Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Warszawa (Wola)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski80 / 60 min

Edyta

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem z kilkunastoletnim stażem pracy, doświadczonym egzaminatorem(matura podstawowa i rozszerzona).Skutecznie przygotuję również do matury dwujęzycznej oraz egzaminów FCE, CAE i CPE.Podchodzę indywidualnie do każdego ucznia, do jego wiedzy oraz możliwości.Pomagam uczniom w osiąganiu wyznaczonych przez nich celów, rzetelnie informując o postępach i możliwościach.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
05.2019 - aktualnie
....
Magister
....
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.