Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki30 / 60 min

Edyta

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego dla uczniów szkoły podstawowej i średniej - zarówno w kierunku nauczania od podstaw jak i nadrobienia zaległości. 

Prowadzę również indywidualne zajęcia dla osób chcących nauczyć się języka od podstaw. Kładę nacisk na wymowę, pisownię, czytanie oraz rozumienie ze słuchu, a także konwersacje po każdym przerobionym temacie. Pozwoli to na zdobycie podstawowej wiedzy pozwalającej na praktyczne zastosowanie języka niemieckiego w życiu codziennym. Zajęcia obejmują zagadnienia gramatyczne ( gdyż uważam, że gramatyka to podstawa nauki każdego języka obcego) oraz leksykalne, np : powitanie, pożegnanie, czynnośći dnia codziennego, robienie zakupów lub zamawianie potraw
w restauracji. 

Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, aby spełnić Jej oczekiwania.
Można modyfikować zajęcia, np więcej konwersacji , natomiast jak wspomniałam na pewno nie odbiegam od tematów gramatycznych.

Prowadzę również zajęcia dla osób dorosłych pragnących nauczyć się języka niemieckiego od podstaw w celach podjęcia pracy np. w Niemczech oraz uczę również pod kątem opieki nad osobami starszymi. 

Nauczanie tego języka to dla mnie wielka przyjemność i pasja. Zapraszam serdecznie :) 

Jestem dostępna na terenie Katowic i okolic oraz online. 

Wszelkie materiały, kserówki gratis.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 19:00
Wtorek09:00 - 19:00
Środa09:00 - 19:00
Czwartek09:00 - 19:00
Piątek09:00 - 19:00
Sobota12:00 - 17:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 06.2011
Wyższa Szkoła Zarządania Marketingowego i Języków Obcych
Magister
06.2020 - 06.2020
WSZMiJO Katowice
Magister
Kursy i szkolenia
06.2020
Kurs dla dorosłych , niemiecki od podstaw
Doświadczenie
09.2012 - aktualnie
korepetytor
Udzielam korepetycji od 6 lat.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.