Edyta Szczecin

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na zajęcia z języka włoskiego w Szczecinie w miłej atmosferze z fachowym podejściem. Jestem absolwentką poznańskiej Italianistyki (UAM), mieszkałam sporo we Włoszech, mój wieloletni partner jest Włochem. Uczę włoskiego już od ponad 15 lat, głównie na poziomie akademickim. Proponuję wszystkie poziomy zaawansowania, rozwijanie wszystkich kompetencji językowych w ramach korepetycji, jak i przygotowania do certyfikatów lub matury, czy też do wyjazdów do pracy do Włoch, albo po prostu dla własnej satysfakcji. Zajęcia grupowe lub indywidualne. 60 minut - 60 złotych. Możliwe są też spotkania w wymiarze 45, 90 lub 120 minut.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.