Elżbieta Jaros

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

MATURA, egzamin ósmoklasisty? - do zrobienia :)
Serdecznie współczuję i zapraszam tych, którzy wciąż borykają się z testami dotyczącymi znajomości treści lektur i muszą odpowiadać na pytania typu - "Jakie rękawiczki miała Izabela Łęcka, kiedy poznała Stanisława Wokulskiego?" ;)
Zapraszam szczególnie tych, którzy nie lubią języka polskiego, może humor i dowcip pomogą, tych, którzy lubią literaturę, ale niekoniecznie lektury obowiązkowe. Wszystkich, którzy odczuwają niepokój przed maturą ustną - tego też można się nauczyć :)
Dziękuję wszystkim za wspaniałe słowa uznania i podziękowania. Praca z Wami jest zawsze wielką przyjemnością :))

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 21:00
Wtorek14:00 - 21:00
Środa14:00 - 21:00
Czwartek12:00 - 20:00
Piątek14:00 - 21:00
Sobota11:00 - 18:00
Niedziela11:00 - 18:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 35
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2020

Pani Ela to nauczyciel z prawdziwego zdarzenia. Myślę, że ma świetne podejście do swoich uczniów, w swoją pracę wkłada dużo serca.
Przez ostatnie sześć miesięcy miałam przyjemność przygotowywania się
do matury pod Jej okiem, zarówno na spotkaniach indywidualnych,
jak i on-line. Bardzo szczegółowo omówiłyśmy lektury ogwiazdkowane
i powtórzyłyśmy wszystkie potrzebne informacje. Pani Ela zwraca uwagę
na każdy szczególik i wszystko musi być "dopięte na ostatni guzik".
Bardzo ciepło odbieram nasze wspólne zajęcia, które odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Spotkania z Panią Elą spowodowały, że nabrałam większej pewności siebie i mam nadzieję na dobry wynik z egzaminu.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2020

Uważam iż zajęcia z tą panią mogą nie tylko pomóc w nauce, ale i również w życiu.
POLECAM PONIEWAŻ NIE TYLKO ZDAWAŁEM Z KLASY DO KLASY
, ALE I RÓWNIEŻ DZIĘKI TEJ PANI NAUCZYSZ SIĘ WSZYSTKIEGO

avatar
Ania i Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2020

Pani Ela jest wspaniałą nauczycielką, która posiada ogromną wiedzę. Prowadzi korepetycje z bardzo dużym zaangażowaniem i pasją. Zajęcia z Panią Elą są zdecydowanie lepsze niż w szkole. Uczestniczenie w nich to czysta przyjemność.Nasz poziom wiedzy z języka polskiego był bardzo słaby. Pomoc Pani Eli okazała się niezbędna. Dzięki Niej nabrałyśmy pewności siebie i oczywiście zdobyłyśmy wiedzę. Pani Ela potrafi doskonale dotrzeć do każdego ucznia i wytłumaczyć wszelkie wątpliwości. Nam bardzo pomogła. Serdecznie polecamy zajęcia z Panią Ela. Nie ma lepszej nauczycielki !!! :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
1 czerwca 2020

Szkoda, że nie można dać więcej niż 5 gwiazdek!
Zajęcia z Panią Elą były czystą przyjemnością. Nigdy nie spotkałam się z tak ciepłą, otwartą i przede wszystkim kompetentną nauczycielką. Zawsze uważałam, że w moim przypadku wybór rozszerzonego polskiego był błędem, ponieważ lektury wydawały mi się nudne, a lekcje j.polskiego w szkole były nużące. Okazuje się, że wszystko zależy od nauczyciela, który jest w stanie zmienić wszystko! Taką osobą jest Pani Ela. Rzadko kiedy zdarza się, aby na korepetycje iść z uśmiechem na ustach:)
Polecam z całego serca.

Elżbieta Jaros

Dziękuję bardzo za tak cudowne słowa. Praca z Tobą to była prawdziwa przyjemność. Rozumiem, że te trzy gwiazdki to zachęta do jeszcze lepszej pracy :))

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2019

Po kilku spotkaniach z Panią Elą syn zdał maturę poprawkową z języka polskiego na 57%. Niektóre zagadnienia z zakresu maturalnego sprawiały mu trudności, jednak Pani Ela ma swoje sposoby :) i nie tylko przygotowała syna należycie, ale również rozbudziła w Nim wiarę w siebie i motywację do pracy.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2019

Pani Elżbieta ma bardzo dobre podejście do uczniów, co sprawia, że chętnie chodzą na dodatkowe lekcje języka polskiego. Doskonale przygotowała syna do egzaminu ośmioklasisty. Syn dostał się do klasy pierwszego wyboru w jednej z najlepszych szkół średnich w Łodzi. Polecam zatem te korepetycje wszystkim, którzy muszą się przygotować do egzaminów z języka polskiego.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Matura zdana lepiej niż zakładałem. Usługa godna polecenia.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Z całego serca polecam Panią Ele. Przemiła i fantastyczna osoba!!! Byłem w ogromnych tarapatach z j. polskiego ale dzięki pomocy Pani Eli matury napisałem bez najmniejszego problemu. Świetna atmosfera podczas zajęć. Według mnie nie ma lepszego korepetytora w Łodzi! Serdecznie polecam, bo naprawdę warto!! :-)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2019

Ocena „bardzo dobry” według mnie to dalej za mało jak na ocenę lekcji z Panią Elą. W styczniu podjęła się przygotowania mnie do rozszerzenia, bo olśniło mnie, że jednak jestem humanistką. Każde zajęcia wspominam z uśmiechem na twarzy. Gdyby nie Pani Ela, jestem pewna, że nie poradziłabym sobie na maturze. Gorąco polecam każdemu! Będzie mi bardzo brakować naszych wtorkowych zajęć!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2019

Pracowałem pod okiem Pani Elżbiety cały ostatni rok. Na pierwszą lekcję przyszedłem jako zagubiony uczeń, który nie wie od czego ma zacząć naukę, a teraz, po maturze, mogę śmiało stwierdzić, że gdyby nie ten wybór, ciężko byłoby egzaminy zdać. Po ciekawych rozmowach i spotkaniu z innym podejściem do literatury Pani Elżbiety, sam zainteresowałem się bardziej niektórymi tematami, a nawet myślałem o zdawaniu języka na poziomie rozszerzonym. Zdecydowanie polecam, bo tak profesjonalne podejście do pracy jest już rzadko spotykane.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Pani Ela jest świetną nauczycielką i posiada ogromną wiedzę. Nigdy nie byłam wielką fanką języka polskiego, mogę wręcz stwierdzić, że zawsze mnie nudził. Myślę, że pani Ela jest w stanie zaciekawić każdego, dzięki niej naprawdę polubiłam język polski! Z ustnej matury z tego właśnie przedmiotu zdobyłam 100% i jestem pewna, że nie udałoby mi się to, gdyby nie pomoc pani Elżbiety. Serdecznie polecam!!!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2019

Dodatkowe zajęcia pomogły mi w krótkim czasie opanować najważniejsze lektury z gwazdką oraz podstawowe pojęcia, które mogą się przydać na maturze. Lekcje są prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze, częste żarty sprawiają, ze nauka języka polskiego wcale nie musi być taka straszna jak wcześniej myślałam. Bardzo polecam :))

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2019

Do Pani Elżbiety zwabiły mnie opinie innnych osób, a przede wszystkim tych, które opisywały przygodę z maturą. Zaufałem im i spróbowałem. Przez ponad rok nauki czuję, że mogę ją zdać bez żadnych przeszkód.
Profesjonalnie i sympatycznie.
Polecam wszystkim.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2019

Korepetycje bardzo pomogły mi w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty. Lekcje prowadzone są zdecydowanie ciekawiej niż w szkole i wiele się z nich wyciąga. Bardzo polecam korepetycje z Panią Elą :)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Korepetycje godne polecenia! Z Panią Elą pracuje się w miłej, luźnej atmosferze, a język polski staje się naprawdę ciekawy w porównaniu do szkolnych lekcji... Będąc osobą, która raczej nie czyta lektur, w jeden semestr zdołałam przerobić wszystko co jest potrzebne, aby zdać maturę na bardzo dobrym poziomie! Jeszcze raz bardzo polecam, nie pożałujecie!

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Matura z jęz. polskiego zdana. Przed nauką u Pani Eli nie czytałem żadnej lektury. Dzięki tej fantastycznej kobiecie w ciągu roku szkolnego miałem w głowie najpotrzebniejsze wiadomości.
Pani Ela jest najlepszą korepetytorką z którą fantastycznie się pracuje.
Polecam na 100%. Wierzcie mi a na pewno matura okaże się drobnostką.
Bardzo dziękuje i pozdrawiam :)

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2018

Ocena 5/5 to zdecydowanie za mało. Pani Ela to najlepsza korepetytorka z jaką miałam przyjemność mieć do czynienia. Do swojej pracy podchodzi bardzo profesjonalnie, dlatego polecam w 100%. Zajęcia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie. Pani wszystko tłumaczy, opowiada bardzo ciekawie, dlatego lekcje to sama przyjemność. Pani Ela dysponuje dużą ilością materiałów dodatkowych. Polecam korepetycje nie tylko do matury podstawowej, ale również przygotowującym się do rozszerzenia. Atmosfera jaką wprowadza Pani jest przemiła. Nauczyciel z powołania- tak można opisać cierpliwą Panią Elę. Gorąco polecam, a Panią serdecznie pozdrawiam! Sara

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2018

Pani Ela bardzo dobrze przekazuje informacje potrzebne do matury, porządkuje wiedzę i przygotowuje w takim stopniu, że na egzaminie nie ma niespodzianek. Jest to bardzo ciepła osoba, więc korepetycje to sama przyjemność.
Mozna liczyć na pomoc w podbramkowej sytuacji.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2018

Pani Ela jest niezwykle ciepłą i pogodną osobą, lecz co ważniejsze, jest także świetnym nauczycielem. Posiada olbrzymią wiedzę i potrafi ją dobrze przekazać.
Matura ustna z polskiego zdana na 100% dzięki tym korepetycjom.
POLECAM!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2018

Chciałabym serdecznie podziękować Pani Elżbiecie za cierpliwość i trud włożony w przygotowanie mnie do matury z języka polskiego.
Pani Elżbieta jest rzetelną i kompetentną osobą, która w przystępny i zrozumiały sposób potrafi wytłumaczyć zawiłości języka polskiego.
Dzięki niej język polski nie jest już taki straszny.
Gorąco polecam!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2018

94% z matury nie tylko zawdzięczam sobie, ale także Pani Elżbiecie, dzięki której jeszcze bardziej pokochałem język polski, a także literaturę.
Teraz, kiedy jestem studentem iberystyki nadal składam wizyty Pani Eli. Nie tylko o języku polskim można z nią porozmawiać, ale także o teorii literatury, literaturze iberyjskiej i tej latynoamerykańskiej (która jest bardzo trudna w odbiorze). Naszym rozmowom zawdzięczam piątki z egzaminów końcowych.
Zatem szczerze polecam lekcje u Pani Elżbiety, na których w miłej atmosferze można nauczyć się wielu rzeczy. : )

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2017

Chciałam bardzo serdecznie podziękować za możliwość uczenia się z Panią oraz bardzo dobre przygotowanie. Polecam wszystkim lekcje z Panią Elżbietą.
Pomogła mi zdać egzamin poprawkowy, pomimo że cała szkoła była przeciwko mnie, to jeszcze pomogła pisać pisma urzędowe w związku z problemami jakie miałam w szkole. Odbierała każdy telefon. Pomagała nie tylko na lekcjach.
Strasznie nie lubiłam polskiego, dopóki nie zaczęłam chodzić na korepetycje. Pochwalę się jeszcze, że dzięki Pani Eli teraz na lekcje polskiego chodzę z uśmiechem na twarzy.
Wpadnę jeszcze do Pani z przyjemnością, ponieważ chcę zdawać rozszerzenie z języka polskiego na maturze! Dziękuję za pomoc!
10/10

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2017

Chciałam podziękować Pani Eli za bardzo solidne przygotowanie Syna do egzaminu gimnazjalnego. Syn ma Za i totalny brak koncentracji,a gramatyka była dla niego kosmosem. Gdyby nie cierpliwość, wyrozumiałość i empatia Pani Eli na pewno nie było by tych 75% z egzaminu. Przed nami liceum i Syn już wie,że język polski nie będzie taki straszny,bo jest z Nami Pani Ela.
Bardzo,bardzo polecam i jeszcze raz Pani Elu,bardzo dziękujemy :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2017

Chodziłam do Pani Elżbiety regularnie przez prawie 10 miedięcy . Mimo moich specyficznych poglądów o twórczości niektórych postaci i niewyparzonego języka po 3 letniej przerwie od liceum udało mi się zdać ustny polski na 100 % i wyrazy uznqniacod komisji egzaminującej mnie. Pani Elżbieta nie tylko przygotowała mnie wzorowo do egzaminu dojrzałości ale również innych takich jakich jak myślenie i odpowiednie wypowiadanie się zarówno ustnie jak i pisemnie . Obowiam się że lepszych korepetycji w całej Łodzi i nie tylko nie znajdziecie . Serdeczne pozdrowienia dla Pani Elżbiety - jeszcze raz bardzo Pani dziękuje

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Chodziłam do pani Elżbiety przez jakieś 2 miesiące i mimo tak krótkiego czasu zostałam solidnie przygotowana do matury ustnej z polskiego, wiedziałam czego sie spodziewać, na co zwrócić uwagę, jak uniknąć błędów, co powtórzyć, dzięki czemu udało mi się bez stresu zdać na 95%. Przy okazji usystematyzowałam wiedzę zdobytą w liceum, powtórzyłam najważniejsze lektury i dowiedziałam się kilku istotnych rzeczy, a wszystko to w bardzo przyjemnej atmosferze. Niezwykłe sympatyczna nauczycielka, polecam każdemu kto jest niepewny ustnej matury lub chce mieć pewność że dobrze ją zda!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Bardzo serdecznie polecam panią Ele. Jestem tegorocznym maturzystą i mój poziom z języka polskiego był bardzo niski, a jednak da się nadrobić zaległości w zaledwie 2 miesiące. Całą mature z języka polskiego zawdzięczam właśnie pani Eli

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Jestem umysłem ścisłym więc dla mnie nauka języka polskiego czy historii to walka o przetrwanie ....Dzięki Pani Eli wszystko się zmieniło ! Nawet taki ''chómanista " jak ja zdał maturę podstawową z języka polskiego na 82% !!! Zajęcia z Panią Elą są prowadzone w tak przyjaznej atmosferze ,że robi się smutno gdy dobiegają końca... Pani Ela jest świetna w przedstawianiu polonistycznych zagadnień w tak zabawny sposób, że nie da się ich nie zapamiętać. Dodatkowo nie jest to nauczyciel , który pomaga tylko w czasie zajęć ... to osoba, która odpowie na wszystkie pytania nawet o 23:00 (jeśli oczywiście nie śpi ;) ) Z czystym sumieniem mogę powiedzieć ,że drugiego takiego korepetytora nie ma!!! Naprawdę serdecznie polecam !!!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2017

Gorąco polecam Pani Elę. Mój syn w niecałe dwa miesiące opanował materiał do egzaminu gimnazjalnego. Pani Ela miał trudne zadanie, ponieważ przez prawie dwa lata syn chodził do Włoskiej szkoły i miał duże zaległości. Dziś odebraliśmy wyniki egzaminu i zdał na 75 % :)
Bardzo Pani dziękuje za wkład i prace jaką Pani włożyła w naukę syna :) Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się nad wyborem Pani Eli to nie ma nad czym. Efekt gwarantowany :)
Pozdrawiamy serdecznie Pani Elu :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2017

Jestem mamą tegorocznego maturzysty. Pani Ela to nie tylko profesjonalna polonistka, nieoceniony pedagog, ale i terapeuta. Jestem pod wrażeniem efektów jej pracy z synem, który nie chciał podchodzić nawet do matury, bo nie znosił języka polskiego, do tego doszły inne problemy, które go zblokowały. Panie Ela sprawiła, że nie tylko z chęcią przychodził na lekcje, ale potrafiła go na tyle zmotywować, że systematycznie przygotowywał się na jej zajęcia. Jest to wspaniały człowiek, empatyczny, z indywidualnym podejściem. Szczerze polecam. Na razie znamy wyniki z egzaminu ustnego z języka polskiego : 80%. Jesteśmy pełni podziwu, bo nasz syn nie przeczytał przez całe trzy lata nauki żadnej lektury. Pani Ela tak zaraziła go pasją do ojczystego języka, że na miesiąc przed maturą przeczytał kilka lektur. Wszystkim rodzicom, którzy przechodzą problemy związane z okresem dojrzewania oraz inne problemy chorobowe powodujące blokadę, niechęć do nauki np: Zespół Aspergera, polecam z pełną odpowiedzialnością Panią Elę. Jest to osoba godna polecenia, bo nie tylko doprowadzi do sukcesu Państwa dzieci na egzaminach, ale dokona swego rodzaju terapii, zmierzającej do osiągnięcia zamierzonego przez Państwa celu. Nasza rodzina miała to szczęście, że na swojej drodze poznała takiego wspaniałego człowieka jakim jest Pani Ela. POLECAM!!!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2017

Serdecznie polecam lekcje z Panią Elą. Chodziłam na korepetycje od drugiej klasy liceum. Bardzo dużo zawdzięczam Pani Eli, na przykład to, że zdałam ustną maturę na 78%. W liceum nigdy nie lubiłam lekcji polskiego, ale na zajęcia chodziłam z przyjemnością nawet jeśli mi bardzo mi się nie chciało. Zajęcia nigdy nie były nudne, nawet gdy omawiałyśmy Lalkę. Pani Ela w jasny sposób potrafiła mi wszystko wytłumaczyć, nawet lektury, których nie czytałam a było ich dużo. Gdy matura zbliżała się wielkimi krokami Pani Ela dodawał mi wiary w siebie, nie to co moja polonistka w szkole.
Z całego serca polecam korepetycje u pani Eli, najlepsza nauczycielka jaką znam.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2016

Swoją maturę pisałam 2 lata temu, jednak gdy Pani Ela poprosiła mnie o zamieszczenie tu opinii, to nie mogłam odmówić. Pani Ela, to wspaniały człowiek - w skrócie - jak polskiego w liceum nie znosiłam, tak Panią Elę uwielbiałam ;)
W czasach liceum polskiego unikałam jak ognia. Najchętniej spędzałam zajęcia poza szkołą - na wagarach. Jak łatwo można się domyślić już w pierwszej klasie wylądowałam z zagrożeniem na koniec roku. Wtedy moja mama usłyszała od koleżanki z pracy, że syn koleżanki koleżanki również całe życie miał silną alergię na język polski, a później maturę zdał na 90%. Szczerze mówiąc jak usłyszałam od swojej rodzicielki, że pierwszy weekend czerwca mam spędzić na korepetycjach, to ciarki mnie przeszły, zrobiłam ogromną awanturę, krzyczałam i tupałam nogami. I co? Z zagrożenia wyszłam bez problemu, a od Pani Eli nie mogłam aż do matury :D Oczywiście, nie napiszę tutaj, że nagle od drugiej klasy leciałam na piątkach, bo tak nie było. Lektury nadal wolałam mijać szerokim łukiem, prychałam na polonistkę i notorycznie nie odrabiałam zadanych prac domowych.
W trzeciej klasie okazało się, że rozszerzenie z polskiego może opłacić mi się w zbieraniu punktów na studia. Opłaciło się - z rozszerzenia dostałam 80%, a z ustnego 100% :)
Kończąc - Pani Ela nauczyła pisać mnie świetne wypracowania, nawet jeśli nie miałam zielonego pojęcia o czym piszę. Na korepetycjach potrafiłam popłakać się ze śmiechu. Zaczęłam czytać książki, a nawet ostatnio nadrabiam niektóre lektury, w co sama nie wierzę.
Zdecydowanie polecam wam te korepetycje, panuje kompletnie inna atmosfera niż na lekcjach w szkole. Dużo śmiechu, a efekty doskonałe!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2016

Polecam, przyjemna atmosfera na lekcji. Pani Elżbieta jest pierwszą osobą z którą ciekawie mi się uczyło polskiego, chodź jestem ścisłym umysłem. Uzyskałem pomoc w przygotowaniu do matury zdałem ją na 64%, gdzie wcześniej miałem 2 poprawki z polskiego i nie zaliczyłem próbnej matury z polskiego, więc moim zdaniem to dobry rezultat. Moim zdaniem pani Elżbieta jest nauczycielem który potrafi zaciekawić i sprawić że nauka nie będzie zupełną katorgą(jeśli ktoś nie przepada za polskim), a dzięki temu dobrze wpaja wiedzę.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2016

Polecam, bez żadnych pytań. Pani Elżbieta przygotowywała mnie do ustnego egzaminu z języka polskiego. Dostałem 100% i byłem w stanie odpowiedzieć chyba na każde zadane mi przez nauczycieli pytanie.
Pani Ela tworzy świetną i pozytywną atmosferę która idealnie sprzyja przyswajaniu wiedzy, a do tego porusza wiele tematów które zostają pominięte na lekcjach, albo przekazane bardzo pobieżnie.
Niezaprzeczalne 5/5. :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2016

Serdecznie polecam! :) Pani jest niezastąpiona, będą to Wasze najlepiej wydane na korepetycje pieniądze w życiu. Udało mi się dostać 74% z matury pisemnej, mimo że wcześniej polski był moją zmorą (a wypracowanie było oczywiście na temat znienawidzonej Lalki). Od tej pory inaczej patrzę na literaturę i język.
Naprawdę, lepszego nauczyciela i człowieka nie znajdziecie.

avatar
Blanka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2016

Lekcje z Panią Elą to najprzyjemniejsze i najbardziej produktywne zajęcia, z jakimi miałam przyjemność się zetknąć przez całą swoją edukację. Nikt Wam lepiej nie wytłumaczy problematyki lektur! Nikt Wam też lepiej nie usystematyzuje wiedzy. Co więcej, spojrzycie na literaturę z zupełnie innej, ciekawszej strony, której nie przedstawiają Wam w szkole. Mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że cały swój sukces związany z językiem polskim zawdzięczam właśnie Pani Eli. Pozdrawiam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.