Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielam korepetycji z biologii i biochemii a także dziedzin pokrewnych takich jak biologia molekularna, genetyka czy mikrobiologia . Przygotowanie do matury podstawowej jak i rozszerzonej dla licealistow prowadzone jest wg. ustalonych standardów przez OKE. W skład przygotowania wchodzi również rozwiązywanie problemowych zagadnień z lekcji jak i pytań maturalnych. Pomagam również w wytłumaczeniu zagadnień z dziedziny biologii i biochemii gdy uczeń ma problemy w szkole (a nie dotyczy to matury), oferta skierowana jest również dla gimnazjalistów potrzebujących pomocy jak i tych którzy pragą poszerzyć swoją wiedzę. Przygotowanie do matury obejmuje wszystkie zagadnienia jak i również testy i zadania maturalne. Moge udzielic pomocy studentom w opanowaniu trudnych zagadnien (zaawansowane metody i techniki laboratoryjne, enzymologia etc.)  .

Z moich lekcji korzystali też uczniowie,  którzy startowali w olimpiadach i którzy zajmowali miejsca w  pierwszej dziesiątce najlepszych uczestników na szczeblu krajowym.

Istnieje możliwość dojazdu do ucznia w zależności od dzielnicy w której mieszka. KONSTULTACJE ONLINE GRATIS.
Dla osób nie mieszkających w okolicy Krakowa możliwe jest przeprowadzenie lekcji ONLINE

[*O MNIE: *] Jestem absolwentem biotechnologii molekularnej na WBBiB UJ i od kilku lat pracuje w Zakładzie Biochemii Komorki na UJ a także odbywam praktyki i staże w zagranicznych laboratoriach (Imperial College, Uniwersytet w Tybindzeetc.). Kontynuuje również studia III stopnia an UJ.

Oferuję pełne zaangażowanie i profesjonalizm.

Edyta

505 730 697

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Mirella
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2021

Polecam Panią Edyte z całego serca, posiada perfekcyjne podejście do ucznia oraz indywidualnie ustala tok nauczania. Zaczynałam chemię od 0 kończąc z wynikiem 100% na kolokwium. Bardzo dobre materiały do nauki na zajęciach, które również potem Pani udostępniała na e mail.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2020

Edyta jest urodzoną nauczycielką, jest zawsze świetnie przygotowana do lekcji i cudownie tłumaczy. Bardzo przydatne są też materiały, które udostępnia :)
Serdecznie polecam!

avatar
Pani
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2020

Polecam korepetycje z Panią Edytą ! Duże zaangażowanie w prowadzone zajęcia i profesjonalizm. Przygotowania do egzaminu na studia zakończone sukcesem. :)

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Edyta pomagała mi ogarnąć tematy z biochemii i biologii na potrzeby pierwszego roku fizjoterapii. Wszystkie egzaminy zaliczyłam w pierwszym terminie ;)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2019

Bardzo polecam
Zajęcia w miłej atmosferze. Pani Edyta potrafi wytłumaczyć bardzo dobrze materiał. Sama przygotowuje notatki dla ucznia co jest naprawdę dużym plusem

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2019

Dzięki Pani Edycie zdałam egzaminy z biochemii, biologii molekularnej oraz chemii analitycznej. Jest to przemiła i kompetentna osoba o dużej wiedzy oraz wysokiej kulturze osobistej. Polecam serdecznie.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2017

Profesjonalizm i ogromna wiedza, polecam serdecznie :) !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.