Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Lublin (Czuby)

Edyta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Edyta

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2021

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji profesjonalnie prowadzonych przez Panią Edytę. Dzięki porządnemu przygotowaniu bez stresu napisałam tegoroczną maturę. Podczas zajęć część czasu była poświęcona na teorię, a druga część na zadania. Jeśli pojawiały się niejasności, to Pani Edyta na spokojnie tłumaczyła. Serdecznie polecam.

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Polecam korepetycje u Pani Edyty:) Zajęcia prowadzone są bezstresowo, w miłej atmosferze.P.Edyta potrafi przekazać wiedzę.Otrzymywałam zadania do zrobienia,które na następnych zajęciach były omawiane:)

avatar
Amanda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2021

Zajęcia na najwyższym poziomie.
Bardzo miła i bezstresowa atmosfera. Połowa czasu na teorie i połowa na zadania maturalne sprawdziła się świetnie.
Wszystko dobrze wytłumaczone i cały materiał w rok przerobiony do matury.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2021

Jestem bardzo zadowolona z lekcji u Pani Edyty, zajęcia są prowadzone na najwyższym poziomie i w miłej atmosferze. Pani Edyta jest bardzo rzetelną nauczycielką, dokładnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Serdecznie polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2020

Pani Edyta to świetna nauczycielka, która potrafi w prosty, zrozumiały sposób wyjaśnić materiał. Ma dobre podejście do ucznia .Uczy odpowiedzi zgodnie z kluczem. Z prowadzonych przez nią zajęć jestem bardzo zadowolona, dzięki nim dostałam się na wymarzone studia .Gorąco polecam .

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.