że z łatwością zrozumiałem całość przerabianego materiału. Zajęcia przebiegały w milej atmosferze. Takie wrażenie odnosiła również moja sistra, którą Pan Karol przygotował na egzamin maturalny z fizyki, jak i koledzy ze studiów, którym go poleciłem. Jestem zadowolony, że miałem szczęście trafić na tak profesjonalnego korepetytora. Korepetycje u Pana Karola to bardzo dobra inwestycja. Gorąco polecam. :)

avatar
bartomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
27 sierpnia 2018

Nie mogę polecić tego korepetytora...
w piątek na korepetycjach mieliśmy zrobić 5 łatwych zadań z analizy matematycznej, z czego 2 okazały się być rozwiązane poprawnie, pozostałe 3 musiałem poprawiać z wykładowcą....
najgorzej wydane 60zł....
Nie polecam

Usługi Edukacyjne - Karol Gochniak

Ciekawe jest to, że żadna z moich poprzednich opinii (dotyczących lekcji również z analizy matematycznej) nie jest negatywna,...a tu nagle... tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego się taka opinia pojawia... ocenę pozostawiam Państwu.

avatar
Amadeusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2018

Z całego serca polecam korepetycje u pana Karola. Bardzo dobrze przygotował mnie do matury. W niecałe 8 miesięcy zrozumiałem fizykę na takim poziomie, że mogłem się bez problemowo dostać na uczelnię na którą chciałem. Pan Karol bardzo dobrze tłumaczy, same korepetycje przebiegały w miłej atmosferze. Więc można nawet wybaczyć masę zadań domowych, które jak pan Karol mówił. opłacało się robić żeby dobrze zrozumieć materiał.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2018

Miód malina ! Atmosfera miła, zajęcia bezstresowe, Pan Karol jest bardzo cierpliwy co moim zdaniem jest najważniejsze, na zajęcia przychodziłam z uśmiechem. Kciuk w górę ! :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2018

Najlepszy koretetytor w Opolu! Świetnie tłumaczy oraz pomaga z zagadnieniami z elektrotechniki i fizyki na studiach. Dzięki niemu uzyskałam zaliczenia.
Gorąco polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2018

Nauka z Panem Karolem to czysta przyjemność, profesjonalne podejście do zagadnień jednocześnie z miłą, spokojną i poczuciem humoru atmosferą. Jest bardzo pomocny i cierpliwy - nawet jeśli nie wychodzi, to wytłumaczy raz jeszcze, a jak trzeba to i kolejny. Pełne zaangażowanie i bardzo miła atmosfera - gorąco polecam!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2018

Zajęcia w miłej atmosferze, pełne zaangażowanie, szybki kontakt. Polecam w 100%.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2018

Bardzo gorąco polecam. Z poziomu "nie umiem rozwiązać zadania z fizyki" dzięki tym korepetycjom rozumiem wszystko :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2018

Polecam Pana Karola, ponieważ pomagał mi z znacznej liczby przedmiotów na studiach takich jak fizyka, mechanika, wytrzymałość materiałów czy termodynamika.

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2018

Bardzo polecam, zajęcia w miłej atmosferze , dzięki zajęciom u Pana Karola trudne zagadnienia z elektrotechniki stały się łatwe i przyjemne. Pan Karol świetnie tłumaczy trudne zagadnienia w sposób zrozumiały i ciekawy, a nierzadko żartobliwy.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2018

Profesjonalne podejście do zajęć. Spokojna, miła i przyjazna atmosfera, która ułatwia zrozumienie nawet tych najbardziej pokręconych rzeczy. Jestem studentem chodzę do Karola na analizę, fizykę oraz elektrotechnikę. Z każdej godziny korków wynoszę bardzo dużo nie tylko wiedzy a także umiejętności poruszania się w danym dziale. Karol posiada indywidualne podejście do ucznia nawet w grupie dwuosobowej a wielozadaniowość czy tłumaczenie dwóm osobą czegoś innego nie stwarza mu kłopotów. Spokój, opanowanie a także poczucie humoru to jego mocne strony.
Na duży plus również bardzo szybki kontakt, wręcz natychmiastowe odpowiedzi przez co na sms’y nie czekacie całymi dniami i możecie błyskawicznie umówić się na kolejny raz.
Serdecznie polecam!

avatar
Lucjan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2018

Jak najbardziej polecam usługi pana Karola. W rok do matury nauczył mnie od podstaw fizyki. Profesjonalne podejście do ucznia. Gorąco polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2018

Pełen profesjonalizm,bardzo duże zaangażowanie w korepetycje a przede wszystkim po Korkach u Pana Karola widać duże postępy! Serdecznie polecam każdemu kto chciałby zrozumieć matematykę.

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2018

Serdecznie polecam pana Karola, który jest świetnym korepetytorem. Świetna atmosfera na zajęciach.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2018

Serdecznie Polecam Pana Karola wyciągnął mnie z trudności związanych z matematyką, idealnie tłumaczy nawet najcięższym uczniom!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2018

Pan Karol jest jedynym nauczycielem który potrafi klarownie i zrozumiale wytłumaczyć zagadnienia z fizyki jak i z matematyki na poziomie szkoły wyższej. Bardzo opanowany, cierpliwy.
Gorąco polecam! :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2018

Pan Karol w bardzo zrozumiały dla zwykłego człowieka sposób tłumaczy zagadnienia z algebry, fizyki. Polecam, naprawdę polecam

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2017

Karol to jedyny korepetytor w Opolu który podjął się nauczania mnie na poziomie szkoły wyższej z matematyki gorąco polecam! Czas świetnie dopasowany do osoby i super poczucie humoru nigdy tak dobrze mi nie wytłumaczył matematyki i fizyki :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Nauka u Pana Karola to niesamowita przygoda. To nie tylko utalentowany fizyk/matematyk, ale również świetny pedagog. Potrafi w bardzo klarowny sposób wytłumaczyć zagadnienia z matematyki i fizyki, jak również zmotywować oraz zachęcić do nauki. Polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Pan Karol to świetny korepetytor, wiele zagadnień które wcześniej były dla mnie wielką niewiadomą, po zajęciach z nim stały sie proste i zrozumiałe. Tłumaczy super, szczerze polecam

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia Pana Karola, opanowany i pomocny na każdych zajęciach. Profesjonalizm w każdym calu. Polecam.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Pan Karol to świetny nauczyciel ;) Przedstawia w łatwy do zrozumienia sposób nawet najtrudniejsze fizyczne zagadnienia. Na lekcjach panuje spokojna i miła atmosfera. Pełen profesjonalizm, cierpliwość i indywidualne podejście do ucznia, nawet w grupie dwuosobowej ;)

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2017

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji. Można powiedzieć, że narobiłem cały rok z elektrotechniki

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2017

Profesjonalne, indywidualne podejście do każdego ucznia, świetnie tłumaczy zagadnienia nie tylko na poziomie liceum, ale także z zakresu studiów, a zajęcia przebiegają w przyjemny, niestresujący sposób. Polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2017

Bardzo profesjonalne podejście do tematu, szybki kontakt oraz szeroka wiedza. Polecam !!!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2017

Córka po pierwszych zajęciach wyszła bardzo zadowolona . Oczywiście ocena z elektrotechniki poprawiona . Jeszcze raż serdeczne podziękowania.

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2016

Bardzo dobry korepetytor, świetnie tłumaczy wszystkie zadania, pomógł mi się przygotować na pierwszy semestr studiów i nadrobić 2 lata rozszerzenia z fizyki w miesiąc. Polecam!

avatar
Inga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2016

Córka jest bardzo zadowolona z korepetycji. Zdała egzamin poprawkowy z fizyki na ocenę dobrą. Polecamy pana Karola i pewnie będziemy jeszcze się spotykać ☺️ Pozdrawiamy

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2016

Pan Karol to genialny nauczyciel, na co mam twarde dowody! Z moich 3 niezdanych próbnych matur z podstawowej matematyki udało się dojść dzięki pomocy Pana Karola do 66% na maturze. Uśmiechy i spokój rodziców= nieocenione. Czas na zajęciach wykorzystany maksymalnie, nie czułam skrępowania ze względu na swoje braki w matematycznej wiedzy podstawowej, spore zrozumienie ze strony Pana Karola, ludzkie podejście i umiejętność zmobilizowania. Polecam, Pan Karol uzdrawia nawet te ciężkie przypadki :)

avatar
Dobromił
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2016

Polecam Pana Karola! Dobre nastawienia do ucznia, tłumaczy tak, że z łatwością zrozumiałem całość przerabianego materiału. Zajęcia w pasujących godzinach, luźna atmosfera.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2016

Bardzo gorąco polecam Pana Karola! Zajęcia są świetne, przebiegają w bardzo miłej atmosferze, uczy lepiej niż większość nauczycieli w szkołach.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2016

Bardzo dobry Pan korepetytor, przygotował mnie do egzaminu gimnazjalnego z fizyki, z którego jestem zadowolony. Każde zadanie fajnie wytłumaczone, super podejście do ucznia. Polecam!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2016

Bardzo dobry nauczyciel. Pan Karol pomógł mi w szerokim zakresie z fizyką. Z osoby o dość skromnym zasobie wiedzy fizycznej zrobił studenta politechniki pełną gębą. Miła atmosfera na zajęciach oraz dobre przygotowanie merytoryczne. Polecam!

avatar
Emilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2016

Korepetycje pomogły mi w zaliczeniu fizyki na studiach na bardzo dobre oceny z laboratorium, ćwiczeń oraz wykładów. Pełen profesjonalizm i wspaniałe przygotowanie pod względem merytorycznym. Bardzo polecam!

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2015

Pan Karol przygotowywał mnie do egzaminu z mechaniki ogólnej oraz elektrotechniki ( politechnika). Wytłumaczył mi wszystkie zadania krok po kroku, dzięki tej pomocy zdałem oba te egzaminy. Polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2015

Świetny korepetytor, z bardzo indywidualnym podejściem do ucznia. W pracy z nim widać doświadczenie. Gorąco polecam, dzięki niemu teraz uwielbiam fizykę.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2015

Świetny nauczyciel, genialne podejście do ucznia. Profesjonalnie przygotowuje zarówno do zajęć bieżących jak i do matury (szczególnie jeżeli chodzi o fizykę, przedmiot wyjątkowy, który cierpi na brak dobrej kadry nauczycielskiej).
Co najważniejsze - Pan Karol rozwija zainteresowanie do tych trudnych, ale jakże ciekawych dziedzin nauki.
Polecam!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2014

Mogę szczerze powiedzieć, że dzięki Panu Karolowi dostałem się na wybrane przeze mnie studia. Przez 3 miesiące (do dzisiaj żałuje że tylko tyle) zachęcał mnie do ciężkiej pracy, motywował , za co teraz jestem mu ogromnie wdzięczny. Jego wstępy do tematu polegające na przedstawieniu teorii z danego zagadnienia często były bardziej przydatne niż kilkugodzinne wałkowanie tego samego w szkole.
Gorąco polecam.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2013

Profesjonalne przygotowanie do matury z matematyki i fizyki. Polecam

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2013

Pan Karol tłumaczy dokładnie, przejrzyście i do skutku. Na zajęciach panuje luźna i spokojna atmosfera. Korepetytor jest osobą nadzwyczaj cierpliwą i wybacza błędy. Dzięki Panu Karolowi rozszerzona matura z fizyki przestała być straszna i dostałem się na wymarzone studia. Stanowczo POLECAM!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.