Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Online
Gdańsk
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski45 - 50 / 60 min

Adam Zając

Opis ogłoszenia

Angielski - coś nowego? Zdecydowanie tak, ale jak?

Zajmuję się angielskim na wszystkich poziomach szkolnych. Mam na imię Adam i jestem człowiekiem młodym ze świeżym podejściem do uczniów. Ukończyłem klasę matury międzynarodowej z oceną 6 z języka angielskiego oznaczającą jego znajomość na poziomie CPE. Odkryłem w sobie zdolności pedagogiczne i predyspozycje do pracy z ludźmi i wiem, że moja praca daje sporą satysfakcję obu stronom korepetycji.

Koniec z bezproduktywnym siedzeniem na korepetycjach! Oferuję spotkania z angielskim, które jednocześnie wymagając od ucznia zaangażowania, nie są obarczone stresem, będącym ostatnią rzeczą jakiej chcemy przy nauce języka. Stawiam na indywidualne podejście i doskonale zdaję sobie sprawę z mankamentów nauczania szkolnego, obniżających efektywność przyswajania języka obcego. Gwarantuję naukę angielskiego, która zapewni świetną jego znajomość nie tylko na użytek szkolny, ale też życiowy.

Zapraszam do kontaktu i ustalenia szczegółów współpracy (mam konkretne metody pracy, ale jestem elastyczny przy propozycjach uczniów i ich opiekunów). Spróbuj czegoś nowego. Wtedy angielski nie będzie językiem obcym, a stanie się kolejnym narzędziem do sukcesu, ogólnie pojętego sukcesu.

Do zobaczenia ;)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.