Krzysztof Konik

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Nysa
Paczków
Grodków
Głuchołazy
Opole
Faktura VAT

Krzysztof Konik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Krzysztof Konik

O mnie

Jestem nauczycielem matematyki z 18 letnim stażem przy tablicy, wśród uczniów, a także z bogatym doświadczeniem w pracy indywidualnej z uczniem. Chcę dać uczniom poczucie, że matematyka jest miła i przyjemna :) Poczucie takie rodzi się wraz ze wzrostem umiejętności rozwiązywania kolejnych zadań. Stawiam na skuteczność nauczania, które jest też uzależnione od chęci ucznia. Zapraszam do współpracy.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1990 - 06.1995
WSP Opole
Nauczyciel dyplomowany
10.1996 - 06.1998
Uniwersytet Wrocławski
Kursy i szkolenia
.
Kurs metodyczny
Doświadczenie
09.1994 - aktualnie
Szkoła Podstawowa
09.1999 - 06.2001
Liceum Ogólnokształcące

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Franek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2020

Bardzo miły i cierpliwy pan z dużą wiedzą w zakresie matematyki

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2020

Po 3h godzinach lekcji, których potrzebowałam "na szybko" zdałam semestr, a branie korepetycji w kolejnych tygodniach przyniosło świetne efekty! Byłam nauczona na bieżące lekcje, a czasem nawet do przodu :) Bardzo polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Po 10 godz korepetycji rok zaliczony , matematyka zdana , polecam Pana bardzo dobrze tłumaczy. Dziękuję za poświęcony czas. Michał

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.