Emilia Smolka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Mikołów
Tychy
Katowice
Orzesze
Gostyń
Wyry
Łaziska
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nazywam się Emilia Smolka i jestem studentką Architektury Politechniki Śląskiej. Urodziłam się w Niemczech, gdzie mieszkałam przez 9 lat, dlatego język niemiecki nie sprawia mi żadnego problemu. Do tego uczęszczałam do renomowanego Liceum Ogólnokształcącego w Katowicach im. Marii Skłodowskiej-Curie do klasy akademickiej z dwujęzycznie wykładanym niemieckim. W tym roku zdałam egzamin na poziomie C1 z języka niemieckiego. Prowadzę lekcje związane ze szkołą oraz speakingi, dzięki którym możemy uzyskać płynności językowej. Zaczynam prowadzić również kursy przyspieszone oraz wakacyjne dla większej efektywności. Praca z najmłodszymi również nie jest mi obca, dlatego mogę uczyć także dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - 05.2019
Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach
Klasa dwujęzyczna niemiecka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.