Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Warszawa (Bemowo)

Opis ogłoszenia

Włoski rzetelnie i efektywnie. Mam ponad 20-letnie doświadczenie w nauczaniu tego języka, kilka lat pracy jako tłumacz. Pracuję z zaangażowaniem i tego samego oczekuję od uczniów.
Wszystkie poziomy, certyfikaty Plida, Celi, Cils. Zajęcia indywidualne, jestem do dyspozycji 5 dni w tygodniu: poniedziałek-piątek 9-20. Nie dojeżdżam. Zapraszam zarówno osoby, które nigdy nie miały kontaktu z tym językiem, jak również tych, którzy już coś umieją, ale nie uczę dzieci ani młodzieży szkolnej (liceum). Nie sprawdzam i nie poprawiam prac licencjackich, magisterskich itp. Moje predyspozycje do wykonywania zawodu i umiejętność przekazania wiedzy jak również wartość merytoryczną wykorzystywanych materiałów ( w tym również autorskie) każdy musi już sprawdzić osobiście- naprawdę warto, potrafię nauczyć każdego! Zapraszam!
Mieszkam na Bemowie (blisko pętla autobusowa i tramwajowa "Os. Górczewska" - skrzyżowanie Górczewskiej i Lazurowej, trasa S8, Trasa Toruńska).
kontakt 601-39-04-41
Nie jestem zainteresowana współpracą ze szkołami językowymi, firmami, nie przyjmuję zleceń na tłumaczenia- proszę się ze mną w tych sprawach nie kontaktować.

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Ada W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2019

Najlepsza nauczycielka z języka włoskiego jaką w życiu miałam! Ogromna wiedza, zaangażowanie oraz profesjonalizm sprawiają że zajęcia są bardzo efektywne i warte polecenia. Dla ambitnych i chcących porządnie się nauczyć.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2019

Uczęszczam na lekcje od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Podkreślenia wymaga, że lekcje są rzetelne i dostosowane do poziomu ucznia. Chwalę sobie to, że poszczególne zagadnienia gramatyczne są tłumaczone naprawdę z dużą dokładnością i zaangażowaniem. Nie ma opcji by zostało przeoczone to, że uczeń czegoś nie rozumie lub wie "co nieco". Przerobiony materiał jest egzekwowany a wszelkie wątpliwości na bieżąco rozwiewane. Podczas ćwiczeń stawiany jest nacisk na to by naprawdę rozumieć dane zagadnienie, a nie tylko mieć dobrze wypełnione luki. Cena za lekcję jest bardzo przystępna, zwłaszcza biorąc pod uwagę zaangażowanie, doświadczenie i ilość materiałów, którymi dysponuje Pani Ela. Serdecznie polecam.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2019

Do Pani Elżbiety uczęszczam na lekcje już ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Lekcje są efektywne i na wysokim poziomie nauczania. Bardzo wyrozumiała i cierpliwa nauczycielka z dużą wiedzą i zaangażowaniem. Pani Elżbieta bardzo dobrze tłumaczy gramatykę, gdzie u poprzednich nauczycieli często słyszałam "tak jest/ tak się mówi", co ważniejsze potrafi tłumaczyć tak długo aż nie zrozumiem.
Nauczycielka wymagająca, rzetelna, zawsze dostaję materiały naukowe do domu. Polecam!

Pozdrawiam,
Kamila

avatar
Kamil Grobelny
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2018

Nauczyciel, który zdecydowanie jest nastawiony na naukę uczniów. Nie jest osobą lekceważącą i odpuszczającą jakikolwiek szczegół. Każdy temat można swobodnie powtórzyć i pytać o wszystko co nie jest w danej chwili zrozumiałe. Ważne aby pytać. Pani Elżbieta tłumaczy szczegółowo wszelkie rzeczy i robi to bardzo sprawnie - oszczędza w ten sposób czas - ZAWSZE chętnie wraca do tematu i powtarza w sposób zrozumiały. Osoba, której zależy na tym, aby uczeń opanował wiedzę w sposób bardzo dobry. Osobiście nie polecam Pani Elżbiety osobom, które nie znają dobrej szkoły nauczania i wymagania od uczniów zaangażowania. Dla osób, które chcą się uczyć i stawiają sobie poprzeczkę wyżej i są zaangażowane w to co robią to idealna osoba. Polecam.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2017

Pani Elżbieta jest świetna nauczycielka. Doskonale przygotowana do zajęć, uczy z dużym zaangażowaniem. Widać że genialnie zna włoski, a do tego umie przekazać wiedzę w sposób bardzo klarowny. Wybiera ambitne materiały. Wszystko tłumaczone jest bardzo przejrzyście i jasno. A do tego jest bardzo inteligentna, kompetentna i ze świetnym poczuciem humoru. Polecam zajęcia tym, którzy chcą się nauczyć tego języka rzetelnie i dokładnie a nie po omacku. Uwielbiam te zajęcia!!!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2017

Na lekcje języka włoskiego u Pani Elżbiety chodzę już prawie od roku i jestem bardzo zadowolony. Zajęcia są prowadzone w sposób zrozumiały, z naciskiem na wszelkie istotne elementy. Pani Elżbieta jest osobą i kompetentną, używa materiałów z różnych źródeł, co powoduje, że lekcje są urozmaicone i ciekawe. Zdecydowanie polecam zajęcia z Panią Elżbietą.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2017

Do Pani Elżbiety uczęszczam na lekcje już od stycznia i jestem bardzo zadowolona. Bardzo wyrozumiała i cierpliwa nauczycielka, zawsze potrafi wytłumaczyć nawet po kilka razy tą samą rzecz jeśli czegoś nie rozumiem. Zawsze dostaję materiały do nauki w domu, które na następnej lekcji są sprawdzane i omawiane. Cena nie jest wygórowana, a lekcje prowadzone profesjonalnie. Nigdy nie miałam styczności z tym językiem, ale po tylu miesiącach mogę śmiało stwierdzić, że widzę znaczne postępy i jestem z tego powodu bardzo zadowolona.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
8 sierpnia 2017

Osoba mająca bardzo wysokie mniemanie o swoich metodach nauczania i krytykująca innych nauczycieli a niestety sama popełniająca podstawowe błędy metodyczne (np. nie precyzowanie wymagań czego powinien nauczyć się uczeń, co w przypadku nauki od podstaw jest dosyć ważne biorąc pod uwagę ilość nowych informacji, nie sprawdzająca stopnia przyswojenia wiedzy, nie dająca materiałów/ćwiczeń do domu, które by pozwalały samemu sprawdzić opanowanie materiału itp.). Ponadto osoba chimeryczna i „humorzasta” co moim zdanie świadczy o kompletnie nieprofesjonalnym podejściu do swojego zajęcia.

Elżbieta

Sprawdziłam w kalendarzu-jedyna osoba o imieniu Marzena pojawiła się u mnie w tym roku tylko jeden raz 9 czerwca na jednogodzinnej lekcji. W związku z tym na jakiej podstawie stawia mi powyższe zarzuty, skoro nic na ten temat nie ma prawa wiedzieć? Nie kojarzę tej pani, więc nie mogę się na jej temat wypowiedzieć, ale wystawianie tak negatywnej opinii po 2 miesiącach od jednorazowej lekcji (zakładając, że to faktycznie ta osoba) jest co najmniej dziwne. Zdarzają się osoby, które umawiają się z wieloma nauczycielami na pojedynczą pierwszą lekcję, więc może ta pani nie wie, o kim pisze. Zarzuty są wyssane z palca, nie będę udowadniała, że nie jestem wielbłądem… gdybym na dodatek była „chimeryczna” i „humorzasta”, nie miałabym aż tylu uczniów, w dodatku wielu chodzących do mnie latami. Jestem otwarta na krytykę, ale niech ona będzie merytoryczna, a przede wszystkim uczciwa, tzn. wypływająca z rzeczywistych doświadczeń ucznia chodzącego na moje lekcje, bo w tym wypadku absolutnie nie ma o tym mowy.

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2016

Profesjonalizm pani Elżbiety budzi uznanie.
Naucza bardzo efektywnie, z dużym zaangażowaniem. Lekcje są urozmaicone i prowadzone z poczuciem humoru, co dodatkowo motywuje do nauki :) W trakcie lekcji pracujemy nad gramatyką, słownictwem, rozumieniem tekstu ze słuchu. Uczę się j. włoskiego od wielu lat, ale dopiero pani Elżbieta zwróciła mi uwagę na pewne subtelności językowe, bez znajomości których trudno o poprawne posługiwanie się włoskim.
U tej Nauczycielki nie da się "udawać, że się wie" - dokładnie sprawdza poziom zrozumienia i opanowania przekazywanego materiału. I właśnie takie lekcje mają sens. Polecam serdecznie!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2015

Korepetycje u Pani Elżbety polecam tym, którym zależy na opanowaniu języka włoskiego na wysokim poziomie, a nie tylko na porozumiewaniu się po włosku. Wszystkie zagadnienia (nawet te bardziej skomplikowane) Pani Elżbieta przedstawia w jasny i logiczny sposób tak, że język włoski na wysokim poziomie staje się przystępny dla każdego.
Sympatyczną atmosferę na zajęciach umila Miluś - piękny kotek :)
Pani Elżbieta prowadzi zajęcia tak jak opisuje w ogłoszeniu - rzetelnie i z ogromnym zaangażowaniem - i tego samego oczekuje od uczniów. Jeśli ktoś szuka dokładnego i wymagającego, a jednocześnie doświadczonego korepetytora to jest to właściwy adres.

avatar
Joasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2014

Serdrcznie polecam. Zagadnienia tłumaczone są przystępnie i rzeczowo. Lekcje przeprowadzane są w miłej atmosferze.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2014

Na zajecia do Pani Elzbiety chodze od ponad 5 lat i polecam je kazdemu kto chce nauczyc sie jezyka wloskiego. Podczas zajec duzy nacisk kladziony jest na poprawna wymowe i zrozumienie tekstu,a takze na poprawne uzycie form gramatycznych. Oprocz zagadnien z zakresu gramatyki na zajeciach czytane sa artykuly pochodzace z wloskich czasopism i gazet,a takze rozwiazywane sa cwiczenia z certyfikatow (CILS,CELI,PLIDA). Zajecia prowadzone w bardzo milej atmosferze i z duza porcja usmiechu. Zajecia u Pani Elzbiety to wybor dla tych, ktorzy chca naprawde nauczyc sie jezyka wloskiego oraz poznac kulture Wloch. Polecam,bo naprawde warto :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2014

Polecam zajęcia z Panią Elżbietą dla osób, które chcą nie tylko porozumiewać się w języku włoskim, ale chcą to robić dobrze i prawidłowo. Duży nacisk na poprawność i precyzję wypowiedzi potwierdzają jej kompetencje, a także zaangażowanie. Wszelkie zagadnienia omawiane na zajęciach uwzględniają specyfikę kultury, a także zmiany jakie zachodzą w języku włoskim. Materiały autorskie, a także artykuły pochodzące z włoskich czasopism zmuszają do myślenia w tym języku.
"Rzetelnie i efektywnie" z ogłoszenia odczuwa się już po pierwszych zajęciach :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2014

Wszystko potwierdzam! Współpraca bez problemów, pani kompetentna, zaangażowana i w dodatku sympatyczna. Wymagająca - doskonały wybór dla chcących nauczyć się języka włoskiego, polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.