Emilia Lutomirska

Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Warszawa (Bródno)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, terapeutą integracji sensorycznej oraz terapeutą ręki. Chętnie pomogę uczniom z klas I-III oraz dzieciom w wieku przedszkolnym na różnym polu zgodnie z ich potrzebami: - nauka, doskonalenie czytania, pisania, liczenia - pomoc w wykonywaniu prac domowych - nauka i utrwalenie bieżącego matariału - terapia ręki - rozwijanie motoryki małej czyli zdolności manualnych oraz poprawa ruchów precyzyjnych. Zawód, który wykonuje jest moją pasją. Lubię dzieci, dlatego pragnę dzielić z nimi każdy swój dzień. Każdy mały sukces ucznia staje się moim sukcesem co inspiruje i motywuje do dalszej pracy.

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 21:00
Wtorek17:00 - 21:00
Środa19:00 - 21:00
Czwartek12:00 - 21:00
Piątek12:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.