Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Tomaszów Mazowiecki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski100 / 60 min

Emilka

Opis ogłoszenia

Pomoc w nauce bieżącej do szkoły ,  nadrabianiu zaległości , do MATURY oraz pomoc dla osób chcących pojechać na wakacje lub pracy do Włoch.  Jestem lektorem języka włoskiego od 15 lat , mam włoską rodzinę , Męża włocha , razem uczymy młodzież i dorosłych cudownego języka włoskiego. A więc język znam teoretycznie i mega praktycznie. Więcej informacji pod numerem , możliwość dojazdu Tomaszów , Spała , Lubochnia , Ujazd , Smardzewice tel 726788876

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.