Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bytom (Bobrek +3)
Ruda Śląska (Ruda +7)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski50 - 60 / 60 min

Emilia Cichy

Opis ogłoszenia

Cześć!
Studiuję polonistykę, w tej chwili jestem na studiach magisterskich na specjalności nauczycielskiej. Mam doświadczenie w pracy z różnymi osobami, również takimi, które mają specyficzne potrzeby (uczniowie w spektrum autyzmu, z ADHD itd.). Jestem otwarta na potrzeby ucznia, na pierwszym miejscu stawiam stworzenie przyjaznej atmosfery i odnalezienie właściwych metod nauczania.
Chętnie przygotuję ucznia do egzaminu ósmoklasisty lub maturalnego lub będę wspierać w codziennej nauce i wyjaśniać zagadnienia, które nie zostały omówione dostatecznie dobrze w klasie.
Zapewniam własne materiały (w przypadku dysleksji dostosowuję font, rozmiar czcionki itd.) w najdogodniejszej dla ucznia formie.
Zapraszam do kontaktu - pierwsze spotkanie (darmowe) proponuję online; na nim ustalimy cele, potrzeby i sposoby nauki.

Emilia Cichy

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 19:00
Wtorek
Środa
Czwartek14:00 - 19:00
Piątek14:00 - 19:00
Sobota09:00 - 15:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2023 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Licencjat
Filologia polska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.