Magdalena Choroś

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Strzelce Opolskie
Tomaszów Mazowiecki
Lubochnia
Ujazd
Spała
Glinnik
Czerniewice
Wolbórz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2017

Pani Magda jest najlepszą korepetytorką z jaką przyszło mi pracować. Jestem pod ogromnym wrażeniem Jej wiedzy. Sposób nauczania - bajka. Jest tak ciepła, zorganizowana i pomocna. Kiedyś uczyłam sie w Centrum Kształcenia Językowego, ale efektów nie widziałam. Koleżanka poleciła mi Panią Magde... Najlepsza decyzja, jaka mogłam podjąć. Bazujemy na materiałach zgodnych z wymogami maturalnymi. Otrzymuję bardzo dużo różnych kserówek, odsłuchy na zajęciach...prawie identyczne z maturalnymi, dzięki czemu wiem, czego mogę sie spodziewać na egzaminie. Pani Magda - oprócz niesamowitej osobowości jest jeszcze dobra koleżanką, o niespotykanym podejściu do młodzieży. Szkoda, że dopiero teraz do Niej trafiłam. Zaraziła mnie checia płynnego mówienia po angielsku, zawsze powtarza,że w dzisiejszych czasach biegłe władanie choc jednym obcym językiem jest niezbędne przy podjęciu pracy w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku:) Bardzo dziekuję Pani Madziu, za to, że dzięki Pani rozwijam się językowo, za to, że zawsze czekam z niecierpliwościa na kolejne zajęcia, za to, że oprócz tego, że jest Pani moją nauczycielką,jest również swego rodzaju opiekunką, która dziękli swojemu doświadczeniu życiowemu i zawodowemu potrafi mi pokazać na co zwracać uwagę i co jest pożądane przy starcie w dorosłe życie :) Dziekuję z calego serca:)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2017

Magda jest otwarta i bardzo zorganizowana. Zajecia u Niej to Najlepsza forma nauki języków , z jaką się spotkałam - a uwierzcie mi, kilku korepetytorów już przeszłam. Zajecie odbywaja się w całkowicie bezstresowej atmosferze. Magda płynnie posługuje się językiem angielskim i rosyjskim. Ma świetne materiały, odsłuchy niemal identyczne jak te maturalne - świetnie też zna wymogi, co widać po jakości korepetycji- zawsze uśmiechnięta i pomocna, ale też wymagająca i bardzo rzetelna. Polecam każdemu, kto ma zamiar zdać mature na wysokim poziomie, jak również tym, którzy chcą płynnie władać tymi językami. Ja po 3 miesiącach korepetycji widzę natki progres, że boję się pomyśleć, co będzie za rok :) Dziekuję Ci Madziu, dzięki Tobie czuję się silniejsza i pewniejsza siebie :) Życzę duzo sukcesów i dalszego rozwijania swojej pasji, szkoda,że w szkołach nie ma takich nauczycieli jak Ty :):) :*

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.