Emilia Piszczatowska

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Białystok (Bema)
Łapy
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hej, nazywam się Emilka, mam 19 lat, w tym roku zdawałam mature rozszerzona z polskiego oraz historii, jestem laureatką olimpiady wiedzy antycznej. Pasjonuje się literaturą, sztuka, a w szczególności teatrem. Z chęcią udzielę korepetycji z języka polskiego dla uczniów szkoły średniej  chcących poprawić swoje oceny, lepiej zrozumieć dany materiał. Może nie wiesz jak zabrać się za rozprawkę, nie rozumiesz o co chodzi w Dziadach lub szukasz kogoś kto pomoże ci z usystematyzowaniem wiedzy z epok.

Korepetycje zarówno stacjonarnie jak i online 

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek14:00 - 20:00
Środa17:30 - 20:00
Czwartek
Piątek08:00 - 10:00
Sobota10:00 - 15:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2021 - aktualnie
UwB Wydział Prawa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Patryk Mnich
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2022

Polecam Emilię, przygotowanie do matury przeprowadzone bardzo dobrze. Kontakt bez zastrzeżeń, wszystko na czas. Pomoc poza zajęciami nie była mi obca. Sposób omawiania lektur na wysokim poziomie, notatki również pomocne.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.