Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Częstochowa
Sosnowiec
Gliwice
Zabrze
Bielsko-Biała
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam, dziękuje za zainteresowanie moim ogłoszeniem.

Gwarantuję solidnie przygotowane lekcje na każdym poziomie, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz liczyć na stały termin zajęć bez ryzyka odwołań itp.Prowadzę zajęcia na poziomach:

-szkoły podstawowej
-szkoły średniej (rozszerzenie oraz podstawa )
-studia
- kursy dla osób dorosłych
- konwersacje
- język biznesowy
- przygotowanie do certyfikatów

Zajęcia są prowadzone na platformie, która umożliwia bezproblemowe słyszenie się z lektorem, udostępnianie materiałów do zajęć, w razie potrzeby jest możliwość włączenia kamery.

Podczas zajęć nie trzeba przepisywać niczego na kartkę, ponieważ każdą lekcje można zapisać w pliku pdf i wydrukować :)Aby dołączyć do lekcji, przed każdymi zajęciami przychodzi do Państwa link do zajęć, wystarczy tylko w niego wejść. Nie trzeba instalować nowych programów, nie ma też potrzeby zakładania konta.

Gwarantuję zadowolenie oraz pozytywny efekt współpracy! tel 531091228

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.