Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

¡Hola! Hiszpański jest jednym z najczęściej używanych języków na świecie i jego popularność cały czas rośnie, dlatego uważam, że warto się go uczyć. Jest bardzo melodyjny, łatwy w wymowie, a z cierpliwym nauczycielem nawet takie kwestie jak gramatyka mogą zostać swobodnie przyswojone :) 

Prowadzę lekcje zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Materiały do nauki dobieram i tworzę samodzielnie, dzięki czemu unikamy schematyczności znanej nam z podręczników :) Na moich zajęciach w luźnej atmosferze rozwijamy wszystkie umiejętności językowe, ale największy nacisk kładę na komunikację, czyli słuchanie i mówienie, ponieważ wychodzę z założenia, że naszym celem jest praktyczne użycie języka. Często puszczam swoim uczniom filmiki, dzięki którym nie tylko rozwijamy umiejętność rozumienia tekstu słuchanego, ale także poznajemy praktyczny język hiszpański i jego różne odmiany. 

Staram się dostosować do ucznia i jego potrzeb oraz wymagań, więc zawsze jestem otwarta na wszelkie prośby oraz uwagi. Jeśli lubisz seriale hiszpańskie, powiedz mi tylko jakie i wplećmy je w nasze lekcje! Jeśli uwielbiasz muzykę latynoską, uczmy się na jej podstawie! Najbardziej satysfakcjonujące są dla mnie postępy uczniów, ale zainteresowanie językiem hiszpańskim poza lekcjami i ochota, aby go w ten sposób zgłębiać, to moim zdaniem połowa sukcesu :) 

Uwielbiam uczyć i widzieć efekty swojej pracy. Nie raz na własnej skórze przekonałam się, że nauczyciel z pasją to nauczyciel skuteczny i dlatego chciałabym zarażać tą swoją hiszpańsko-latynoską gorączką innych. Bardzo chętnie otworzę wszystkim zainteresowanym drzwi do świata tego wspaniałego języka, a tym, którzy już go znają pomogę w jego doskonaleniu.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 07.2020
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Licencjat
iberystyka I stopnia
09.2019 - 02.2020
Universidad de Almería
Licencjat
filología hispánica
10.2020 - 07.2022
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Magister
filologia hiszpańska II stopnia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2020 - aktualnie
Szkoły językowe

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2021

Uwielbiam lekcje z Panią Emanuelą! :D Jest naprawdę fajną, wyrozumiałą, otwartą prowadzącą, która jest zawsze przygotowana do zajęć. Lekcje to czysta przyjemność i co najważniejsze, naprawdę widzę progres w nauce.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.