Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice
Sosnowiec
Tychy
Zabrze
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

¡Hola a todos!

Zapraszam wszystkich chętnych na lekcje języka hiszpańskiego. Ukończyłam filologię hiszpańską na Uniwersytecie Śląskim, w przyszłości chcę kontynuować naukę na studiach magisterskich. Języka uczę się już od 6 lat i z wielką chęcią pomogę każdemu, kto chce doskonalić swoje umiejętności w tym zakresie.

Najchętniej podejmuję się nauki od podstaw, ale pomagam też zrozumieć konkretne zagadnienia na wyższych poziomach. Dysponuję dużą ilością materiałów, które za darmo udostępniam. Lekcje mogą odbywać się zarówno u mnie, jak i u ucznia, wybierając pierwszą opcję można liczyć na mały poczęstunek. :) Za lekcje z dojazdem do ucznia doliczam do ceny dodatkowe 5 zł.

Serdecznie zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
czarna_mamba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2018

Wspaniała nauczycielka. Bardzo cierpliwa, niezwykle sympatyczna i co najważniejsze potrafiąca dobrze nauczać.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.