Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław

Elerin

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Elerin

O mnie

My name is Elerin, I am Estonian native speaker and lived 7 years in Poland.

Currently I could teach Estonian only online.

In case you would need help with translations or other Estonian language related tasks, please let me know. I have experience with translations, as well i created Estonian language tests for some companies.

Please send me an email if interested.Thank you and have a nice day!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Peter
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2011

Elerin was teaching me Estonian for more than one year. Lessons were both productive and pleasurable. Totally friendly atmosphere. SHe is patient, I have to say. Thanks to Elerin now I am able to talk with my estonian business partners in their language. And they really do appreciate it.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.