Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Gdańsk (Ujeścisko)
Olsztyn
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia85 / 60 min

Elżbieta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Opis ogłoszenia

Chemia - matura 2024

Jako absolwentka wydziału chemicznego Politechniki Gdańskiej (studia I i II stopnia) chętnie udzielę korepetycji z chemii uczniom szkoły podstawowej oraz ponadgimnazjalnej. Chemia jest moją pasją, a korepetycje pełnoetatową pracą - jestem zawodowym korepetytorem.

Od kilku lat specjalizuję się w przygotowaniu uczniów do egzaminu maturalnego z chemii dlatego szczególnie zapraszam ambitnych maturzystów, którym pomogę solidnie przygotować się do egzaminu. Przygotowuję pod kątem aktualnych wytycznych. Posiadam bardzo dużo własnych materiałów dydaktycznych, które udostępniam do wspólnej pracy na zajęciach i własnej w domu. Zależy mi na przedstawieniu wiedzy w prosty i uporządkowany sposób dzięki czemu nauka jest efektywniejsza. Bardzo angażuję się we współpracę z uczniem i oczekuję tego samego.

Zajęcia prowadzę zdalnie przez aplikację Skype z wykorzystaniem przeze mnie tabletu graficznego i udostępnioną tablicą. Preferowany kontakt SMS-owy (odpiszę lub oddzwonię w zależności od możliwości).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Korepetycje na bardzo wysokim poziomie , dzięki nim uzyskałam wymarzony wynik 90% ,wszystkie zagadnienia są omawiane stopniowo i z dokładnością ,bardzo indywidualne podejście do ucznia. Pani Ela jest wymagającym nauczycielem ,przy czym zajęcia odbywają się w bezstresowej atmosferze ,co dla mnie było bardzo ważne .Polecam zajęcia wszystkim ,którzy mają motywację i chęć do zrozumienia chemii .

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2023

Bardzo polecam. Lekcje prowadzone w przemiłej atmosferze, na brak dobrej organizacji nie można narzekać. ;)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2022

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Pani Ela rozwiała wszystkie moje chemiczne wątpliwości i pomogła rozwiązać najtrudniejsze zadania. Dzięki tym zajęciom czułam się świetnie przygotowana na maturę. Polecam :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2021

Pani Ela pokazała mi przede wszystkim, że chemia potrafi być naprawdę fascynującą i ciekawą nauką. Zajęcia odbywały się zawsze w bardzo sympatycznej atmosferze, przez co miło wspominam przygotowanie do matury. Pani Ela ma zdecydowanie dar do tłumaczenia i potrafi objaśnić każde zagadnienie, nie pozostawiając pytań bez odpowiedzi. Raz jeszcze dziękuję za pomoc :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2021

Pani Ela potrafi wytłumaczyć zagadnienia z chemii w przystępny i łatwy sposób. Dzięki przerobieniu dużej ilości zadań na korepetycjach ugruntowałam swoją wiedzę i wiem, na co zwracać uwagę. Bardzo polecam! :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2020

Z Panią Elą współpracowałam 9 miesięcy i po 7 latach od matury zdołałam poprawić wyniki z 45% na 82%. :) Pani Ela jest bardzo wnikliwą i zawsze świetnie przygotowaną korepetytorką. Zależy jej, aby uczeń rozumiał, o czym się uczy - gdy wyczuje, że wiedza nie jest porządnie ugruntowana, wytłumaczy tak jasno i prosto, że naprawdę każdy zrozumie :) Bardzo, bardzo polecam!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2020

Dzięki korepetycjom z Panią Elą na maturę szłam pewna siebie i swojej wiedzy. Pokazała mi, że chemia jest przyjemna, a wiedzę dawkowała w przystępny nawet dla osób roztargnionych sposób. Będę bardzo miło wspominać wspólne zajęcia!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2019

Osoba z polecenia i się nie zawiodłam, syn na zupełnie innym poziomie z chemii. Dziękujemy za pomoc i pozdrawiamy, Joanna z Adamem

avatar
Irek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2018

irek10022001

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2017

W końcu zajęcia z chemii mi niegroźne. Dziękuję Pani Elu.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2016

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji, korzystam w przypadku zaległości w szkole.polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.