Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Szczecinek
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
100 zł / 60 min
Aktywny dziś
Chemia100 / 60 min

Ela

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Dzień dobry!

Od wielu lat przygotowuje uczniów do matury rozszerzonej z chemii i matematyki w zakresie podstawowym. Pracujemy na arkuszach z lat ubiegłych, co pozwala na szeroką analizę zagadnień obowiązujących na maturze. Moim uczniom udostępniam notatki, które utworzyłam na podstawie zagadnien maturalnych w latach 2016-2024 ( dość duża powtarzalność;))

Jestem nauczycielem wspierającym, motywującym, a przede wszystkim wymagającym. Zapraszam osoby chętne do współpracy, sumienne i pracowite, uczniom leniwym z góry mówię " nie przyjmuje";)

Preferuje kontakt sms, ucząc nie odbieram telefonu:)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wyślemy Ci kopię wiadomości i ewentualną odpowiedź korepetytora.

Wykształcenie
10.1997 - 09.2002
Uniwersytet Gdanski
Magister
Chemia
10.2002 - 07.2005
Politechnika Warszawska
Inżynier
Fizyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2026

Korepetycje z panią Elą to najlepsza rzecz jaka przydarzyła mi się w przygotowaniach do matury. Pani Ela jest niesamowicie serdeczną i wspierającą nauczycielką. Uczyłam się z panią Elą ponad pięć lat i zawsze potrafiła wytłumaczyć mi rzeczy, z którymi miałam problem i nagle stawały się proste. Przede wszystkim wierzyła we mnie nawet, gdy ja sama w siebie nie wierzyłam. Z pełnym przekonaniem polecam korepetycje z panią Elą, ponieważ kocha to co robi i jest w tym dobra.

Ela

Oliwko, bardzo dziękuję za tak piękną opinię, a jeszcze mocniej…za wspólny czas przygotowań do matury, za nasze rozmowy i wzajemne wsparcie❤️ Mogłam obserwować to, jak mocno się rozwijasz i osadzasz w chemii.
Jesteś wspaniałą Dziewczyną z otwartym umysłem na wszystko, co Cię otacza, jesteś pracowita, wytrwała i masz w tym wszystkim pokorę, a to olbrzymi dar na przyszłość.
Ściskam mocno!

avatar
Gabrysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2026

Pani Ela jest najlepszą nauczycielką chemii na jaką można trafić. W bardzo krótkim czasie pomogła mi bardzo poprawić się z chemii przed maturą oraz sprawiła , że zaczęłam wierzyć w swoją wiedzę. Atmosfera na zajęciach była ciepła a w chwilach grozy przed trudnym zadaniami Pani Ela zawsze sprawiała , że po jej wytłumaczeniu stawały się łatwiejsze i jaśniejsze do zrozumienia. Każdemu kto uważa , że chemia jest nie so zrozumienia lub wątpi w swoją wiedzę z całego serca polecam Panią Elę.

Ela

Gabrysia, dziękuję!❤️Intensywnie pracowałyśmy przez okres ostatnich kilkunastu tygodni i widzę, jak duży progres zrobiłaś w chemii. Ale to Twoja praca i Twoje chęci były tutaj najważniejsze, ja tylko pokazałam kierunek, który warto obrać w zagadnieniach chemicznych. Jest mi niesamowicie miło, że mogłyśmy się poznać, wspólnie pracować i tworzyć atmosferę, która prowadziła Nas bardziej do celu. Dziękuję za wspólny odcinek Naszej drogi, a w środę trzymam mocno kciuki!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2026

Pani Ela tworzy atmosferę na lekcjach który żaden korepetytor nie jest w stanie pobić. Strach przed popełnianymi błędami natychmiastowo znika a sposoby na rozwiązywanie zadań od razu zostają w pamięci. Lekcje są pełne humoru, pojawia się także miejsce na śmiech który szczególnie wpływa na pozytywną atmosferę. Doceniam w pani Eli to że komfort jaki tworzy jest niepowtarzalny. Czuję się nie tylko przygotowana do matury ale jednocześnie odstresowana i zapewniona że sobie poradzę

Ela

Martynko, dziękuję za tak wspaniałą opinię❤️ To był bardzo intensywny rok, ale jestem przekonana, że z rewelacyjnym zakończeniem;) Dziękuję za wspólny czas przy obliczeniach matematycznych i rozmowy o…życiu:) Życzę Ci powodzenia i sięgaj po marzenia, bo warto!
Ściskam Cię mocno i we wtorek zacisnę kciuki za całą moje brygadę matematyczną;)
Kawa w wisienkach o poranku zrobiła mi cały dzisiejszy dzień…dziękuję!

avatar
jula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2025

pani Ela jest najcudowniejszym nauczycielem z jakim kiedykolwiek przyszło mi pracowac. Nie tylko wklada cale serce w to aby mnie czegos nauczyc ale jest tez po prostu wspaniałym czlowiekiem. kazdy nauczyciel powinien byc taki jak pani ela i w ten sposob wykonywac swoj zawod-z sercem. doceniam tez swietny kontakt z pania, zawsze odpisuje o kazdej godzinie i jest skora do pomocy nigdy nie zostawila mnie ,,na lodzie,,. na sposob nauki rowniez nie moge narzekac, przez cale 4 lata nie musialam sie martwic o oceny dzieki pomocy pani eli, a teraz nie martwie sie o wyniki matury bo dzieki pani czuje sie swietnie przygotowana.:)

Ela

Julcia! Dziękuję Ci za tak wspaniałe słowa…To była niesamowita przyjemność widzieć, jak sie rozwijasz i dojrzewasz nie tylko w zakresie „ nauki szkolnej”;) Mam nadzieję i staram się za każdym razem, żeby poza merytoryczną wiedza, przemycić Wam trochę mojego spojrzenia na życie i zarazić…wiara, że to życie pelne niespodzianek jest w naszych rękach. A tymczasem już we wtorek zaciskam kciuki z całej siły! Powodzenia moja błyskotliwa lingwistko♥️

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.