Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
 
Online

Ewa Gębala

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Ewa Gębala

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2023

Mój pierwszy kontakt z Panią Ewą był bardzo rzeczowy i sprowadzał się do przedstawienia problemu z jakim borykał się syn w języku polskim zarówno w obszarze gramatyki jak i również w zakresie wypowiedzi i przelewania ich na papier zwłaszcza, że niestety edukacja zdalna w okresie pandemicznym pogłębiła te braki.
Pani Ewa przygotowywała syna do egzaminu ósmoklasisty ponieważ pierwsze próbne egzaminy w tym zakresie nie wypadły na oczekującym poziomie. Nastąpiła intensywna praca gdyż czasu nie pozostało wiele by poprawić wyniki. Nauczyciel zawsze przygotowany do zajęć zarówno w obszarze gramatyki, z której odbywała się praca na materiałach przygotowujących do egzaminu ale również poświęcał czas na powtórki z lektur, które były oparte na rozmowach, opowiadaniach i zwracaniu uwagi na szczegóły i istotne wątki w nich zawarte. Taka praca miała również później przełożenie na przygotowanie prac pisemnych i ich omawianie. Rzetelna praca Pani Ewy zaowocowała znaczną poprawą wyniku z egzaminu ósmoklasisty. Kolejny rok współpracy (I kl. średnia) z tym nauczycielem za nami i nadal planujemy kontynuować a jak się uda to zakończymy przygotowaniem do matury.
Bardzo polecam Panią Ewę jako nauczyciela ponieważ bardzo rzetelnie i z dużym zaangażowaniem zachowując stanowczość prowadzi zajęcia mając szczególnie na uwadze indywidualne potrzeby ucznia, a ciepło i spokój z jakim podchodzi do ucznia mają przełożenie na przyjemną atmosferę zajęć.

Krótko mówiąc Pani Ewa - nauczyciel z powołaniem, którego z czystym sumieniem polecam.

avatar
Bartlomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2023

Gorąco polecam zajęcia z Panią Ewą. Udało się przygotować do matury od zera w pare miesięcy i zdać ja na satysfakcjonujący wynik.

Ewa Gębala

Bardzo dziękuję. Dobrze się z Mateuszem pracuje i wspaniale porozumiewa z Panią.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Mój syn od I klasy SP uczy się w domu – edukacja domowa.
Syn nie przepada za językiem polskim.

Kiedy był w V klasie rozpoczął naukę języka polskiego pod okiem pani Ewy.

Skontaktowałam się z panią Ewą z powodu wielu pozytywnych opinii ( m in od maturzystów) umieszczonych na jej profilu – nie rozumiem dlaczego ich teraz nie widać.
Pierwsza rozmowa telefoniczna była rzeczowa i zaowocowała konkretnymi ustaleniami.
Zajęcia były prowadzone systematycznie.
Adaś bardzo polubił spotkania z panią Ewą tak, że były kontynuowane przez kolejne lata. Obecnie syn ukończył III klasę LO. Liczy na owocną kontynuację w klasie maturalnej.
Efekty pracy to m in wynik egzaminu ósmoklasisty (znacząco ponad 70 %) - bardzo zadowalający biorąc pod uwagę ogólne podejście syna do tego przedmiotu ;) Ale bardziej pasowało mi to, że jako mama byłam spokojna, że syn jest dobrze przygotowany i poradzi sobie.

Razem z synem cenimy w pani Ewie to, że skupia uwagę na istotnych zagadnieniach z języka polskiego i profesjonalnie je wyjaśnia.

Dziękuję.

Polecam 

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Z całego serca polecam zajęcia z Panią Ewą. Syn miał duże problemy z językiem polskim. Przy Pani Ewie otworzył się. Zaczął śmiało wyrażać opinie, budować piękne, złożone wypowiedzi. Przełożyło się to na lepsze oceny z rozprawek i opowiadań. Pani Ewa cudownie tłumaczy gramatykę, opowiada o lekturach itp. Nauczyciel z sercem i z powołania. Dla mojego syna stała się "drugą babcią" )
Dziękujemy za przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty :) I czekamy na kolejne spotkania we wrześniu - już w ramach szkoły średniej :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.