Centrum Edukacyjne 'get better" E. Wisełka A. Kufa

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Ustroń
Skoczów
Bielsko-Biała
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Język angielski online (skype) lub u nauczyciela. Lata doświadczenia z prowadzeniem kursów na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy branżowe, business English. Pasjonatka języka, o szerokich zainteresowaniach. Również spore doświadczenie w prowadzeniu i tłumaczeniu korespondencji biznesowej w języku angielskim. Jestem osobą ustawicznie pogłębiającą wiedzę językową przez kontakt z native speakerami, uczestnictwo w konsultacjach zarówno metodycznych jak i językowych.

Od jakiegoś czasu specjalizuję się w kursach typu Business English, z uwagi na fakt, że niewielu nauczycieli na naszym terenie radzi sobie z takimi kursami - w dodatku do poziomu Proficiency. Przygotowuję też do egzaminów FCE, CAE, CPE, BEC, TELC.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota07:00 - 15:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Centrum Edukacyjne 'get better" E. Wisełka A. Kufa
1 Maja 29a
43-460 Wisła
NIP: 5482597021

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.