Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Częstochowa
Muzyka60 / 45 min

Edyta Oracz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Lekcje gry na pianinie, keyboardzie, śpiewu, kształcenie słuchu, emisja głosu, dykcja. Przygotowanie do festwali muzycznych, koncertów, konkursów na różnych szczeblach. Pomoc w doborze repertuaru oraz kształcenie samodzielnego rozwoju powyższych umiejętności. Doświadczenie 29 lat pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi w kształceniu rozwoju muzycznego. Osiągnięcia wokalne wychowanków w konkursach na różnych szczeblach między innymi: ogólnopolskim i międzynarodowym. Przygotowanie do egzaminów na studia muzyczne. Nauka prowadzenia lekcji muzyki w szkole dla studentów. Przygotowanie do lekcji dyplomowej.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Edyta Oracz
Makuszyńskiego 107 C
42-209 Częstochowa
NIP: 9491382954

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2019

Wspaniały nauczyciel śpiewu. Lekcje wokalu prowadzone przez Panią Edytę Oracz dla moich dzieci, to nie tylko cenna nauka ale przygoda, która daje im możliwość niezwykłych przeżyć. Kobieta z ogromną charyzmą i wrażliwością, która potrafi zaszczepić pozytywną energią i muzyką, a przez to motywować do nauki nasze dzieci. Świetnie spędzony czas, połączony z ogromną mobilizacją do pracy. Fachowa wiedza Pani Edyty na bardzo wysokim poziomie, pozwala zdobywać przez moje dzieci najwyższe wyniki w konkursach wokalnych, nie tylko na szczeblu szkolnym, powiatowym ale i na wojewódzkim, ogólnopolskim czy międzynarodowym. Nauczyciel ogromnie zdyscyplinowany, punktualny, obowiązkowy, rzetelny i Baaaardzo Zaangażowany w to co robi. Pani Edyta Oracz oddając siebie w tą pracę, osiąga bardzo dobre wyniki i może być z siebie Dumna. Gratulujemy!!!

Edyta Oracz

Bardzo dziękuję za opinię.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2019

Wszystko jak najbardziej OK. Podejście do ucznia, osobowość wszystko to sprawia, że córka "artystyczna dusza" zawsze wie na czym stoi. Fachowiec i wychowawca w jednej osobie. Pani EDYTA ...właściwy adres jeśli chcecie rozwijać talenty :)

Edyta Oracz

Bardzo dziękuję za opinię.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2019

Pani Edyta Oracz jest wspaniałym nauczycielem wokalu z ogromnym doświadczeniem, wiedzą na światowym poziomie, wielką pasją i sercem. Lekcje prowadzone są na wysokim poziomie i w przemiłej atmosferze. Syn nie może doczekać się każdych kolejnych zajęć. Nauka śpiewu sprawia mu wielką radość i ogromną satysfakcję. Pani Edyta potrafi zmotywować do dalszej pracy, a swoją pasją inspiruje do dalszych działań. Pokazała, że warto dążyć do spełnienia swoich marzeń i celów. Jestem zachwycona z efektów pracy
i postępów syna, który zdobywa czołowe miejsca na konkursach międzynarodowych, ogólnopolskich, wojewódzkich i powiatowych. Cieszę się że spotkaliśmy na swojej drodze nauczyciela, któremu tak bardzo zależy na rozwoju ucznia i cieszy się z jego postępów. Polecam każdemu, kto chciałby zacząć swoją przygodę ze śpiewem.

Edyta Oracz

Bardzo dziękuję za opinię.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.