Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Warszawa (Włochy +4)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Bemowo-Ursus- Włochy
• Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunkach: edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna, terapia SI, logopedia, prowadzę również zajęcia reedukacyjne oraz język polski dla dzieci cudzoziemców.
• Posiadam 20-letnie doświadczenie w pracy jako nauczyciel mianowany w szkole podstawowej oraz terapeuta, logopeda. Mam dobry kontakt z dziećmi, jestem skuteczna w wyjaśnianiu trudnych zagadnień.
• Chętnie pomogę w odrabianiu prac domowych, rozwiązywaniu zadań, przygotowaniu do testów i sprawdzianów oraz nauce uczniom klas 1-6 szkoły podstawowej.
• Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze, a wszelkie potrzebne materiały uczniowie otrzymują bez dodatkowych opłat.
• Lekcje prowadzę od poniedziałku do piątku.
• Jestem osobą sumienną, profesjonalną oraz ponadprzeciętnie zaangażowaną w rzetelne przygotowanie i przeprowadzanie zajęć.
Zapraszam na zajęcia :)
Cena zajęć z dojazdem do ucznia: 85zl/60 min, 100zł/90min.

Kontakt: 881-555-577

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Jarosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2022

Bardzo dobra Pani nauczyciel.Sumienna,konkretną. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.