Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Online
Warszawa

Izabela

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Izabela

O mnie

Absolwentka Akademii Muzycznej na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej.

Studentka specjalności Dyrygentura Symfoniczno - Operowa.Obok osiągnięć muzycznych moją wielką pasją jest nauczanie muzyki oraz praca z dziećmi. Na fortepianie gram od 6 roku życia. Na naukę zapraszam osoby w każdym wieku, z doświadczeniem jak i od podstaw, program oraz tryb pracy ustalimy indywidualnie. Zapewniona miła atmosfera pracy i wymagający nauczyciel ;-)Oprócz nauki gry na pianinie/fortepianie/keyboardzie oferuję także zajęcia z:

-teorii muzyki,

-kształcenia słuchu,

-historii muzyki,

-harmonii,

-aranżacji.Możliwość połączenia praktyki z teorią :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 06.2016
Akademia Muzyczna w Gdańsku im. Stanisława Moniuszki
Magister
Kursy i szkolenia
05.2014
Lekcje indywidualne u Jerzego Maksymiuka oraz Massimiliano Caldi
06.2015
Masterclass pod kierunkiem Jerzego Salwarowskiego
10.2016
Masterclasses for contemporary music under direction of maestro Erik Westberg
09.2017
Masterclass pod kierunkiem Jose Maria Florencio
12.2019
Warsztaty kompozytorsko-dyrygenckie pod kierunkiem Zsolt Nagy
Doświadczenie
09.2014 - aktualnie
Nauczyciel
Od drugiego roku studiów nauczam fortepianu, teorii muzyki, kszałcenia słuchu dzieci od 3 roku życia, młodzież oraz osoby dorosłe, prywatnie i w szkołach muzycznych.
09.2018 - aktualnie
Kompozytor
Komponuję muzykę na orkiestrę, pod spektakle i filmy krótkometrażowe.
09.2021 - aktualnie
Muzyk koncertujący
Pracowałam m.in. z Filharmonią Kameralną Sopot, Polską Filharmią Sinfonia Baltica, Cappellą Gedanensis, Belarus Symphony Young Orchestra, Filharmonią Bałtycką, Orkiestrą Pro Musica Nova, the Beethoven Academy Orchestra

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2021

Trafiłem na lekcje pianina do Izy ponad dwa lata temu, przeglądając profile na portalu e-korepetycje…. I to była świetna decyzja!

Nauka z Izą pozwala mi rozwijać moje umiejętności gry w sposób jakiego bym się nigdy nie spodziewał. Iza potrafi tak dobierać repertuar, że ucząc się u niej odnoszę wrażenie, że nie istnieją bariery. Wystarczy tylko spokojnie przejść przez kolejne utwory razem a z pozoru niemożliwe do sforsowania drzwi otworzą się same. Wymaga to dużego nakładu pracy, ale Iza jest cierpliwą i pogodną osobą, która świetnie motywuje. Gorąco polecam :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2021

Pełen profesjonalizm w każdym calu.
Anielska wprost cierpliwość :) Trochę jak lekarz i inżynier - potrafi w iście naukowy sposób wyszukać powód słabości i znaleźć receptę na jego rozwiązanie.
Kiedy trzeba surowa, kiedy trzeba pochwali i zmotywuje.
Nawet drewniane ręce z czasem zaczynają wydobywać właściwe dźwięki z pianina.
Krótko mówiąc polecam z czystym sumieniem. Ale nie rzucajcie się z zapisami, nie chciałbym stracić terminu lekcji ;)))

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2019

Iza jest absolutnie fantastyczną nauczycielką. Traktuje uczniów indywidualnie, wyczuwając ich potrzeby i odpowiadając na ich zainteresowania. Czuć, że ma ogromną wiedzę muzyczną i duże doświadczenie w nauczaniu. A poza tym jest również przesympatyczną osobą, która tworzy miłą i bezpieczną atmosferę w czasie zajęć. :)

avatar
K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2019

Prawdziwa pasjonatka muzyki. Pani Iza jest nie tylko profesjonalistką jeśli chodzi o wykształcenie muzyczne, jest również wzorowym pedagogiem. Nawet trudniejsze lekcje zawsze przebiegają w bardzo pozytywnej atmosferze. Potrafi nie tylko cierpliwie pracować nad złymi nawykami i niedociągnięciami ale również zauważa i docenia poczynione postęy, co motywuje do dalszej pracy. Szeroka wiedza muzyczna i indywidualne podejście do ucznia pozwalają na skuteczną pracą bez względu na poziom zaawansowania ucznia.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2019

Lekcje przeprowadzanie są w bardzo miłej atmosferze, Pani Iza jest sympatyczna, cierpliwa i podchodzi indywidualnie do ucznia, dzięki zajęciom można nauczyć się wiele w krótkim czasie. Polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2017

Pani Iza, mimo młodego wieku jest profesjonalistką w każdym calu. Najcenniejsza była dla mnie praca nad interpretacją utworu - rozwijająca umiejętność słuchania - oraz ćwiczenia techniczne poprawiające moje nawyki. Polecam Panią Izę, to cierpliwa nauczycielka z pasją do muzyki i nauczania.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2017

Panią Izę cechuje przede wszystkim bardzo indywidualne podejście do ucznia. Dobierała bardzo ciekawy repertuar zgodnie z upodobaniami. Stosowała niekonwencjonalne techniki, które urozmaicały zajęcia i pomagały mi przezwycieżyć największe problemy. Zrobiłam bardzo dużo postęp, mimo że zaczynałam prawie od zera. Dużo dobrej energii i motywacji.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2017

Bardzo profesjonalna i miła nauczycielka. Mimo że zaczynałem niemal od zera i były to moje pierwsze lekcje gry na pianinie, to czułem się bardzo swobodnie. Dziękuję za cierpliwość i polecam!!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2017

Rewelacyjne lekcje w miłej atmosferze. Kilka lekcji pozwoliło mi na szybkie opanowanie wielu aspektów grania na pianinie i zrozumienie teorii muzyki.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2017

Lekcje z Panią Izą są bardzo miłe, a jednocześnie skuteczne. Dzięki jej otwartości przełamałam swój wstyd i strach przed oceną i wkroczyłam w piękny świat muzyki. Lekcje nie ograniczają się tylko do gry na pianinie, rozwijam także swoją wiedzę, umiejętności teoretyczne, Pani Iza dba o postawę i ułożenie ręki. Jest w pełni profesjonalna, ale przy tym bardzo sympatyczna. Lekcje są zawsze bardzo przyjemne i wychodzę zmotywowana do dalszego ćwiczenia. Polecam!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.