Katarzyna Szenfeld

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Kalisz
Warszawa
Poznań
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jeśli szukasz ciekawych zajęć z języka angielskiego prowadzonych przez profesjonalistę, który pomoże Ci w osiągnięciu Twojego językowego celu i pokaże Ci odpowiednie materiały do nauki – nie mogłeś/aś trafić lepiej!A teraz parę słów o mnie:

Jestem lektorem języka angielskiego z najwyższym poziomem biegłości językowej. Jestem energicznym i wymagającym nauczycielem – staram się, by zajęcia były intensywne i przebiegały w pozytywnej atmosferze.Moim priorytetem jest, żeby moi uczniowie jak najszybciej osiągali wymarzone wyniki.

Prowadzę kursy ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb (od poziomu 0 aż do C2).

Uczę zarówno dorosłych, jak i dzieci oraz młodzież. Na zajęciach skupiamy się maksymalnie na Twoim celu, lekcje są dopasowane do Twoich oczekiwań.

Przygotowuję do egzaminów takich jak FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, TOEIC, Matura, Egzamin Ósmoklasisty.

Pomagam w przełamaniu bariery językowej i uczę konwersacji.
Prowadzę zajęcia Business English Język prawniczy.
Pomagam nadrobić zaległości w szkole, na studiach oraz w dorosłym życiu.Oferuję też pakiet dodatków , którego nie znajdziesz nigdzie indziej

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Katarzyna Szenfeld
Blizińskiego 4/16
62-800 Kalisz
NIP: 6181831936

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2010 - 06.2012
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
Magister
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2011 - aktualnie
Szkoła Podstawowa

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2021

Polecam zajęcia z Panią Kasią, pracowity rok i na pewno nie ostatni dla mojego syna. Korzystaliśmy z oferty zajęć on-line.
Pani Kasia wymagający nauczyciel z dużym doświadczeniem w nauczaniu , wspaniałe podejście do ucznia, miła atmosfera. Polecamy.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2021

Pani Kasia - nauczyciel z pasją, który z łatwością nawiązuje kontakt z uczniami w każdym wieku.

Przygodę z formą nauki angielskiego proponowaną przez Panią Kasię rozpoczęła moją 9-letnia córka, później dołączył 7- letni syn, a w końcu ja zadecydowałam wrócić do angielskiego po 10 latach nicnierobienia w tej kwestii.
Pani Kasia dla każdego z nas dobrała jedną metodę i ją realizuje, ale oprócz tego na każde zajęcia dobiera inne aktywności (dodatkową, pogłębiającą temat gramatykę, nagrania autentyczne, dialogi). Zajęcia są bardzo urozmaicone (przy wykorzystaniu różne narzędzi dydaktycznych) i w ten sposób aktywność uczniów/słuchaczy jest bardzo wysoka. Pani Kasia ma bardzo dobre podejście do dzieci, jest bardzo cierpliwa i szybko i odpowiednio reaguje na różne humory dzieci.
Pani Kasia jest zawsze bardzo przygotowana do lekcji, nie spóźnia się na nie, nie przekłada.
Osobiście cenię u Pani Kasi sposób motywowania do nauki i dopiero teraz (odkąd Pani Kasia udziela mi lekcji) jestem w stanie uwierzyć, że za jakiś czas będę mogła porozumiewać się w tym języku.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2021

Bardzo polecam zajęcia z Panią Kasią, jest niezwykle pozytywną osobą, która posiada sporą pasję do języka. Na lekcji jesteśmy bombardowani różnorodnymi ćwiczeniami, z których można wyciągnąć mnóstwo informacji.
Atmosfera jest również bardzo przyjemna, gdyż w wirze zadań zawsze znajdzie się moment na spokojny speaking.
Jednym słowem, korepetycje u Pani Kasi to rzetelne przygotowanie do egzaminu i wartościowy czas dla ucznia, więc czego możemy chcieć więcej?

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2020

Pani Katarzyna przygotowała mnie do matury z języka angielskiego i dostałam 95 %. Jestem Pani bardzo wdzięczna. Na pewno będę polecała każdemu, gdyż zajęcia były bardzo bardzo przemyślane i bardzo dużo z nich wyniosłam. Dziękuję za zaszczepienie pasji do nauki języka angielskiego.

Katarzyna Szenfeld

Emilka, dziękuję za podsumowanie naszej pracy. Niemniej jednak i ty włożyłaś ogrom serca w tak imponujący wynik. Życzę Ci wielu sukcesów. Pozdrawiam serdecznie.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2020

Wielki profesjonalizm, zaangażowanie, szeroka wiedza ale także bardzo serdeczna i miła atmosfera na zajęciach. Polecam !

avatar
Marzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2020

Pani Katarzyna jest oddanym, wymagającym oraz pełnym klasy nauczycielem.
Jest zawsze przygotowana, nie podchodzi do nauczania w sposób szablonowy tylko dostosowuje swoje metody pod indywidualne predyspozycje ucznia.
Uczęszczam na zajęcia z Business English i jestem bardzo zadowolona z postępów w nauce.
Polecam

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2020

Polecam wszystkim zajęcia z Panią Katarzyna, najbardziej profesjonalny lektor z jakim miałam przyjemność pracować. Angielski biznesowy na najwyższym poziomie, nasze lekcje w dużym stopniu pomogły mi zwiększyć pewność siebie podczas spotkań z zagranicznymi klientami.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2020

Polecam lekcję z Panią Kasią. Prowadzone są na bardzo wysokim poziomie. Bardzo praktyczne podejście (na czym mi bardzo zależało), super konwersacje.

avatar
TOMASZ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2020

Bardzo ciekawe zajęcia. Dużo praktycznych ćwiczeń w tym również interaktywnych. Bezproblemowe zajęcia on-line - co ważne w dzisiejszym czasie. Dużo czasu poświęcone na aktywność uczącego się i jego mowę. Oprócz standardowego podręcznika na lekcjach otrzymujemy wiele dodatkowych materiałów do nauki. Polecam każdemu niezależnie od poziomu zaawansowania.

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
21 sierpnia 2019

Pani Kasia potrafi zmobilizować do nauki, tak byś wyszedł poza swoją bezpieczną barierę i zaczął mówić. Tutaj też dostaniesz ciekawe i często nie standardowe materiały do nauki. Polecam.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2019

Polecam korepetycje u Pani Kasi. Nauczyciel zawsze przygotowany, systematyczny oraz bardzo wymagający. Super materiały.
Oddałam pod opiekę syna - klasa 3 szkoły podstawowej oraz córkę - szkoła średnia.
Potrafi zmotywować uczniów do pracy.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2019

Świetny nauczyciel, syn został perfekcyjnie przygotowany do egzaminu ósmoklasisty. Pani Kasia ma super podejście do uczniów i potrafi ich zmotywować do nauki. Serdecznie polecam.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2019

Świetny nauczyciel języka angielskiego! Zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu ósmoklasisty, bardzo ciekawe lekcje umożliwiające szybki rozwój. Korepetycje z Panią Kasią to najlepszy wybór, żeby nauczyć się języka angielskiego!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.