Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Zielona Góra
Gorzów Wielkopolski
Częstochowa
Katowice
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Gliwice
Zabrze
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia50 - 100 / 60 min

Emilia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/53 opinie

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z chemii na poziomie liceum i gimnazjum. 

Jestem studentką kierunku lekarskiego i pasjonatką chemii, co przyczyniło się do uzyskania przeze mnie wysokiego wyniku z tego przedmiotu.
Oferuję pomoc w przygotowaniu do matury, poprawek, sprawdzianów, a także w rozwiązywaniu zadań domowych, bądź kolokwiów na studiach. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, sprzyjającej poszerzaniu wiedzy.
Jestem wymagająca, jeśli chodzi o znajomość materiału, jednak staram się motywować ucznia do poszerzania wiedzy.Dbam o to, aby uczniowie wynieśli z zajęć wiedzę i umiejętności niezbędne w zdaniu egzaminów. 
Przeważnie umawiam się z uczniami na dwugodzinne spotkania.

Więcej informacji dotyczących korepetycji pod podanym numerem telefonu.

Korepetycje odbywają się u mnie w Zielonej Górze.

Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu ;)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
04.2016 - aktualnie
Korepetytorka z chemii
Prowadzę zajęcia z chemii od 4 lat na różnym etapie zaawansowania (od szkoły podstawowej po studia)

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2020

Córka (8 klasa) nienawidziła Chemii dopóki nie poszła na korepetycje do Pani Emilii. Żeby tacy byli nauczyciele w szkołach to nie trzeba by było załatwiać dzieciom korepetycji. Córka powiedziała, że Pani Emilia stworzyła świetną atmosferę od samego początku. Córka wyszła od Pani bardzo zadowolona, bo jeszcze nikt jej tak dobrze nie wytłumaczył tematu, a na drugi dzień dostała piątkę z chemii. Polecam Panią Emilię. Pełen profesjonalizm

Emilia

Miło jest wiedzieć, że to co robię, może w pewien sposób odmienić podejście ucznia do przedmiotu. Daje to motywację do dalszej pracy. Dziękuję!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2019

Na zajęcia u Pani Emilii chodziłam razem z siostrą. Udało mi się poprawić maturę i dostać na wymarzone studia, a siostrze już za pierwszym razem. Bardzo polecam!

Emilia

Super dziewczyny, jestem z was dumna i trzymam za was kciuki na studiach! ;)

avatar
Egzegeza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
26 grudnia 2019

Niesamowicie sympatyczna i uśmiechnięta dziewczyna. Korepetycje prowadzi... przeciętnie. Wie, które zadania obliczyć, by dobrze przerobić materiał. Jeśli chodzi o cenę, uważam, że jest trochę za wysoka jak na taki rodzaj pomocy. 100 zł za dwie godziny to dla mnie troszeczkę za dużo, ale z drugiej strony rozumiem, że na studiach trzeba się z czegoś utrzymywać. Generalnie polecam, jeśli komuś nie szkoda pieniędzy. ;)

Emilia

Dziękuję za odpowiedź zwrotną. Cena jest podana przed zajęciami i to indywidualna kwestia czy komuś odpowiada. Mam nadzieję, że zaliczenia semestralne poszły dobrze. Pozdrawiam ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.