Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Choroszcz
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć :) Przed Wami nauczycielka i miłośniczka języka rosyjskiego. W 2016r. ukończyłam filologię rosyjską, jednak praktykę języka uzyskałam pracując jako przedstawiciel handlowy z działaniami zorientowanymi na rynki wschodnie (Białoruś, Ukraina, Litwa, Rosja). 
Posiadam również doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, już 4 rok pracuję w szkole i bardzo lubię swój obecny zawód. 

Oferuję naukę języka od zera, pomoc w nadrobieniu zaległości, przygotuję do egzaminu ósmoklasisty oraz do matury na każdym poziomie. 
Gwarantuję również zrozumiałą i adekwatną do wieku formę przekazywania wiedzy, rzetelne przygotowanie do zajęć, korzystanie różnorodnych, ciekawych środków dydaktycznych, otwartość i pozytywną energię :)

Godziny współpracy do ustalenia. 

Zapraszam serdecznie !

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.